To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

buty BARTEK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agullo
dziewczyny, kojarzycie w ktorym hipermarkecie jest sklep firmowy "Bartka"?
Bardzo mi zalezy na szybkiej odpowiedzi bo moze jeszcze dzisiaj uda mi sie na chwile wyskoczyc z roboty po buty.
pozdro
A.
anonimowy
na pewno sÄ… w Smyku w Galerii
agullo
jest gdzies firmowy ale za cholere nie moge sobie przypomniec w ktorym z naszych, hmm, licznych lodzkich hipermarketow.....Tuz kolo sklepu "Dino" - nikt nie wie?????
kama_
Batrek jest w Gean na Włókniazy
agullo
dzieki Kama, bylam ale nie kupilam. Mocno znudzona pani, niezla laska niezle mocno umalowana na wstepie mnie poinformowala ze zwrotow nie ma a buciki niskie podbicie maja i tym samym zniechecila mnie do zakupow. Obok kupilam w Dino, zwroty sa, pani b. mila, zobaczymy w domu czy dobre, najwyzej jutro odniose.
Agnisma
Chyba też w M1
Dorotka
CYTAT(Agnisma)
Chyba też w M1

W M1 jest Naturino, a tam Å‚adne butki w chorych cenach icon_sad.gif

Bartka w przecenie można kupić tez w Rzgowie w Ptaku, te same modele co w Dino są duzo tańsze icon_biggrin.gif
Agnisma
CYTAT(Dorotka)
CYTAT(Agnisma)
Chyba też w M1

W M1 jest Naturino, a tam Å‚adne butki w chorych cenach icon_sad.gif

Aaaaa całkiem możliwe icon_lol.gif Nie stać mnie, ani na jedne, ani na drugie ...więc nieobyta jestem z lekka wink.gif
agullo
W M1 jest rzeczywiscie Naturino, ceny maja KOSMICZNE. W Dino w koncu nie kupilam "Bartka" tylko cos calkiem innego bardzo ladne, cieple buciki. Nie wiem czy zaplacilam drogo, chyba przecietnie za buty zimowe z prawdziwym futrem w srodku -110.
Do Rzgowa dla mnie to cala wyprawa, juz rownie dobrze moglabym jechac po buty do Warszawy hihi. Zreszta mysle, ze jak sie podliczy benzyne i stracony czas na dojazd i lazenie tam to gra jest nie warta swieczki icon_wink.gif
A wy gdzie kupujecie buty dla dzieciakow? Ja papucie po domu kupuje przez internet - Gucie - fajne buciki i oszczedzam na czasie (lazenie i szukanie) a normalne buty czesto w Dino bo wiem gdzie jest (blisko). Dla mnie czas jest towarem baaaaardzo deficytowym i oszczdzam go jak moge, niestety.
pozdrowionka
A.
Dorotka
W dino często robię zakupy, bo mam karte rabatową wink.gif
Do Rzgowa jak jadę to nie biegam po halach tylko wchodzę do tych konkretnych, najczęściej do Polrosu, gdzie w tup-tupie mój slubny zostawia dużo pieniążków a ja później nie wiem jak to upchnąć do szafy Kacperka icon_lol.gif Jednak jestem bardzo zadowolona z tych ubranek i za kilkoma sportowymi innych firm nigdy niczego mu nie kupowałam wink.gif o nie w H&M w Wawce tez trochę kupilismy icon_lol.gif ale to juz nie to jednak, choć małe słodkie dla dziewczynek, bardzo mi się tam podobały. I kto wie, czy jak na USG nie dowiem się, że to dziewczynka nie wybiorę się na zakupy do Warszawy icon_lol.gif
sylwiakrol
[color=darkred][/color]
Ja też kupuję buciki w Dino w Geanie, ale najczęściej w takim osiedlowym sklepie MAMA i JA (jakoś tak). Tam jest nawet duży wybór. Do Ptaka też jest dla mnie za daleko, jeszcze koszty benzyny itp a do tego mój mąż obraził się na tamte rejony bo kiedyś się tam wybraliśmy i niestety zastaliśmy wszystko zamknięte, a że mój mąż skąpiradło więc się wściekł icon_evil.gif i powiedział nigdy więcej i na razie zdania nie zmienił.
Dorotka
Sylwia wszystko zamknięte icon_eek.gif Moja mama nie ma czasu w tygodniu więc czasami w niedziele wybiera się do Ptaka czegoś poszukać, tylko ona musi przejśc wszystkie hale icon_rolleyes.gif więc tata ją za wozi, umawia się za kilka godzin i po tym czasie przyjeżdza po nią icon_lol.gif
A ona jest umordowana, nie ma sił na nic i stwierdza na ogół, nie było nic ciekawego icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
I za jakieÅ› miesiÄ…c funduje sobie kolejna wycieczkÄ™ wink.gif
kama_
CYTAT(sylwiakrol)
[color=darkred][/color]
Ja też kupuję buciki w Dino w Geanie, ale najczęściej w takim osiedlowym sklepie MAMA i JA (jakoś tak). Tam jest nawet duży wybór.

ja też kupowałam od czsu-do czsu w "moja mama i ja" icon_wink.gif ale ostatnio coś się u nich rozmiarówka popsuła,wszystko albo za małe,albo za duże na Kamę,poza tym miałysmy tam wpadke z "siuśkami" i bardzo niemiłą reakcje sprzedającej pani icon_evil.gif
A "Barków",ani innych firmówke nie kupuje, bo poprostu mnie na nie nie stac. icon_cry.gif
Pozdrówka
sylwiakrol
No wiesz co icon_exclaim.gif Pani pracuje w sklepie dla dzieci i nie wie że może się różnie zdarzyć? Nie mogę!
Ja firmówek też raczej nie kupuję bo mnie nie stać. Tzn na zimę kupuję droższe i bardziej porządne ( akurat Mazurek) i na lato (Mrugała). Bo dziecko chodzi w nich długo to musi mieć dobre no i wtedy można się wykosztować. Za to na okresy wiosenno-jesienne kupuję tańsze.
anonimowy
CYTAT(agullo)
W M1 jest rzeczywiscie Naturino, ceny maja KOSMICZNE. W Dino w koncu nie kupilam "Bartka" tylko cos calkiem innego bardzo ladne, cieple buciki. Nie wiem czy zaplacilam drogo, chyba przecietnie za buty zimowe z prawdziwym futrem w srodku -110.  
Do Rzgowa dla mnie to cala wyprawa, juz rownie dobrze moglabym jechac po buty do Warszawy hihi. Zreszta mysle, ze jak sie podliczy benzyne i stracony czas na dojazd i lazenie tam to gra jest nie warta swieczki icon_wink.gif
A wy gdzie kupujecie buty dla dzieciakow? Ja papucie po domu kupuje przez internet - Gucie - fajne buciki i oszczedzam na czasie (lazenie i szukanie) a normalne buty czesto w Dino bo wiem gdzie jest (blisko). Dla mnie czas jest towarem baaaaardzo deficytowym i oszczdzam go jak moge, niestety.
pozdrowionka
A.
EdytaRola
sÄ… w galerii w smyku a pewno, ja tez tylko Bartka kupujÄ™, mam przynajmniej pewnosc, ze nic sie ze stopa dziecka nie dzieje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.