To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

stoki i miejsca przyjazne dzieciom

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Czy jest jakies miejsce gdzie dziecko procz zjezdzania na nartach moze sie tez pobawic w jakims pomieszczeniu?
Szczytem marzen by bylo zeby ktos mogl sie nimi zajac a jak nie to moze jakas "swietlica",wiadomo ze dzieci nie maja takiej sily do calodziennego zjezdzania jak dorosli i troszke odpoczynku by im sie przydalo
wiesiołek
CYTAT(ciao_848 @ Thu, 15 Jan 2009 - 13:01) *
Czy jest jakies miejsce gdzie dziecko procz zjezdzania na nartach moze sie tez pobawic w jakims pomieszczeniu?
Szczytem marzen by bylo zeby ktos mogl sie nimi zajac a jak nie to moze jakas "swietlica",wiadomo ze dzieci nie maja takiej sily do calodziennego zjezdzania jak dorosli i troszke odpoczynku by im sie przydalo


Coś wydaje mi się , że w niezagospoddarowaną niszę trafiłaś... nie słyszałam...
Świetny pomysł na otwarcie biznesu. icon_wink.gif
ulcik
właśnie mówili o tym w Trójce że w Szklarskiej Porębie kiedyś było takie przedszkole i że ma być icon_smile.gif

u
Govanna
wiem ze w Korbielowie było (moze i jest ) przedszkole narciarskie
Govanna
a propos Korbielowa szukam tam fajnej wolnej kwatery albo pensjonatu ale blisko wyciagu "Cypisek" (zwykle nocowalismy w Jeleśni ale w tym roku chcielibysmy blizej "głownej atrakcji" naszych pociech) moze ktoś moze cos konkretnego sprawdzonego polecic blagam.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.