To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobrego pediatry w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malgog
poszukujÄ™,
Maciek ciÄ…gle chory ze skaczÄ…cÄ… temperaturÄ…
odnoszę wrażenie, że lekarka do której chodzimy od miesiąca (poprzednia odeszła z przychodni) do niczego sie nie nadaje icon_sad.gif

poleććcie kogoś błagam
ja już rwę włosy z głowy i umieram z nerwów i zgryzoty co jest małemu
najlepiej gdyby przychodził do domu (koszty nie grają roli) ale przyjmującym gdzieś prywatnie w W-wie też nie wzgardzę

agabr
napisalam na priv.b
Cleo
Ja poelcam doktora Baranowskiego - przyjmuje w LIMIE, ale tez jezdzi do domow, zwlaszcza w okolicach Bemowa, bo tam meiszka.
Jest SUPER. Genialne podejście do dzieci i do rodziców;) w zeszłym roku przerz pare msiecy sie nami ciagle zajmowal, bo male w kolko chore byly, wyprowadzil Hanie bez szpitala z zapalenia płuc polaczonego z zap. oskrzeli, zajal sie wzrostem i waga Hani, no super.!
Monia25
Cleo czy mogÄ™ prosic namary na tego pediatre na priv?
bede wdieczna
Lizia
Jaj jestem bardzo zadowolona z dr Cieleckiej-Kuszyk. Robi bardzo dokładny wywiad, nie daje antybiotyków na ślepo, przed ich podaiem zleca posiew. Od kąd się u niej leczymy ani razu nie musiałam małej dawać antybiotyków. Przyjmuje w LUX MEDzie,w przychodni na KEN (Ursynów)
Sabina
Cleo, a ile bierze za wizytę domową ten cudotwórca icon_wink.gif?
Możesz mi też na pw wysłać namiar na niego? Dobrze jest mieć kogoś w zapasie. icon_smile.gif
Cleo
Ja wiem, ile prywatine bierze, bo my placimy jakis abonament w Limie na wiekszosc lekarzy i uslug, a jak mają od nas wezwanie do domu, to na ogol on jest u nas/o niego prosimy, poniewaz mieszka blisko i ma po drodze;) Chyba, gdy Zilka szukała pediatry, to go pytalam i bylo 100 albo 120 za wizyte domowa, czyli tak jak wiekszosc, z tego co pamietam?...
agabr
CYTAT(Cleo @ Mon, 05 Jan 2009 - 15:05) *
Ja wiem, ile prywatine bierze, bo my placimy jakis abonament w Limie na wiekszosc lekarzy i uslug, a jak mają od nas wezwanie do domu, to na ogol on jest u nas/o niego prosimy, poniewaz mieszka blisko i ma po drodze;) Chyba, gdy Zilka szukała pediatry, to go pytalam i bylo 100 albo 120 za wizyte domowa, czyli tak jak wiekszosc, z tego co pamietam?...

Tak Cleo a jak to robisz? bo ja mam daj Boze zlota karte w limie i do mnie przyjezdza ten sam anestezjolog... dentystyczny, wzywalam co prawda lekarza do siebie ze cztery razy .b
Cleo
ale jak to? mowisz, ze masz chore dziecko i przyjezdza anestezjolog?!
Ja 'robię' zwyczajnie, chociem bez złotej karty:) - zgłaszma, ze mam chore dzieic, pytają co i jak, mówię, że nie mam jak przyjechac. W zeszlym roku co chwilę ktos do nas przyjezdzal- czyli te same 3 twarze na zmianę, wszystkie z pieczątką 'pediatra'!
agabr
Do Jedrka nie wzywalam tylko do siebie dwa razy dop rzeziebienia ,dwa razy do pecherzyka zolciowego.i zawsze ten anestezjolog icon_wink.gif.b
Cleo
Moze cię polubil?icon_wink.gif to bylo za czasow tej lazienki bez okna/firanki? (cos mi sie kołacze- nie wiem czy słusznie 06.gif 43.gif )
Sabina
Ehkmhhmm a mogę ten numer poprosić grzecznie ? 06.gif
Byle nie do anestezjologa icon_wink.gif
agabr
Mowisz o moim oknie w lazience co mi sie na wysokosci bioder zaczyna ??sa zaluzje icon_wink.gif ale kojarzysz wysmienicie.b
Cleo
O tak, o TYM oknie wlasnie- icon_smile.gif nic nie poradzę na to, że mi to utkwiło w pamięci i jak widzę Twój nick, to mam dwa podstawowe obrazy w głowie: CIebie z Jędrkiem nad książkami albo w jakimś muzeum oraz Ciebie-kulącą się nieco w łazience z duuuzym oknem:) No, dobra -ostatnio widzę Cie w różowej (nie wiem czemu!) bluzeczce ciążowej z kokardeczką jak przeglądasz foldery wózkowe 08.gif 48.gif

PS
juz WIEM! oni ci go przysylaja, bo to Twoj sąsiad -taki to pech Twój... tak jak 'nasz' pediatra mieszka obok nas;)

PPS
Sabina i Monia-ok, przeslÄ™ Wam!
użytkownik usunięty
Ja z Limu dostałam w "przydziale" pediatrę do domu, który hm był mocno dziwny, już kiedyś opowiadałam.

Chodzimy do LIMU do dr. Iwony Jakubowskiej i bardzo nam pasuje (namiary od agnieszkibryndzy mam, chociaż polecała dla dorosłych, to Hugo też u niej leczony)

Byliśmy też u Anny Borowieckiej (namiary jw icon_smile.gif ) w babkamedica przyjmuje też b. dobra, tylko dla mnie za rzadko przyjmuje (raz w tygodniu) ale do domu przyjeżdża prywatnie.
agabr
No fajna jest Jakubowska to moja wlasna pediatra doktorej chodze ze soba ale co tam wcale mnie nie peszy stanie za jakims roczniakiem,Jully sprobuj tez doktor Wieczorek z limu , z niej korzysta akurat Jedrek na tyle na ile korzysta ale ja ja bardzo lubie.b
Sabina
CYTAT(Cleo @ Mon, 05 Jan 2009 - 19:46) *
O tak, o TYM oknie wlasnie- icon_smile.gif nic nie poradzę na to, że mi to utkwiło w pamięci i jak widzę Twój nick, to mam dwa podstawowe obrazy w głowie: CIebie z Jędrkiem nad książkami albo w jakimś muzeum oraz Ciebie-kulącą się nieco w łazience z duuuzym oknem:) No, dobra -ostatnio widzę Cie w różowej (nie wiem czemu!) bluzeczce ciążowej z kokardeczką jak przeglądasz foldery wózkowe 08.gif 48.gif

PS
juz WIEM! oni ci go przysylaja, bo to Twoj sąsiad -taki to pech Twój... tak jak 'nasz' pediatra mieszka obok nas;)

PPS
Sabina i Monia-ok, przeslÄ™ Wam!

Wielkie dzięki icon_smile.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(agnieszkabryndza @ Mon, 05 Jan 2009 - 20:31) *
No fajna jest Jakubowska to moja wlasna pediatra doktorej chodze ze soba ale co tam wcale mnie nie peszy stanie za jakims roczniakiem,Jully sprobuj tez doktor Wieczorek z limu , z niej korzysta akurat Jedrek na tyle na ile korzysta ale ja ja bardzo lubie.b

To kiedyś spróbuję.
My z K też do Jakubowskiej chodzimy. Jestem zachwycona, bo ona bada człowieka "holistycznie" a zawsze trafiałam na takie 5 minutowe wizyty. Hugo zawsze zbadany cały, ze zdjęciem pieluchy, nawet pamięta o jego naczyniaku, którego ma od urodzenia i zawsze kontroluje.

Pani dr ma teraz dodatkową zaletę- zaczęła przyjmować w nowym limie- przy arkadii.
agabr
Ano wlasnie,juz dziala? cudnie to ja bede miala z Zocha rzut beretem .A tam jest tylko pediatria?b.
Cleo
A ja sie nie moglam do dr Wieczorek przekonac jakoÅ›...
A do dr Jakubowskiej nie udalo mi sie nigdy jeszcez dostac- tzn., jak kiedys probowalam iles rayz po jakimÅ› wÄ…tku pochwalnym...
Jak juz przy LIMie jestesmy, to polecam super laryngologa dzieciecego (i chyba doroslego tez)-dr Pasternaka i drugi ejst jeszcze bardzo fajny tez. A alergolog- dr Kulpa, troche czasem taka chłodna, ale zna sie an rzecyz, ona pierwsza nam pomogła naprawdę, do spółki z Pasternakiem i Baranowskim z alergią i niedosłuchem Michasi.
Sabina
O, dzięki. Do laryngologa musimy iść obie z Wiką. Ona tak dziwnie "chrumka" 29.gif
Pediatra powiedziała, że może ma przerost migdałków i musi laryngolog zajrzeć. Ile tam biorą za wizytę? Też 120zł?
zilka
Ja nieustannie polecam Trzeciakowskiego Wojciecha, on ogólnie pracuje w szpitalu ale ma też praktykę prywatną, nie wiem gdzie bo do mnie zawsze przyjeżdża. Teraz przestał bo jednak za daleko od siebie mieszkamy 32.gif, w związku z tym prawie przestalam widywać lekarzy a dziewczyny mają roczne zaległości w szczepieniach icon_sad.gif
Cleo
No, Zilka- mowilam Ci, ez pytalam sie 'naszego' pana dr i powiedzial, ze moglby do Ciebie jeździc:)

a teraz- AB słuchaj uwaznie: wlasnie pozegnalam ... doktora Baranowskiego:) !
Procedura jak zwykle: zadzwonilam rano, powiedzialam, co sie Hance dzieje, powiedzialam, ze chodziy do dr B., wiec jakby mógł on przyjechac, to super. Pani powiedziala, ze moge czekac do 12 godzin w ogole na jakiegokolwiek lekarza, ale nie moze mi zagwarantowac, ze wasnie mój dr przyjedzie. Po 5 godzinach zapukał..ON:) alesmy się ucieszyli 02.gif

Powiedzial mi, ze moglam spokojnie wezwac go wtedy w WigiliÄ™ do domu, bo mial dyzur i nawet po sÄ…siedzku na ulicy jakiejs wizytowal kogos... a mysmy nawet nie sprawdzali, tylko wtedy do przychodni poszlismy, gdzie Hania urzadzila histerie i dzis tez na widok dr pierwszy raz prz nim zaczela wyc... icon_sad.gif

PS
Sabina, nie moge ci odpisac, bo masz pełną skrzynkę
użytkownik usunięty
O to dziwne my się umawiamy zawsze bez problemu. Dzisiaj właśnie byliśmy u niej i w sobotę na kontrolę idziemy.
ciacho
ja tez potrzebuje namiar na dr Baranowskiego i tę lekarkę z Babic - obdzwoniłam już 3 pediatrów i żaden nie może przyjechać a tu jeszcze mąż mi się rozkłada chorobowo więc mam dwóch pacjentów w domu
zilka
Cleo, jakoś nie załapałam, to dasz mi do niego komórkę?

Cleo
Zilka 37.gif toć ja tę komórkę uparcie kopiuję dziewczynom z archiwum TWOJEGO GG:) dobra-wysylam znowu 06.gif nienie.gif
Graz
CYTAT(Cleo @ Tue, 06 Jan 2009 - 09:06) *
A ja sie nie moglam do dr Wieczorek przekonac jakoÅ›...
A do dr Jakubowskiej nie udalo mi sie nigdy jeszcez dostac- tzn., jak kiedys probowalam iles rayz po jakimÅ› wÄ…tku pochwalnym...
Jak juz przy LIMie jestesmy, to polecam super laryngologa dzieciecego (i chyba doroslego tez)-dr Pasternaka i drugi ejst jeszcze bardzo fajny tez. A alergolog- dr Kulpa, troche czasem taka chłodna, ale zna sie an rzecyz, ona pierwsza nam pomogła naprawdę, do spółki z Pasternakiem i Baranowskim z alergią i niedosłuchem Michasi.


Cleo, a jak się nazywa ten drugi laryngolog? Bo Pasternak mi coś dzisiaj podpadł - na trzeciej wizycie skierował Wojtka na wycinanie migdała, a Szymkowi, który kaszle i ma stan zapalny krtani, ale bez goraczki, gardło blade - przepisał antybiotyk, co prawde mówiąc nie spodobało mi się wcale, szczególnie, że poinfprmowałam, że miesiąc temu brał antyb na anginę, więc wolałabym nie paść go co miesiąc antybiotykami. Kurcze, a takie nadzieje w nim pokładałam. Tęsknię za Centrum Damiana, jacyś bardziej ludzcy mi sie trafiali lekarze icon_sad.gif
walizka
Podbijam wÄ…tek pytaniem - jakiego pediatrÄ™ polecacie na Ursynowie / Mokotowie?
Politea
CYTAT(agnieszkabryndza @ Mon, 05 Jan 2009 - 22:31) *
No fajna jest Jakubowska to moja wlasna pediatra doktorej chodze ze soba ale co tam wcale mnie nie peszy stanie za jakims roczniakiem,Jully sprobuj tez doktor Wieczorek z limu , z niej korzysta akurat Jedrek na tyle na ile korzysta ale ja ja bardzo lubie.b

Podepnę się w ramach Lim'u - polecam dr Dębską, kiedyś przyjmowała jako pediatra i alergolog, a teraz tylko jako alergolog.
katie34
Tez miałam spore przygody z pediatrami w Warszawie. Obecnie leczę córkę w szpitalu Medicover i jak na razie jestem zadowolona, bez wpadek icon_smile.gif raz nawet nocą mieliśmy kryzysową sytuację, bo córka strasznie gorączkowała i bez problemu zjawiliśmy się, szybko podali leki dożylnie, a po paru godzinach córka poczuła się lepiej i mogliśmy wracać do domu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.