To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kwietniowe Maluchy 8

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Mafia
No to zapraszam do nowego wątku. Zdjęcia najwyżej będą w kolejnych postach, jeśli ktoś się zbierze i wrzuci icon_smile.gif

Dorott, okropna informacja ta z linku. Staram się generalnie unikać czytania i oglądania takich rzeczy icon_sad.gif

Filip dopiero o 15.10 ma badanie kontrolne, ale jestem dobrej myśli.
Mnie też już głowa nie boli.
Dorott
to ja się już melduję 29.gif
Dorott
Maciu dobrze, że głowa już Cię nie boli...a za Filipa trzymam kciuki!
szantrapa
Ja też jestem . Maciu dobra robota icon_smile.gif
szantrapa
Też Wam ten dzień jak wariat leci? Jejku juz 11.30 prawie! a my śniadanie dopiero jemy.

Olka pije herbatkę i woła z drugiego pokoju do Laury która idzie do mnie: "Jałkaaaaa!!!! No wracaj tu wstrętny goblinu, przecież ktoś musi mnie pilnować! "
Żabolek
Ja też się melduję.
Madziu Ty powinnaś te teksty Oli gdzies zapisywać!!!! Jest bosska 06.gif

Ale mi się dzisiaj nie chce pracować 21.gif Obijam się na maksa. To chyba wizja długiego weekendu tak na mnie działa.
Mafia
Żabolku, też odliczam chwile do końca dnia.

Oliwka to faktycznie tekściara, zresztą Filip też wali teksty. Naśladuje nas, że aż czasem wstyd icon_wink.gif Najpierw człowiek chlapnie, a potem słyszy to z ust trzylatka. Wczoraj mąż oglądał mecz, no i instruował piłkarzy jak to źle grają, więc ja mówię: zmilcz albo nie oglądaj z dziećmi. No i po jakimś czasie mąż znowu zbulwersowany tłumaczy tym niedojdom, a na to Filip: Zmilcz! Filipek to słyszy! icon_redface.gif

A co to goblin to ja nie wiem icon_redface.gif
szantrapa
Maciu gobliny są z książeczki o Noddym icon_smile.gif
Mafia
Aha, nie mamy takiej bajki. Czy to coś z pociągiem w tle? Zresztą zaraz sobie poszukam. icon_smile.gif
szantrapa
Noddy jest taksówkarzem icon_smile.gif A gobliny są uosobieniem złośliwości, robią numery innym icon_wink.gif

Zaraz będą zdjęcia icon_biggrin.gif
szantrapa
Zmniejszą się same czy dostanę zrypki?


































Mafia
Świetne zdjęcia! Ależ zabawek maja, Magda, Twoje dziewczyny! Zatrzęsienie.
Filip nie ma jeszcze zimowych butów ani czapki icon_redface.gif Zresztą kapci też nie ma. Nienawidze zakupów, ale raczej ich nie uniknę icon_wink.gif
szantrapa
Dziewczyny dostały kasę na buty od mamy A. i od cioci Beaty (chrzestnej Laury) więc buty po dwie pary kupiłam. Chociaż z ich podbiciem było ciężko coś znależć icon_sad.gif
Żabolek
Kuba też jeszcze w butach bez ocieplania chodzi. Trzeba się wybrać na zakupy 06.gif Ja tam uwielbiam zakupy. A zwlaszcza dziecięce 06.gif
szantrapa
Czapki Lu ma po Olce , jedną jej tylko kupiłam przedwczoraj bo bardzo tanie są (dalam 11 zł za polarową śliczną zimową czapę) a różowej nie miala, tylko niebieską i pomarańczową, Olka ma z zeszłego roku jeszcze i dobre są. Ten płaszczyk kupiłam rok temu w Realu, był przeceniony z 49 na 10 zł bo zamek był popsuty, mama wstawiła Oli i śmiga chociaż to rozmiar 110, ale to tylko na wiatr. W Realu są kożuszki takie na teraz, śliczne, kupiłam Olce na 98 i na 104 bo są po 24.99, jak za darmo, kombinezony dostałam po 38 złotych, kurtek jeszcze pełno mają takich na teraz a Olka wchodzi w zimowe z zeszłego roku, to tyle icon_biggrin.gif
camilscha
witam

Vanesska ma sie juz lepiej.jeszcze nia troche zarzuca jak chodzi ale to juz pryszcz z tym co bylo wczoraj.
mam nadzieje ze wychodzimy na prosta i z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.
teraz troszke katarek jej sie pojawil ale tylko w malych ilosciach.mam nadzieje ze tak juz zostanie a nie rozloy mi sie na calego.
mnie boli strasznie ta stopa.nie moge lazic.bylam wczoraj u lekarza kazal mi do poniedzialku nie chodzic i trzymac stope w gorze.
nierealne tym bardziej ze w weekend mam jeszcze szkole.
masakra ale glupie chodzenie sprawia tyle bolu ze chyba sie pochlastam.
na dodatek gardlo mnie boli i tez sie martwie zebym sie nie rozlozyla.
nie moge chyba zadnych przeciwgrypowych rzeczy lykac wiec trzymam sie narazie domowch srodkow.
czy ktoras miala kiedys wbite 2 wielkie gwozdziew noge???????i wie jak dlugo boli????

dorott zdjecia straszne.okropne tym bardziej ze jestem w ciazy i odrazu postawilam siebie na miejscu taj babki.okropna.nie wiem jak tak mozna.trzeba sie pogodzic ze strata a nie robic ceregiele.
ale jak to mowia sa stoly i stolki.
wczoraj zaczytaam sie w tym watku co mi podalas.dziekuje.oprocz tego na co tam chorowal Antos wciagnelo mnie to czy dziecie widza duchy.byl tam tez taki watek wpleciony.
potem jak nawiedzona siedziala i czytalam na ten temat na innych stronach.a potem oczywiscie balam sie swojego cienia.


my tez jeszcze nie mamy butow zimowych dzis jak dam rade przejde po paru sklepach moze cos upoluje.pasowalo by bo z dnia an dzien coraz zimniej jest.bryyyyyyy.
czy juz wam mowilam ze nienawidze zimy 21.gif
Vanesska nie chce mi spac w dzien.ide do niej bo lezy w sypialni i "odpoczywa"
odezwe sie pozniej.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC

szantrapa
Kamilko strasznie Ci współczuję. Trzymaj sie jakoś kochana, to wszystko minie. I nie czytaj za dużo o duchach icon_smile.gif Lu teżduchy widzi a ja się jakoś nie martwię icon_wink.gif

Co myślicie o tej hulajnodze?
tu

dziewczyny śpią i szukam czegoś niedrogiego pod choinkę icon_smile.gif Oooo Lu słyszę icon_sad.gif ehhh
Żabolek
Madziu Kuba ma taką samą - tylko bez tych wstążek przy kierownicy. Jest ok. Stabilna, Młody się nie przewraca i uwielbia na niej jeździć 43.gif

Doradźcie mi co mogę kupić mojej 3 miesięcznej siostrzenicy pod choinkę bo nie mam pojęcia.
szantrapa
Żabolku a nie chcesz muzycznego oceanu Little Tikes ode mnie, niekoniecznie w ramach prezentu pod choinkę dla malutkiej bo pewnie chcesz coś nowego kupić, ale tak w ramach wdzięczności za bujaczek (podaj mi na priv ten swój nowy adres bo nie mam a chciałam jeszcze kombinezon odesłać icon_redface.gif nigdy nie pamiętam i głupio mi, że tak trzymam). Ja go kupiłam Lu pod choinkę w ub. roku i do niedawna był rewelacją icon_biggrin.gif

Czy Wasze maluchy jeszcze śpią na południe? wrrrr

Dorotka zaginęłaś w akcji czy szef Cię molestuje? ;P pewnie już weekend zaczęłaś icon_biggrin.gif i nawet do widzenia nie powiedziałaś icon_sad.gif icon_wink.gif

U nas rewelacją jest zabawka którą Lu dostała teraz na roczek, ale obawiam się, że dla 3-miesięcznej niuni może być za poważna, gąsienica Fisher Price, z tej samej serii co szczeniaczek uczniaczek czy garnuszek na klocuszek. Obie dziewczyny są zachwycone icon_smile.gif Ja jestem za tym, żeby prezent był przede wszystkim trwały a zabawki z tej serii sa nie do zabicia, poza tym wspaniale edukacyjne i miłe w odbiorze
Wampir Basik
Widzę że ktoś już założył wątek - fajnie icon_smile.gif
Wiem ze miałam ja założyć ale po 1 - do tej pory NIKT mi nie podesłał fotek które miałam zamieścić na 1 stronie a takie 200x200 pikseli tragicznie się obrabia.... a po 2 był straszny zastój i ostatnio jak sprawdzałam co się dzieje na forum to byłyście na 97 stronie!
No ale nic....

Ja już po 3 odsłonie starej fotografii.... zdjecia z wystaw są do obejrzenia tutaj: Stara fotografia zdjecia są reportażowe icon_smile.gif
Dzięki Bogu to już ostatnia odsłona - wszystkie poprzednie roczniki robiły tylko 1 odsłonę a my AŻ 3 - ale ile pochwał dostalismy od ludzi to fiu fiu ;]

No a co u nas - Sami był oczywiście na ostatniej odsłonie na chwilę... jego kolanka już coraz lepiej - zaczyna coś przebąkiwać w mówieniu - bez rewelacji ale czasem sie go da zrozumiec co bełkocze, strasznie fochuje ostatnio - coś nie po jego myśłi to albo krzyk albo robi z siebie placek na podłodze i udaje że płacze, a jak już rzuca zabawkami to jest furia 06.gif (nie zebym sie z tego śmiała ale to tak wygląda że nie mogę sie powstrzymać). Co jeszcze... no chyba tyle icon_smile.gif pozatym wszystko po staremu.
iff
witam w nowym watku icon_smile.gif po dlugiej przerwie
Dorott co u Ciebie ? jak sprawa z Szymkiem, zaraz zajrze do starego watku, moze juz cos napisalas

Macia jak chlopcy ? Maciek ? u mnie 4 klasa juz do ogarniecia, aczkolwiek jak mnie nie bylo tydzien w domu, to lekki nielad w lekcjach, ale juz o niebo lepiej niz we wrzesniu

Camilscha
jak sie czujesz ? kiedy domek bedzie gotowy ?

vika, Zabolek co u Was?

OlaBN moze sie odezwiesz, martwie sie i tesknie

Magda jak sprawy osobiste ? lepiej?

Basik co w szkole

sorka za telegraficzny skrot, moze w przyszlym tygodniu znajde czas i Ewke wrzuce swieza
szantrapa
Iff wszystko u nas dobrze, dzięki icon_smile.gif Dostałyśmy od Ciebie przesyłkę, proszę daj mi na priv dane, strasznie to ciężki, napisz mi ile mam Ci przelać, koniecznie! dziewczyny zachwycone, przesyłka dotarła w urodziny Lu akurat jak pojawili sie goście z prezentami, nie wiedziały za co się brac najpierw icon_smile.gif Dziekujemy Ci z całego serca icon_smile.gif

Ja tylko szybko wrzucam Wam foty, wstałam razem z A. o czwartej bo chciałam coś porobic a tu już prawie 7, zaraz wstaną a ja w lesie icon_sad.gif Więc tylko foty wrzucam i lecę :















































camilscha
a ja chora jestem.......... 32.gif
glowa mnie boli gardlo tez z nosa mi cieknie jak z kranu jednym slowem masakra.
Vanessa tez w nie najlepszym humorku.
caly czas jeczy i sama nie wie co chce.zaraz ide z nia do lozka moze sie przespimy.
narazie zbudowalam jej domek z krzesel i siedzi tm z zabawkami i nie pozwoli mi nawet tam zajrzec.

iff dziekuje kochana.czuje sie tak sobie.bo oprocz tego przeziebienia nie spie w dalszym ciagu.
do tej przespalam jedna jedyna noc bez przebudzenia sie.a tak to wstaje po 6 razy w nocy.mimo ze nie klade sie w ciagu dnia.
dziwny przypadek bo czuje sie strasznie zmeczona.no ale trudno.moze jakos przetrwam do konca.
a domek buduje sie.
nie bylam na budowie juz kilka dni bo przez te gwozdzie co sobie tam w srode wbilam w noge nie moglam chodzic.ale juz jest lepiej wiec moze dzis lub jutro pojade zobaczyc co robia.
wrzuce zaraz ostatnie fotki jakie mam.

magda slicznie wygladacie.i ty tez.naprawde.nie wiem czy mi sie zdaje ale chyba schudlas???????
a widze ze Olisi nowy wozeczek spasowal.teraz Lu na nozkach drepsze a Olisia w wozku siedzie 06.gif spryciara z niej.

dobra poszukam tych fotek jak Vanesska da mi to jeszcze je wrzuce.
pozdrawiam.paaaaaaaaa


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





camilscha
to bylo jakos w srode



i roboty dachowe



w tym tygodniu wiecej powinno byc widac bo maja okna wstawiac i dach skonczyc wiec moze i bedzie ladniej wygladalo.
dobra ide polozyc Vanesske.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





Mafia
Filip w dzień śpi (właśnie teraz jest ten czas icon_wink.gif). Drzemka trwa 2 - 3 godziny. Wstaje za to po 6ej, w południe śpi, a wieczorem zasypia koło 21.30.

Żabolku, trzymiesięczne dziecko to chyba może zainteresować się jedynie grzechotką czy gryzakiem. Może poszukaj też czegoś do powieszenia na boku łóżeczka, są takie zabawki, które mają różne faktury, wydają dźwięki.

Iff, my też już wdrożyliśmy sie w obowiązki szkolne. Jakoś to idzie.

Camilscha, w szoku jestem jak szybko Wasz dom powstaje. Mam nadzieję, że noga zagoi sie szybko i przeziębienie też przejdzie. Trzymaj się! Współczuję bezsennych nocy.
camilscha
jejku ale dzis mnie moje dziecko wymeczylo.nie mam sily.nawet palcem kiwnac.
mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo jak nie to sie wykoncze.
najgorsze jest to ze o wszystko jest placz.
i ciagle powtarza ze jest kochana.nie wazne co zrobi.np mowie jej zeby nie kladla noc na stol.
sciaga nogi i mowie ze jest przeciez kochana.
mowie jej zeby nie rzucala zabawka podnosi ja i mowi ze jest kochana.
i tak przez caly dzien.a najgorsze jest to ze jak nie potwierdze ze jest kochana to krzyczy tak dlugo ze jest kochana az jej przytakne.
nie wiem juz o co jej chodzi bo caly czas jest chwalona jak jest grzeczna duzo razy jej mowie ze ja kocham.nie wiem nie rozumiem.mam nadzieje ze to tylko faza i inie szybciutko.
noga chyba juz troche lepiej bo juz prawie moge na nia stanac wiec spoko.i strasznie swedzi wiec chyba sie goi.a przeziebienie jak przeziebienie.strasznie z nosa mi leci.
mam nadzije ze na tym sie skonczy.

macia duzo spi Filipek w ciagu dnia.ale za to strasznie wczesnie wstaje.Vanessa spi okolo 1 godziny w ciagu dnia i tez chodzi dobrze po 21 spac a czasami nawet przed 22 usypia chociaz od ponad godziny lezymy w lozku.ostatnio zabralam jej ta drzemke w ciagu dnia i usypiala przed 20.ale budzila sie w nocy co 2 godziny i pytala czy juz moze sie bawic chyba myslala ze to poludniowe drzemka.nie wiem i zreszta teraz ta choroba wiec znowu ja klade w ciagu dnia i znowu wieczorem chodzi pozno spac.ale trudno sie mowi.przynajmniej dzis jak juz tak strasznie zle sie czulam mialam mozliwosc polezec w lozku i poczytac ksiazke.

no nic biore sie za prasowanie.pozdrawiam.paaaaaaaaaa


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





szantrapa
dzien dobry icon_smile.gif ja narazie tylko pukam icon_smile.gif
Dorott
cześć

nie mogę nic pisać ani wyświetlać forum ciągle wskakuje mi strona ze zdjęciami dzieci z maluchów....brrrr...jak to zlikwidować 21.gif
Mafia
U mnie w domu wielki bajzel. Remont w punkcie kulminacyjnym, ale podobno do końca tygodnia ma byc koniec. Pożyjemy zobaczymy. Za to Filip wręcz w euforii. Biega z narzędziami, maluje wałkiem ściany. Przyłożył się do skuwania cokolika plastikową dokrętarką, że aż trzeba było potem dziury łatać icon_wink.gif

Czy wiecie może jak odszukać swoje stare posty bez potrzeby przeglądania 100 stron kolejnych wątków? Jest pewnie jakaś prostsza metoda.
szantrapa
Maciu a jak klikasz na swoją nazwę użytkownika pod avatarkiem , i klikasz znajdź posty użytkownika to nie masz? Bo ja mam ponad 200 stron samych swoich postów. Nie działa to u Ciebie?
Mafia
Magda, dzięki. Widocznie coś sie działo na forum, bo widziałam tylko pierwszą stronę. Teraz już wszsytko gra.
sq8jlx
Magda kiedyś pisałaś o tym jak Twoją starszą córkę bolała nóżka i na nią kulała. Napisz mi proszę co na to dawałaś i czy byłaś z tym u lekarza, co było tego przyczyną. Moje dziecko dziś rano wstało i mówi że go nóżka boli. Bardzo kulał a poza tym nic mu nie było. Podałam nurofen. Z góry dziękuje za odpowiedź.
szantrapa
To dobrze icon_smile.gif Mi też forum nie działało jakiś czas

Żabolku chciałam dziś wysłać do Ciebie paczkę ale nie mogę tej cholernej zabawki rozkręcić, czuję się jak głupia blondynka icon_sad.gif walczę ze śrubokrętem już ze dwie godziny, odkręciłam śrubki a coś nadal trzyma, nie moge tego złożyć icon_sad.gif aż mi wstyd powiedzieć A. jak wróci

Dorotka jesteś? icon_smile.gif Co z tym szefem dziś ? icon_smile.gif

Pytałam o spanie dzieci bo mam problem. Olka wcześniej jak o 13 nie da się położyć, sama nie uśnie bo jak ją zostawię samą to po dwóch godzinach lezenia mówi, że pospała i robi histerię że wstaje, a Lu o 13 jeszcze nie chce się spać, kładę je obie do łóżek i leżę, Lu pada po pół godziny, Olsen po godzinie, Lu już wyspana jak Olka dopiero zasypia, tak mało snu potrzebuje. I mam dość, przeraża mnie to że Laura już widzę że niedługo w ogóle nie będzie chciała spać w dzień.
szantrapa
CYTAT(sq8jlx @ Wed, 12 Nov 2008 - 11:59) *
Magda kiedyś pisałaś o tym jak Twoją starszą córkę bolała nóżka i na nią kulała. Napisz mi proszę co na to dawałaś i czy byłaś z tym u lekarza, co było tego przyczyną. Moje dziecko dziś rano wstało i mówi że go nóżka boli. Bardzo kulał a poza tym nic mu nie było. Podałam nurofen. Z góry dziękuje za odpowiedź.


No właśnie Camilscha ma teraz to samo ze swoją córcią . Pisałyśmy o tym parę stron temu, ja teraz muszę zmykać ale zajrzyj do ostatnich stron naszego poprzedniego wątku, tam linkowałyśmy do starego wątku Miki, gdzie najwięcej było o tym napisane (ja miałam z Olą w tym samym czasie ten sam problem) . Sorki ale teraz musze lecieć bo się pozabijają icon_wink.gif
sq8jlx
Magda dzięki, idę szukać.
camilscha
sp8jlx dobrze ze podalas juz cos.teraz jak wolisz przeczekaj 1-2 dni albo wybierz sie do lekarza.ja panikara jestem wiec odrazu pojechalam do lekarza.ale jak sie okazalo to zapalenie.
a czy jest twoje dziecko przeziebione????????
bo moja nie bylo a podobno przy przeiebieniu lapie wlasnie takie zpalenie.u nas jest calkiem inaczej najpierw bylo zapalenie stawow czy jak to tam sie nazywa a teraz przeziebienie.
trzymam kciuki zeby jutro juz bylo lepiej.aha moja mala przez 3 lub 4 dni skrzyla sie na bol nozek.

maciu trzymam kciuki oba wszystko skonczylo sie juz w tym tygodniu.
ja osobiscie nienawidze remontow.bryyyyyyyyy na sam mysl juz mi slabo.

magda ja ze spaniem mam podobnie nie wiem czyja klasc czy nie.wsumie caly dzien jak nie pospi to jest wzgledny nie jest jakos nadmiernie niegrzeczna.
teraz klade ja przez to przeziebienie bo sama nie mam sily.i wciskam sobie kit ze jak pospi wiecej to szybciej bedzie zdrowa.ale wieczorem walka jest straszna przez te drzemki poludniowe,bo wogole jej sie nie chce spac.moze przez zime sie jeszcze przemecze i bede ja kladla w poludnie ale na iosne chyba juz nie.

ja dzis wracam do swiata zywych.wczoraj myslalam ze nie dam juz rady.wszystkie kosci mnie bolly glowa pekala gardlo drapalo i z nosa lecialo.
caly cza na miodzie i mleku lecialam.i dzis jak bym od nowa sie narodzila.pelna sily.owszem mam jeszcze katar i kaszel ale to pestka do wczorajszego dnia.
bylam dzis na budowie i musze sie pochwalic wam co zastalam. zaraz wkleje fotki.


Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





camilscha
domek od przodu



domek z boku



Vanesska w pokoju goscinnym.



Vanesska w wc






Vanesska

[IMG]

[url=https://www.suwaczek.pl/]

Zanim zostałaś poczęta - PRAGNEŁAM CIĘ,
Zanim się urodziłaś - KOCHAŁAM CIĘ,
Zanim minęła 1 godzina Twojego życia - BYŁAM GOTOWA ZA CIEBIE UMRZEC





Żabolek
Kamilko ten Wasz dom powstaje po prostu w ekspresowym tempie!!!!! Vanesska prześliczna jak zawsze! 06.gif
szantrapa
Dzień dobry. Zasypiam Kaaaaaawy icon_biggrin.gif Miłego dnia

ps. kamilko bosssskie fotki, a Twoja Niunia jaka piękna duża dziewczynka

ps2. na nocnik robią Wasze maluchy czy na ubikację? Jakiś konkretny model nocnika? Bo Olce wszędzie niewygodnie a uparłam się ją odpieluchować (nie stać mnie na dwa tony pieluch miesięcznie dla dwóch lasek )
Dorott
Cześć

Camilscha domek "rośnie" w oczach...strasznie szybko ta budowa się rozwija...super...Vaneska śliczna...ma cudne oczka i włoski

Madzia u nas Werka w 90% załatwia się na nocnik...ale jak jesteśmy "w gościach" nie ma problemu z załatwianiem się na WC...my mamy zwykły nocnik w kształcie psa.

Macia trzymam kciuki za szybkie zakończenie remontu

Mafia
Kamilko, ależ ten dom rośnie. Tak to można sie budować co dwa lata icon_wink.gif A Mała śliczna i te blond włoski. Dobrze, że czujesz się lepiej. Pospałaś trochę czy nadal nie?

Magda, u nas sikanie na stojąco do ubikacji (tylko i wyłącznie), natomiast grubsze sprawy tylko w nocnik i zawsze w tym czasie czyta katalog narzędzi firmy Makita 06.gif Nocnik taki najzwyklejszy, nawet bez melodyjki. No i Filip siada na nim odwrotnie, czyli te niby plecy ma z przodu. Inaczej sie nie załatwi, dlatego u dziadków są też "trony". Obowiązkowo musimy opuścić łazienkę, czyta sobie w spokoju i po jakimś czasie zwołuje, że zrobił uśmiechniętą kupę 29.gif
A u nas dziś malowanie sufitu w salonie, jutro ściany. Mąż dziś i jutro położy panele na korytarzu i chyba faktycznie koniec.
sq8jlx
Kamila przeszło po nurofenie. Zdarzyło sie to już drugi raz, poprzednim razem przy obustronnym zapaleniu ucha. Wtedy utykał przez cały dzień mimo tego że brał i antybiotyki i leki przeciwbólowe. Teraz rzeczywiście był lekko podziębiony. Mam nadzieję że to się już nie powtórzy a jesli tak to już pójdziemy do lekarza.
szantrapa
No własnie Oli na nocniku jest niewygodnie, i tak się zastanawiam czy to ten model (najprostszy z carrefoura) czy Olka jest księżniczką na ziarnku grochu icon_wink.gif Pod plecy każe sobie podkładać poduchę ale to i tak źle bo nogi ją bolą, na ubikacji sama czuję, że mi źle wisi icon_wink.gif
Znów Was poprosze o radę. Gwiazdka, prezenty oczywiście icon_smile.gif Stwierdziłyśmy z mamą, że skupimy się na lalach, bo jest wojna z rękoczynami o tą co jest. I wózek. Ola ma z ubiegłego roku Agatkę mimic i zwykła tanią spacerówkę. Agatka już zdewastowana ale nadal służy. Obu bo Lu uwielbia lalę wozić w wózku, karmić, poić, zastrzyki robić itp. Doszłyśmy do wniosku z mamą, że obie lale dostać musząbo nie może być tak, że jedna ma nówkę a druga starą zdewastowaną Agatkę icon_wink.gif. Wózek jest dobry, więc jeden trzeba dokupić. Mama się upiera, że kupi Olce jakąś wypasioną lalę (jest taka z nocniczkiem co jak ma majtki sika w majtki, taka do odpieluchowywania, no i ok, kupi też spacerówkę. Ja mam kupić dla Laury lalę ale tak myślę, że jej taka zwykła narazie wystarczy bo i tak zniszczy, taka albo może taka
i wystarczy. A dla Olki chciałam kupić łóżeczko dla lali. I tu mam problem. Bo najpierw pomyślałam, że takie ale zaczęłam się zagłębiać i znów popadać w przesadę icon_wink.gif No bo powiedzicie, to jest fajniejsze? albo to? Nic więcej nie będę kupować bo nie wyrobię z kasą ale...co myślicie? Może ktoś widział coś jeszcze okazyjno/fajnego ? icon_biggrin.gif O jeszcze to jest super, ale to już przesada jak na moją skromną kieszeń i ilość osób do obdarowania, narazie mam tylko dla A. prezent icon_wink.gif
Dorott
Madzia a jest u Was sklep Biedronka?
szantrapa
No jest nawet koło mnie icon_biggrin.gif ale rzadko bywam icon_wink.gif bo mam kaufland, real i carrefoura icon_smile.gif
Dorott
od dziś jest świetna lalka za 49,99



a 20.11 jeszcze fajniejsza

Mafia
O rany, ale lalki są drogie. icon_eek.gif Myślałam, że to raczej tańsza zabawka.
szantrapa
Dorotka taką jak ta druga to Olka ma, niewypał, łażą obie cały dzień z pozytywką z brzucha lalki i lala wyje na cały głoś , bo jest bardzo głośna icon_sad.gif a ta pierwsza dla Lu nie za poważna? Zajrzę bo jade po pieluchy do Biedronki, dzi.ęki
Dorott
Myślę, że ta pierwsza byłaby dla Lu oki...

a ja myślałam o tej drugiej dla Werki na święta...ale skoro mówisz, że to nie wypał 32.gif to już nic nie wiem...
szantrapa
Sprawdź jaka ona jest głośna, naszej wytrzymać się nie da icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.