To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik 2006 - Vol. 10 "Nasze szkraby na wakacjach"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36
beata_77




Zapraszam serdecznie na nową część poświęconą maszym maleństwom icon_smile.gif

Masze Skarby


79Oliwka


Mcda


Beatryczka


Aleksja


Klaudiasz


Ciacho


Agnieszka25


Beanata


Ofca76


Magdulinda


Małgoś70


Orzechowa


Aszak


N@dj@


Dekadentka


Oli26


JoannaB


Helena


Maminka


Gosiaczek


Inka281


Tissaia


Ewapolka


Marta375


Moniq


Kejt.chmiel


Amela


Iwona 24


Megan30


Magdulinda


Skorpionka


AnnieLO





Życzę miłych chwil nad klawiaturą.
beata_77
Mamusie też świętują





Kiedy do kogo z kwiatkami?



Amela ur. 21 styczeń
im. 21 styczeń

AnnieLo ur. 14 lipiec

im. 26 lipiec
r.ś 22 kwiecień

Aszak ur. 16 sierpień
im. 21 sierpień
rś. 12 czerwiec

Beanata ur. 18 wrzesień
im. 8 marzec
rś. 20 sierpień

Ciacho ur. 26 marzec
im. 18 maj
rś. 9 sierpień

Gosiaczek ur. 1 czerwiec
im. 10 czerwiec

Helena ur. 6 sierpień
im. 25 listopad
r.ś. 30 kwiecień

Inka ur. 4 luty

Iwona 24+2 ur. 23 maj
im 23 maj
r.ś. 11 marzec

Joannab16 ur.11 maj
im. 24 maj
r.ś. 16 wrzesień

Kejt.chmiel ur. 24 luty
im 25 listopad

Maminkaur. 24 grudzień
im. 5 luty

Megan30 ur. 11 wrzesień
im. 17 październik

Mcda ur. 16 czerwiec
im. 22 lipiec
r.ś. 17 czerwiec

Ofca76 ur. 4 kwiecień
im. 24 grudzień

Tissaia ur. 15 kwiecień
im. 25 październik
r.ś. 26 grudzień
Gosiaczek.K
Witam na nowym wąteczku aniolek.gif Beanata, fajny tytuł- na czasie icon_biggrin.gif
Zaraz prześlę nasze daty na priva Beatce.

Aleście się wczoraj rozpisały. Ja narazie uciekam, bo mam coś do załatwienia na mieście- z Erykiem oczywiście, więc mam nadzieję, że będzie grzeczny 11.gif
AnnieLo
Beanata - hihi, prosze popraw Loe na Leo, albo na Leonardo. 01.gif Albo juz na Leonardo, bo Leo to skrot, jak juz reszta tez ma imiona w calosci. icon_smile.gif Ha, swoja droga Loe tez interesujace imie... icon_smile.gif

No to uwijajmy sie baby w pisaniu co by watek skonczyc przed koncem wakacji, co by sie tytul nie zdezaktualizowal.
aleksja
normalnie wymiękam ale sie rozpisalyscie;D wow

co do mojej sytuacji to radzimy sobie dobrze ale jest moja mama, bedzie jeszcze tydzien, pozniej przyjezdza tesciowa na 2 tyg bo akurat nam sie wszystko zbiegnie z przeprowadzką, do końca lipca musimy opuscic i odmalowac to stare wynajmowane mieszkanie. Bedzie wielkie zamieszanie, teraz juz obie z mamą jestesmy zajete choc przyznaje Szymek o wiele grzeczniejszy póki co od JUlki na tym etapie-odpukaćicon_wink.gif a ja jeszcze mam burasa czyt.psa do wyprowadzania , bede musiala sie niezle nagimnastykowac. Kurde i kupilabym ten wózek podójny ale za cholere nie mam gdzie trzymac trzeciego wózka a wszytskie potrzebne....

wklejajcie fotki piszcie tak miło sie czyta;) bo na pisanie nie zawsze mam czas
AnnieLo
Beanata - dziekuje za Leonarda. icon_mrgreen.gif
Aleksja - zaraz ci cos zafotkuje. icon_biggrin.gif
AnnieLo
Aleksja - a w tym nowym mieszkaniu tez nie bedzie miejsca na trzeci wozek? (U nas tez nie ma, ale jeden Daniele wozi caly czas w bagazniku, na szczescie samochod pojemny icon_wink.gif ).
AnnieLo
Tutaj ja z mlodszym dziecieciem wczoraj - upoconam, ale u nas 40stopniowe upaly, ufff, chlopaki spac po nocy nie moga... 29.gif 29.gif 29.gif

tissaia
Beatko - ja tylko tak na szybko - Maksik urodził się 21 października icon_smile.gif
Reszta wieczorem i nocką icon_cool.gif
AdiBu
aleksja czy juz sa chetni na to mieszkanie po Was?
beata_77
Łoj ide na kawę...

Paseczki może nie zbyt kororowe, ale im skromniejsze tym ładniej to wygląda,(moim skromnym zdaniem) 06.gif
Jak ktos ma ochotę mnie... tego... opcieprzyć to tylko priv. 03.gif

Miłego dnia życzę, u nas ciągle pada, juz fioła dostaję 21.gif
aleksja
w nowym mieszkaniu tez nie bardzo niestety, korytarz w kształcie kwadratu i stamtad wszedzie wejscia do pokoików,kiszka jesli chodzi o trzymanie wózka, a przed mieszkaniem tez srednio bo kolumbrynowate drzwi antywłamaniowe

nie wiem czy jest ktos chetny, podejrzewam że wlasciciel da do agencji ogłoszenie dot wynajmu jak juz my bedziemy blizej wyprowadzki.jesli masz ochote zapraszam na ogladanie;)

dobra robota beanata;D
AnnieLo
beanata - moja data urodzenia to nie styczen 14 a lipiec. Rewolucja francuska i te sprawy. wink.gif icon_cool.gif Reszta sie zgadza. icon_mrgreen.gif U nas nie pada, a wrecz odwrotnie - 40stopniowe upaly... Padalo - siedzialam w domu, upaly tropikalne - dalej siedze w domu... 29.gif
ciacho
u nas też upały - dzisiaj wybrałam sie na spacer na bazarek po owocki i warzywa i się strasznie umęczyłam bo to jednak spory kawałek od domu

na dodatek ocieplają nam budynek - więc hałas od 7 rano do 22 i całe mieszkanie mam uchrzanione w malutkich kawałeczkach styropianu - a okine nie sposób zamknąć bo upał
aleksja
AnnieLo - o widzisz to mi się podoba, duże i ładne fotencje;)

a to z dzisiejszego spacerku;)



a teraz quiz 06.gif 06.gif 06.gif
kto jest na zdjeciu nr 1 i 2? Julka czy Szymek?

1.



2.



AnnieLo
Beanata - o, dziekuje icon_biggrin.gif - bede winko czerwone stawiac za niedlugo, ech, ilez to juz tych swiec na torcie mi sie nazbieralo... 37.gif

Aleksja
- jejku, to tacy podobni? icon_biggrin.gif Moze beda ich brac za blizniakow Szymka i Julke za pare lat, bo za niedlugo wyrowna sie ta (mala) roznica wieku. icon_biggrin.gif Kurcze, no ja mysle, ze to Szymek, a co, to Julka??? Ale w wozeczku ma te sama bluzeczke czerwona, wiec moze to on? icon_wink.gif A Ty kwitniesz, oj kwitniesz i chudas juz taka...
Gosiaczek.K
A ja obstawiam,że na 1-szym zdjęciu jest Julka ,a na 2-óch pozostałych Szymek?
AnnieLo
Jejku, albo juz wiem, na 1 jest Julka, a na 2 Szymek! ... ????????????????
AnnieLo
Bo na 1 sa skarpetki, na lipiec za cieplo... wink.gif

Mamma mia - no blizniaki!
Gosiaczek.K
A w ogóle to muszę pochwalić moje dziecię, że był w sądzie (musiałam jakieś papierzyska z archiwum powyciągać) bardzo grzeczny icon_biggrin.gif Ach, żeby był taki na codzień icon_biggrin.gif
AnnieLo
Moje chlopaki nie byli tacy podobni...
ciacho
mnie się też wydaje że na pierwszym zdjęciu jest Julka a następne to Szymek

a ta czerwona bluizeczka to podpucha icon_biggrin.gif
Gosiaczek.K
Annie, widzę, że jednoczesnie posta napisałyśmy. Ciekawe czy mamy rację? 01.gif
Gosiaczek.K
ofca, no i ja witam Cię "po latach" icon_biggrin.gif Dobrze Was widzieć, ślicznie wyglądacie!
AnnieLo
Gosiaczek - chyba mamy, bo i jest roznica w zdjeciach (w dzieciach nie, hihi) - te nibyJulkowe jest w cieplejszych kolorach, a te niby Szymkowe w chlodniejszych (detektywka sie znalazla), Aleksja - zmieniliscie aparat? icon_biggrin.gif
AnnieLo
No wlasnie, tez miala przywitac Ofce i zachwycic sie slicznym Jasiem! icon_smile.gif
AnnieLo
To ja pokaze kolejna fotke z mego zablokowanego wink.gif bloga, Leo ubral sie w moja koszule nocna (a propos, wlasnie w niej urodzilam Maksia icon_wink.gif ), na zjezdzalni w ogrodku, nastepnie prezentuje sie w hustko-czapce przyslanej przez ma mame, a takze w wielce genialnej zabawie: przelewaniu wody z bidetu do kibelka zakretka od butelki... A Maksiu spi na brzuszku... icon_wink.gif


aleksja
a i owszem-zmieniliśmy aparat;)
AnnieLo
CYTAT(aleksja @ Fri, 27 Jun 2008 - 17:37) *
a i owszem-zmieniliśmy aparat;)

Na ten chlodniejszy? No i jeszcze zauwazylam, ze domniemana Julka ciemniejsza, a domniemany Szymek jasniejszy - blondniejszy. 08.gif
aleksja
icon_biggrin.gif macie rację kobitki;) pierwsze Julkowe, dwa nastepne Szymkowe, fakt zalezy od ujęcia i światła ale trochę podobni to sąicon_wink.gif ale dopiero jak zajrzałam do zdjęc Julki to odkryłam;)
AnnieLo
Ha, ja wczoraj tez odkopalam zdjecia z pierwszych miesiecy Lea, no iwlasnie stwierdzilam odwrotnie, ze nie sa podobni. Hehe. Ciekawe jak sie dalej beda rozwijac - zmieniac te nasze dzieci... icon_smile.gif
ofca76
Aleksja bardzo, ale to bardzo masz podobne do siebie dzieci:) A ty wyglądasz kwitnąco!

Annie - Jasio spał cały czas dokładnie w takiej pozycji jak Maksiu:)

A ja melduję że umowa z wykonawcą stanu surowego z dachem naszego domu podpisana:) Zaczynamy jak tylko x###$%%$# energetyka podłączy nam prąd na działce, mieli termin do 18 maja, do dzisiaj tego nie zrobili.

Uciekam bo Jasio dzisiaj nie w humorze i trzeba go rozweselać.
beata_77
Kiedy byłyście na pierwszych naszych wątkach? Jejku tam to są bobaski....icon_smile.gif

Aleksja, Twoje podobne jak dwie krople icon_smile.gif
A Ty taka promienna... super wyglądasz.

N@dj@ dla Ciebie był post #1956 str. 99 lub 98

Jeżeli mogę Was przegonić do postu #1959 w poprzedniej części to bardzo proszę str. 99.
Sorki za bazczelność, ale nikt nic mi nie odpowiedział 21.gif
ciacho
CYTAT(ofca76 @ Fri, 27 Jun 2008 - 17:27) *
Aleksja bardzo, ale to bardzo masz podobne do siebie dzieci:) A ty wyglądasz kwitnąco!

Annie - Jasio spał cały czas dokładnie w takiej pozycji jak Maksiu:)

A ja melduję że umowa z wykonawcą stanu surowego z dachem naszego domu podpisana:) Zaczynamy jak tylko x###$%%$# energetyka podłączy nam prąd na działce, mieli termin do 18 maja, do dzisiaj tego nie zrobili.

Uciekam bo Jasio dzisiaj nie w humorze i trzeba go rozweselać.


a może pożyczcie od kogoś agregat prądotwóczy?


a ile czasu czekacie na podłączenie prądu budowlanego? my dopiero podpisaliśmy umowę, musimy zapłacić zaliczkę i postawić słup budowlany na którym elektryk musi umieścić liczniki

ciacho
CYTAT(beanata @ Fri, 27 Jun 2008 - 17:34) *
Kiedy byłyście na pierwszych naszych wątkach? Jejku tam to są bobaski....icon_smile.gif

Aleksja, Twoje podobne jak dwie krople icon_smile.gif
A Ty taka promienna... super wyglądasz.

N@dj@ dla Ciebie był post #1956 str. 99 lub 98

Jeżeli mogę Was przegonić do postu #1959 w poprzedniej części to bardzo proszę str. 99.
Sorki za bazczelność, ale nikt nic mi nie odpowiedział 21.gif



albo zle widze ale post 1959 to post ofcy

napisz o co chodzi
beata_77
CYTAT(beanata @ Fri, 27 Jun 2008 - 17:34) *
Jeżeli mogę Was przegonić do postu #1959 w poprzedniej części to bardzo proszę str. 99.


#1969
AdiBu
A ktoś ma nr do Iwony? Nie zdążyłyśmy sie wymienić. Ona gdzieś tu pewnie zakupy robi a ja nawet nie wiem

chyba o to pytanie chodzi

beanata jesli tak, to juz Ci wyslalam na priv
beata_77
Joannab16 dziękuję wink.gif

A wasze skarby jak szybko rosną??? Mierzycie je jeszcze tak często? ja to mam chyba kompleks, bo wysoki wzrost to może i atut, ale czasem przeszkadza zwłaszcza, że idzie za tym duży numer stopy 21.gif
ofca76
CYTAT(ciacho @ Fri, 27 Jun 2008 - 19:37) *
a może pożyczcie od kogoś agregat prądotwóczy?
a ile czasu czekacie na podłączenie prądu budowlanego? my dopiero podpisaliśmy umowę, musimy zapłacić zaliczkę i postawić słup budowlany na którym elektryk musi umieścić liczniki


umowę podpisaliśmy jakieś 1,5 roku temu, wpłaciliśmy część opłaty i resztę robi energetyka. Tzn. zbudowali nam 30 m sieci i postawili skrzynkę na działce, teraz musi być odbiór nadzoru budowlanego i naniesienie na mapy geodezyjne, na razie od trzech tygodni czekamy aż szanowna enea wyłączy prąd na chwilkę w całej miejscowości i włączy nasze kable do całej sieci, wrrrrrrr. Chyba wysmaruję skargę do Urzędu Regulacji Energetyki. Potem podpisujemy umowę na odbiór prądu, nasz elektryk stawia na działce skrzynkę tymczasową i mamy prąd. Myślę że do końca lipca wszystko będzie gotowe. Myśleliśmy o agregacie, ale nikt ze znajomych nie ma, a firmy, które wypożyczają, chcą ok. 1000 zł za miesiąc, więc biorąc pod uwagę, że dokładnie tyle zapłacimy za opłatę przyłączeniową, nie możemy sobie na to pozwolić.

A z przyjemniejszych rzeczy, jutro wybieramy się z Jasiem do Berlina na lotnisko, oswoić go z samolotami:) i odebrać moją mamę, która na 2 tygodnie z Grecji przylatuje. Boże jak dobrze, że do urlopu zostało mi tylko 14 dni:)
ciacho
beanata - ja Ali nie mierzę dokładnei - czasami tylko przystawiam ją do ściany i odznaczamy kreskę

widać że rośnie ale jaki ma dokładnie wzrost to nie wiem
Gosiaczek.K
Migawki z Leoncjuszem w roli głównej prześliczne!

Beatko, to żeś się postarała paseczkowo, miło icon_biggrin.gif Jestem tego zdania co Ty- im mniej pstrokato --> tym lepiej, bo na niektórych wątkach to tak się tandetnie wszystko świeci icon_rolleyes.gif 01.gif

A ja znikam dziś wieczorową porą na spotkanie z my friend- jakieś procenty sobie zarzucimy, a co 02.gif
tissaia
Gosiaczku - baw się dobrze i wypij nasze zdrowie icon_wink.gif

Skończyłam! O Niebiosa, skończyłam w ciężkich bólach pierwszy tekst. Uff....

Maksik nauczył się dzisiaj mówić "A Ty, be, a Ty, be!" i łazi teraz za Skuterkiem i mu grozi paluszkiem besztając go, że "be" jest icon_smile.gif
tissaia
Beatko - paseczki cuuudne! Dobrze, że Cię mamy przytul.gif
ciacho
a my dzisiaj już na poważnie oduczamy się od pieluch

jak Alcia jest w domu to biega z gołą pupą i jak chce siusiu to siada na nocniczek i sama robi - czasami ja ję mobilizuję i ogólnie jest git, raczej bez wpadek i nie muszę biegać ze szmatą po domu

dzisiaj na spacerze niestety się zasikała ale przez moją nieuwagę bo jak mnie wołała to nie zareagowałam od razu a okazało się że chciała zrobić siku ale zamiast "sisi" po prostu zawołała "mama"

gorzej nam poszło na zakupach, bo mieliśmy 2 razy histerię w samochodzie i niestety popuściła ale też zrobiła siku w toalecie i baaardzo jej się to podobało

jestem dobrej myśli

Gosiaczek
- miłej zabawy

beata_77
Jezu kochany, reporterka przysłała mi tekst, który ma ukazać się w gazecie (poronienie) 41.gif
Znów wszystko wraca...

Czemu ten świat taki pokręcony ???
Uciekam spać.
Natusię sobie dziś wezmę do wyrka. Niech jej serduszko bije koło mojego

Miłego weekendu życzę
ciacho
beanata przytul.gif
emce
No, dotarłam i ja na nowe miejsce. icon_smile.gif
beanata, bardzo się napracowałaś! Tylko tam zmień, bo jest amela, a nie amelia icon_wink.gif Do uzupelnienia: ur. 16.06, im. 22.07, rś. 17.06

Mam tylko małą sugestię (pozostawiam do dyskusji) - może zostałby watek zatytułowany po prostu "Październik 2006," tak po prostu i zwyczajnie icon_wink.gif Pewnie część się ze mną nie zgodzi i mnie objedzie, ale te "szczęścia" to już mi się dawno przejadły, takie egazltowanie cukierkowe icon_wink.gif Ja wiem, że jeszcze w ciąży wymysliłysmy taki tytuł, ale, jeśli mogę zaproponować, może darujmy sobie? icon_wink.gif tylko nie bierz tego, beanata, do siebie, to moje odczucie jesli chodzi o "poetykę nazwy," nie ma nic wspólnego z Tobą! Dodam tylko k'woli wyjaśnienia, że ogólnie irytuja mnie te wydumane i przesłodzone nazwy watkowe. Starość i zwapniały brak kreatywności?
Acha, chodzi mi o tytuł, nie o podtytuł, oczywiscie icon_smile.gif
Tak sobie tylko chciałam zaproponować.... icon_smile.gif


emce
beanata, przykro mi, że musisz przez to przechodzić jeszcze raz...
beata_77
mcda i reszta oczywiście składajcie "ale ", to jest nasza stronka - a nie moja. icon_wink.gif
aleksja
ja też wolę prostotę, październik 2006 brzmi ok;D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.