To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy w Wejherowie wykonuje się cesarki na życzenie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agattaa
Witam!
Chciałabym urodzić poprzez cesarskie cięcie. Orientujecie się, czy w Wejherowskim szpitalu możliwa jest cesarka na życzenie, w przypadku, gdy brakuje wskazań do takiego porodu?
Jeśli tak, to z jakimi opłatami należy się liczyć?

Pozdrawiam!
Ewelinek
agattaa, taka opcja nie jest dostępna.
Tusiol
Może oczekujesz, że przy stawce za ową usługę wpiszemy jeszcze nazwisko lekarza.
agattaa
CYTAT(Tusiol @ Wed, 03 Jun 2009 - 15:11) *
Może oczekujesz, że przy stawce za ową usługę wpiszemy jeszcze nazwisko lekarza.



Wyraźnie sprecyzowałam swoje oczekiwania w treści postu icon_wink.gif. Czytaj dokładnie icon_wink.gif
Tusiol
Nie zmienia to faktu, że uważam tego typu pytanie - na forum otwartym szczególnie - po prostu nie na miejscu.
Nie zmienia to faktu, ze wskazujesz na konkretny szpital i tym samym na konkretnych pracujÄ…cych tam lekarzy.
agattaa
Nie rozumiem, skÄ…d to oburzenie!
Nie chce robić niczego nielegalnie, a skoro takie zabiegi / operacje są wykonywane, to uważam, że mogę śmiało o nie zapytać na otwartym forum.

Po co mam wskazywać jakiegoś lekarza, zastanów się co piszesz! Boisz się czegoś, masz coś na sumieniu? Takie niestety odnoszę wrażenie, czytając Twoje wypowiedzi.

Tusiol
CYTAT(agattaa @ Thu, 04 Jun 2009 - 12:40) *
Nie rozumiem, skÄ…d to oburzenie!
Nie chce robić niczego nielegalnie, a skoro takie zabiegi / operacje są wykonywane, to uważam, że mogę śmiało o nie zapytać na otwartym forum.


Ewelinek odpisała Ci już w tym temacie. Taka opcja nie jest dostępna.
Więc dopowiedz sobie resztę w tym teamcie.

CYTAT(agattaa @ Thu, 04 Jun 2009 - 12:40) *
Boisz się czegoś, masz coś na sumieniu? Takie niestety odnoszę wrażenie, czytając Twoje wypowiedzi.


No cóż. Pewnie masz rację.
Jak to dobrze, że ktoś mnie tak szybko przejrzał, poznał i wydał jakże druzgoczącą opinię.
Chyba zaszyjÄ™ siÄ™ w kÄ…cie razem ze swoim marnym sumieniem.
agattaa
Owszem - odpisała. Ja to przyjęłam do wiadomości i już. Nie wiem po co drążysz temat.
Tusiol
Chyba tylko po to, żeby uniknąć następnym razem podobnych pytań.

Ale istotnie temat można uznać za zamknięty.
Magdula
Jak bardzo ci zależy to w Swissmedzie robią cesarki na życzenie icon_smile.gif Cena 5500zł Nazwiska sobie znajdziesz gdzieś tu: https://www.swissmed.com.pl/index.php?menuG...odowopolozniczy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.