To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie w Warszawie spędzić miło czas (restauracja)??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dzaga
Witam,

jakos życie codzienne tak goni na nas ze czas ktory ze soba spedzamy polega na zjedzeniu kolacji, zajeciu sie dzieckiem a potem kazdy do swojego laptopa na drugim koncu kanapy przed tv.. czy seksie raz na jakis czas...

pomyslalam ze milo byłoby zebysmy wyszli sobie gdizes SAMI... bo bez dziecka razem to nie bylismy juz... dokladnie tyle ile ono juz ma 04.gif

moze ktoras z was poleci mi romantyczna knajpke w warszawie... raczej małą, ale z fajnym klimatem....

z gory dziekuje...


ta ktorej zalezy na tym aby nasz zwiazek nie spowszednial......
marghe.
Jaka kuchnia?
Jakie ceny?
JAka dzielnica?

icon_smile.gif
Dzaga
ceny az tak nie graja roli.. ale faktycznie wolalabym po naszej strone wisly czyli centrum, mokotow, ursynow, ochota i wola
kuchnia tez nie gra wielkiej roli, wazne zeby miesko dawali - bo moj chlop jest miesozerny
użytkownik usunięty
Ja oczywiście polecę https://www.borpince.pl/ szczególnie jeśli mięsożerny małżonek. Przyjemny klimat stoliki są tak poustawiane, że na romantyczną kolacje nadają się idealnie.

Tutaj też lubimy jadać, ale to bardziej orientalna kuchnia https://www.restauracjaorchidea.pl/

Jeśli mogą być małe porcje to tu https://www.qchnia.pl/ szczególnie, że można wcześniej pozwiedzać wystawę w CSW

https://www.jazzbistro.pl/jazzbistro.php?re...Piwna&lg=pl przyjemny klimat lubimy chodzić szczególnie podczas koncertów

Sushi odpada skoro mięsny małżonek?
Użytkownik usunięty
Szkoda, że po "tamtej" stronie Wisły, bo poleciłabym "Po tamtej stronie lustra", albo "Łysego pingwina" :]
marghe.
Edytuję bo części restauracji już nie ma



z bardziej "swojskich" to Blue Cactus
https://www.bluecactus.pl/

Bardzo fajne jedzenie jest też w hinduskiej knajpce Arti, tyle, ze ona specjalnie romantyczna nie jest https://www.rp.pl/galeria/90916,91227.html

W Suparom Thai Food tez można całkiem smacznie zjeść https://www.suparomthaifood.pl/ (polecam salę na piętrze - spokojniej..)

No i my lubimy sushi, ale mięsa tam raczej nie dostaniesz icon_wink.gif
marghe.
Edit: Poezji też już nie ma.
karo_lina
Polecam Gospodę pod czerwonym wieprzem na Żelaznej pysznej jedzenie ,mily klimat ,przytulna atmosfera... ogołem super.
Pozdrawiam
mama_misia
Pozwolicie ze odświeze watek,poniewaz jesień to czas kiedy jednak wybieramy sie chetniej do restauracji i tam spedzamy czas-ale my rodzice szukamy własnie głównie takiej gdzie nasze dzieci beda mogły sie pobawic i nie marudzic.
Ja ze swojej strony polecam ta restauracji
https://antich.pl/
agabr
mamo misia antich polecasz absolutnie wszedzie , przysiegam juz mam dosc czytania o antich.b
marmur43
[edit: admin]
marghe.
Grunt to wyciągnąć temat sprzed 2 lat, żeby zareklamować restaurację.. nienie.gif
zilka
CYTAT(marghe. @ Fri, 06 Jan 2012 - 23:42) *
Grunt to wyciągnąć temat sprzed 2 lat, żeby zareklamować restaurację.. nienie.gif


No wiesz, związek trzeba odświeżać regularnie 29.gif Zaraportowałas to ww?
Santera
Dziewczyny a czy któraś z Was zajrzała może kiedyś do ganesha na wilczej? Indyjska knajpka, ale mają tam teraz uruchomić osobny pokój dla dzieci z opieką dla maluchów. A jak odnośnie jedzenia? Ktoś był, kojarzy?
marghe.
Byłam w weekend.
I nie wrócę
Jedzenie zdecydowanie gorsze niz np w Arti

Córce coś wręcz zaszkodziło..
zilka
CYTAT(marghe. @ Tue, 28 Feb 2012 - 16:02) *
Byłam w weekend.
I nie wrócę
Jedzenie zdecydowanie gorsze niz np w Arti

Córce coś wręcz zaszkodziło..


Marghe, jak idziesz do knajpy, którą poleca użytkownik, który ma 1 post to masz za swoje 29.gif
użytkownik usunięty
Ja też wolę Arti
marghe.
CYTAT(zilka @ Tue, 28 Feb 2012 - 16:04) *
Marghe, jak idziesz do knajpy, którą poleca użytkownik, który ma 1 post to masz za swoje 29.gif

04.gif
Poszłam zanim toto przeczytałam

a post zgłoszony icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
CYTAT(zilka @ Tue, 28 Feb 2012 - 14:04) *
Marghe, jak idziesz do knajpy, którą poleca użytkownik, który ma 1 post to masz za swoje 29.gif



Chciałam nieśmiało zauważyć, że Santera tylko pytała, nie polecała 08.gif
Amelya
O matko... to juz nie wiem czy napisac to co mialam napisac icon_smile.gif) czyli wspomniec o miejscu które moim zdaniem sie swietnie nadaje na takie wyjscie... wlasciwie to nawet znam kilka icon_smile.gif Ale to moze lepiej osobny temat zalozyc pt. Lista sprawdzonych lokali icon_wink.gif

Ad rem - a jak cos neich moderator kasuje - restauracja 99. W centrum. Dobre jedzenie bardzo. Bylam w piatek wieczorem - trafilam na muzyke na zywo. Miejsce własnie na randkę niz na codzien (dosc wysokie ceny)
mama_misia
Ja byłam ostatnio[edit: administrator] i było naprawde bardzo miło. Mozna zabrac dziecko, bo maja bardzo fajny kącik dla maluszków. Mozna dobrze zjesc, nie jest drogo, i porcje sa naprawde duze.
agabr
Juz reklamowalas w tym watku , zglaszam moderacji.b
marghe.
Polecam Larc, zwłaszcza lunche w tygodniu.
Ceny bardzo przyjemne, jedzenie b. dobre.
Kącik dla dzieci jest maleńki, ale jest. Menu dla dzieci mają (ale nie wiem co proponują bo Gaba nie jest zainteresowana ).
w łazience przewijak itp
https://www.larc.pl/

a antich nachalnie się reklamuje gdzie tylko się da. A raczej anty-reklamuje.. bo na mnie taki spam działa odstraszająco
mama_misia
Naprawde marge czy jak Ci tam.... A ty co ? świeta ?
marghe.
a co ma moja hipotetyczna świętość do Twoich nachalnych reklam?
paulinka24
Na Wiejskiej znam bardzo dobrą restaurację Hawełka. Jedzenie rewelacyjne i tanie. Ciche miejsce, spokojne z miłą obsługą. Często z niej korzystam
agabr
CYTAT(paulinka24 @ Thu, 28 Feb 2013 - 17:49) *
Na Wiejskiej znam bardzo dobrą restaurację Hawełka. Jedzenie rewelacyjne i tanie. Ciche miejsce, spokojne z miłą obsługą. Często z niej korzystam

dodajmy , ze z wystrojem niezmienianym od 150 lat , kuchnia typowo biesiadno-weselna a generalnie to juz w drugim poscie postanowilas sie z nami podzielic doswiadczeniami z akurat bardzo kiepskiego miejsca.b
daska
Lubię zawsze przychodzić do restauracji Brooklyn Bakery & Wine. Jest w niej miła atmosfera. Potrawy są smaczne, a ceny niskie, więc coś pięknego. Jak mam czas to chodzimy do niej z znajomymi. Polecam
Melena
Ja w ostatnim czasie zaczynam coraz bardziej przekonywać się do sushi. Odchudzam sie i akurat po tym nie mam wyrzutów sumienia. Poza tym autentycznie mi smakuje. Mąż mi chętnie przytakuje tak więc najczęściej odwiedzamy właśnie restauracje japońskie.
W Warszawie mogę polecić Besuto. Restauracja znajduje się na Nowym Świecie . Wszystko jest bardzo ładnie podane, ceny na średnim poziomie ale biorąc pod uwagę,że wszystko jest bardzo smaczne oraz świeże to wcale nie wydaje się drogo.
Podoba mi się również klimat. Jest nowocześnie, orientalnie ale bez kiczowatych bambusów jak w innych tego typu miejscach.
krajcarz33
Ciekawym miejscem na klubowej mapie Warszawy jest house of pool. Ostatnio mnie znajomi tu zabrali i było mega! Klimat profesjonalnego klubu bilardowego, można się było poczuć jak zawodowiec, choć umiejętności jeszcze nie te icon_wink.gif Zdjęcia lokalu są na stronie houseofpool.pl i na ich FB.
Ulka90
Ostatnio spędziliśmy z dzieckiem i szwagrem czas na torze wyścigowym na Ułęzu. Firma motoprezent organizowała event. Wstęp był za free ale jazda już płatna. Bardzo fajnie się bawiliśmy a maż nawet na dzień ojca dostał ode mnie i od syna voucher na jazdę wybranym autem, już nie pamiętam jakie te auto dokłądnie było ale był bardzo zadowolony.
rowan_berry
Nie jestem z Warszawy, ale byliśmy na weekend u przyjaciół. Oni zaoferowali się, że popilnują dzieci, a my poszliśmy na kolację. Chyba pierwszy wolny wieczór we dwoje od narodzin córki, czyli już od ponad 2 lat icon_wink.gif Polecili nam restaurację PAUL, blisko centrum, więc łatwo trafić, nawet jeśli nie mieszka się w Warszawie, a jedzenie naprawdę rewelacyjne. To francuska restauracja, ja jadłam pierś z kurczaka w sosie estragonowym (wow!), a mąż żeberka wieprzowe z pieczonymi ziemniakami i jabłkami, bardzo nam smakowało. A na deser makaroniki, spory wybór, bardzo smaczne.
Mama_Małej_Mi
Brzmi bardzo smacznie. Będę musiała się wybrać. A czy to miejsce jest odpowiednie na plotki z przyjaciółkami ze studiów? Umówiłyśmy się na takie "spotkanie po latach" i właśnie szukam jakiegoś przyjemnego lokalu dla nas, bo to oczywiście na mnie spadło. icon_biggrin.gif
rowan_berry
Tak, jasne, można spokojnie pogadać, dobrze zjeść czy wypić smaczną kawę. W środku panuje bardzo fajny klimat, jest miło i przytulnie, ale jak traficie na ładną pogodę to zdecydowanie polecam ogródek. icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi
Bardzo dziękuję za polecenie. A czy ta restauracja ma jakąś stronę internetową? Próbowałam szukać, ale coś słabo mi idzie. Pomożesz? Kurczak brzmi fajnie, choć osobiście wolałabym spróbować czegoś bardziej "francuskiego" skoro już w te klimaty francuskie wejdę. icon_wink.gif Makaroniki brzmią bardzo zachęcająco. Ja łasuch jestem. icon_razz.gif
rowan_berry
CYTAT(Mama_Małej_Mi @ Tue, 19 Jul 2016 - 23:32) *
Bardzo dziękuję za polecenie. A czy ta restauracja ma jakąś stronę internetową? Próbowałam szukać, ale coś słabo mi idzie. Pomożesz? Kurczak brzmi fajnie, choć osobiście wolałabym spróbować czegoś bardziej "francuskiego" skoro już w te klimaty francuskie wejdę. icon_wink.gif Makaroniki brzmią bardzo zachęcająco. Ja łasuch jestem. icon_razz.gif

Mają fanpage na fb: https://www.facebook.com/PAUL1889.Polska/?fref=ts
Kurczak był pyszny, ale jeśli masz ochotę na coś innego to może te żeberka?

Makaroniki będą idealne na deser icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi
Od razu wpadły w oko mężowi! A ja sama nie wiem na co się zdecydować, bo wsiąkłam w ich menu na facebooku i chciałabym wszystko na raz. icon_biggrin.gif Może się skuszę na wątróbkę duszoną w winie. Ale słodycze to będą na pewno! <3 Dziękuję za polecenie. Na pewno w weekend skorzystam. <3
juzwika
Ostatnio byliśmy na obiedzie w Piance z Tanka na ul. Zgoda. Jest to bardzo fajna knajpka. Mają normalne menu. Placuszkami mój synek zajadał się icon_wink.gif Myśmy zjedli kurczaka. Fajny smak, dobrze wszystko przygotowane. Czuć było że świeże.
klaudia84
Restauracja Piknik w Grodzisku Mazowieckim. Idealna dla rodzin z maluchami. Tak się składa, że teściowie mieszkają w Grodzisku i co weekend jestem w owej restauracji na obiedzie, bo nikomu się nie chce gotować
Grażyna7
Polecam Bubbles, jedzenie przepyszne!

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.