To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wreszcie ktoś pomyślał o Panach :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Sabina
https://www.intymna.pl/katalog/complets.php...fdf1ded3a8b6ecc

icon_smile.gif rewelacja!

Ciekawe jak siÄ™ przyjmie icon_smile.gif

Co Panowie na to?

A Panie? icon_smile.gif

ed. byki icon_sad.gif
Ewelinek
hehe, nieźle icon_wink.gif Faceci w rajtuzach icon_biggrin.gif

Ja tam jednak wolałabym, żeby mój mąż tego nie nosił icon_wink.gif
Sabina
Czemu? Może kiedyś wejdzie do "mody". Nie wiem. No praktyczna rzecz. Choć mój na bank by się nie dał namówić. 08.gif
A szkoda. Jak patrzę na Niego zimą jak mu wiatr hula w nogawkach to aż mnie trzęsie brrrrr
Kasia Sz.
Mój śp dziadek zimą podkradał babci rajstopy icon_smile.gif
A mój chłop ma "rajstopy" termiczne, zakłada jak idzie polatać icon_wink.gif wygląda w nich przezabawnie, coś jak Ireneusz Krosny icon_wink.gif
Sabina
CYTAT(Kasia Sz. @ Thu, 10 Jul 2008 - 15:07) *
Mój śp dziadek zimą podkradał babci rajstopy icon_smile.gif
A mój chłop ma "rajstopy" termiczne, zakłada jak idzie polatać icon_wink.gif wygląda w nich przezabawnie, coś jak Ireneusz Krosny icon_wink.gif



Polatać? Jak to?
Kasia Sz.
Trafił mi się miłośnik paralotni icon_wink.gif (jakby nie mógł wybrać szachów....icon_wink.gif )
Sabina
CYTAT(Kasia Sz. @ Thu, 10 Jul 2008 - 15:47) *
Trafił mi się miłośnik paralotni icon_wink.gif (jakby nie mógł wybrać szachów....icon_wink.gif )



To nieźle. Mnie na samą myśl, że Mój miałby latać - ściska za gardło. 43.gif
Bo ja tchórz jestem straszny. Nie boisz się o Niego?

ed. byki icon_sad.gif
Kasia Sz.
Oj boję się, boję, ale zdaję sobie sprawę, że zabronić mu nie mogę.
A najgorsze, że moja 7,5 letnia Kamila też już próbowała z tatusiem wznieść się ponad łąkę i bardzo jej się to podobało, ku rozpaczy mamusi icon_sad.gif
Pronto
Odnośnie rajtuz - że się tak nieprzystojnie wepchnę w dyskusję o paralotniarzach - to dosyć obscenicznie mi się kojarzą. No nie wiem, ale jakoś tak z tymi skórzanymi portami z dziurami na pośladki, czy jakimiś innymi lateksami. Wolałabym, żeby mój facet takich nie nosił (tak samo zresztą jak stringów, które kojarzą mi się w męskim kontekście fatalnie).
O wiele bardziej akceptowalne są dla mnie kalesony, wynalazek stary i już oswojony. icon_smile.gif

Hehe, za tymi kalesonami jakoś tak mi przyszły do głowy onuce. Nie no, onuc już bym swemu M. nie reklamowała. 08.gif
Sabina
Ale onuce były onegdaj zamiast skarpet chiba 29.gif icon_rolleyes.gif
Czy ja wiem, obscenicznie... hmmm... mi nie. Ale nieco zabawnie w sumie, a facet wszak nie cyrkowiec 03.gif

A co do lotni. Współczuję zdziebko. Mój ślubny kocha rajdy, cieszę się, że nas nie stać na ten sport 08.gif
Pronto
No pewnie, że zamiast skarpet. icon_razz.gif
Nie przyszło mi do głowy, że można to zinterpretować, że zamiast czego innego. 08.gif
Sabina
CYTAT(Liberi @ Fri, 11 Jul 2008 - 00:25) *
No pewnie, że zamiast skarpet. icon_razz.gif
Nie przyszło mi do głowy, że można to zinterpretować, że zamiast czego innego. 08.gif



Wiesz... ja nie doświadczona w temacie onucy (ców?) męskich jestem 08.gif
ruphee
CYTAT(Sabina @ Thu, 10 Jul 2008 - 13:51) *
https://www.intymna.pl/katalog/complets.php...fdf1ded3a8b6ecc

icon_smile.gif rewelacja!

Ciekawe jak siÄ™ przyjmie icon_smile.gif

Co Panowie na to?

A Panie? icon_smile.gif


hehe chyba siÄ™ nie zdecydujÄ™ icon_biggrin.gif
_U2_
ruphee zgadzam sie w 100 %, ja tez sie na to nie piszÄ™... kalesony ok, ale wszystko ma swoje granice....
tak jak kosmetyki do makijazu dla mezczyzn - fuuuuuj.

Lubie nowosci, mniej lub bardziej szalone - ale granic dobrego smaku nie przekrocze icon_razz.gif
Mariena
a ja kalesonów nie cierpię, facet w czymś takim wygląda dla mnie prześmiesznie i niemęsko wogóle. A rajstopy... czy ja wiem? Może jak jest minus 20......
_U2_
no ok, wyglada niemesko jak paraduje w nich po domu. Ale nikt nie musi wiedziec ze masz na sobie kalesony, a w domu gdize jest cieplo mozna sie po powrocie szybko przebrac. wiec nie widze problemu
Pronto
CYTAT(Mariena @ Sun, 28 Sep 2008 - 09:01) *
a ja kalesonów nie cierpię, facet w czymś takim wygląda dla mnie prześmiesznie i niemęsko wogóle. A rajstopy... czy ja wiem? Może jak jest minus 20......


Zależy od kalesonów i od faceta.
...asia...
A ja bym bardzo chciała żeby mój chłop nosił kalesony zima. Chorowałby mniej 21.gif .
Za rajstopami dla facetów nie jestem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.