To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

usg jamy brzusznej dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Natalia.
Możecie polecić kogoś prywatnie?

pozdrawiam
cerruti
Polecam dr Marię Wyszomirską - specjalista rentgenodiagnostyki dzieci i dorosłych. Przyjmuje w Gdańsku w Ośrodku Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej, Społecznej Fundacji Solidarności, Wały Piastowskie 24, tel. 308-44-50, 301-06-22. Pani dr jest podobno znakomitym specjalistą - nam polecona niezależnie przez dwóch różnych lekarzy, a przy tym osobą bardzo ciepłą, spokojną, z niesamowitym podejściem do dzieci.
Tusiol
PodpisujÄ™ siÄ™ pod dr WyszomirskÄ….

Ponadto jeszcze jedno nazwisko, ale nie wiem, gdzie przyjmuje:
dr Kosiak
Jest świetny!!!
tormenta
ja tez jestem wielbicielka dr Wyszomirskiej - wszystkie usg Szymonka robila ona.
polecam serdecznie.
Becia;)
Witam, właśnie dostałam też nazwisko pani dr Wyszomirskiej oraz dr Kosiaka.
Jakby któraś miała namiary jeszcze na tego drugiego lekarza. Jutro mam zamiar podzwonić i umówić Karol na USG brzuszka, ponieważ podejrzewają refluks...
Becia;)
napiszę tylko że dostałam się do Wyszomirskiej...
czekałam prawie miesiąc i wyzyta już jutro icon_biggrin.gif
Becia;)
dołączam do funclubu dr Wyszomirskiej. Genialna, z wyczuciem do dzieci, ciepła babeczka icon_biggrin.gif

taka że moja 3 miesieczna coreczka wpatrzona w nią jak w obrazek, całe badanie przebyła z uśmiechem na buźce icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.