To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto czeka na the Sim 3 ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dirty Diana
Jestem fanką, no niestety. Gram od samego początku. Najpierw na the Sims, potem na the Sims 2, no a teraz z niecierpliwością czekam jutra, bo premiera trójki. Więcej nałogów nie posiadam. 06.gif . Ktoś jeszcze jest fanem Simsów?

PS Nie wiem, czy dobre podforum wybrałam.
Cleo
To był mój Wielki Nałog przez wiele lat, az do momentu, gdy dostalam dwójkę albo jakies tam 2 fajne dodatki i ...2 miesiace pozniej padł komputer i do dzis nie gralam... a juz chyba ze 2 lata minely:( Komputer mam, ale za słaby... Musialam pójsc na odwyk, choc bylo to tym dotliwsze, ze pokochałam jeszcze Sims-Spolecznosci (!).
Wierzę, ze w koncu bede miala komputer, na ktorym bedzie chodzic cos wiecej niz 'Barbie-salon pięknosci' lub 'WOrld of Goo' 04.gif
Dirty Diana
Kupiłam!!!
Okazuje się, że od wczoraj są w sprzedaży. No to wpadłam na dłuższy czas.
marghe.
Ja nie czekam.
Pobawiłam się przez jakiś czas Simsami2 i wystarczy.
Nie wciągneło ani mnie ani Gaby.
Cleo
Kaelsa- nie chwal siÄ™, bo padnÄ™ z zazdrosci!!! nienie.gif nienie.gif
Dirty Diana
Cleo, nie żałuj. W sumie nic specjalnego. Kiepska grafika, kolory jakieś takie smutne, bez życia-jak je określiła moja córka. Na razie nie poznałam wszystkich możliwości, ale nie zachwyca mnie gra.
Mika
ja miałam kupić córce za super świadectwo -właśnie odkryła Simsy -zainstalowalam jej schowaną "jedynkę" ,a na dzień dziecka dostała Simsy na bezludnej wyspie
czekam na recenzje,bo nie wiem czy wywalić kasę na nową serię czy tyle samo na starszą ale z dodatkami

nie jestem wielbicielką gier,ale zmuszona zainstalować "bezludną wyspę" na lapku (w stacjonarnym muszę zmienić kartę graficzną) z lekka zostałam wciągnięta icon_wink.gif
Dirty Diana
Sims 2 , moim zdanie, są o wiele ciekawsze. Same dodatki sprawiają, że warto je mieć. Wciąż jestem zniesmaczona trójką 21.gif
Cleo
AAaa- to te dodatki z 2 nie pasuja do 3?
ja mam rozne i mialam nadzieje, ze jak wreszcie ten nowy komp. ruszy to WSZYSTKO bedzie mi dzialac...

PS
moj mąż mowi, ze niemozliwe, ze narzekasz na grafikę w 3 - że musisz miec złą kartę graficznąicon_wink.gif
a dodatki będa do 3 za jakas chwilkę i znowu bedziesz wciągnieta icon_wink.gif
Mika
na razie się uśmiałam icon_lol.gif
https://gamecorner.pl/gamecorner/1,98214,66...ien_trzeci.html
nie wiem czy to siÄ™ nadaje dla Oli icon_lol.gif
Dirty Diana
CYTAT(Cleo @ Fri, 05 Jun 2009 - 19:05) *
AAaa- to te dodatki z 2 nie pasuja do 3?
ja mam rozne i mialam nadzieje, ze jak wreszcie ten nowy komp. ruszy to WSZYSTKO bedzie mi dzialac...

PS
moj mąż mowi, ze niemozliwe, ze narzekasz na grafikę w 3 - że musisz miec złą kartę graficznąicon_wink.gif
a dodatki będa do 3 za jakas chwilkę i znowu bedziesz wciągnieta icon_wink.gif

Dodatki sÄ… do 2 z 3 nie chodzÄ….


Kurczę, Cleo, dałaś mi do myślenia z tą kartą.
Pogoda
Eeee tam, do Trójki też przecież wyjdzie kupa dodatków. Powoli... Nie od razu Rzym zbudowali icon_wink.gif.

Mam, gram, specjalnych różnic między dwójką a trójką nie widzę, poza tym, że cholerna Vista z trójką dogaduje się idealnie, a z dwójką różnie to bywało...
Naz
Kaelsa odnośnie grafiki, to próbowałaś poprawić coś w opcjach? Ja tak zrobiłam i teraz wszystko jest ładne, gładkie i proste.

Ja gram co dzień od 23ej do 2ej w nocy. Było fajno, teraz tak jakoś chyba się przejadłam. Ale to przez to, że ja non stop buduję domy, bo mi nie pasują icon_smile.gif
Dirty Diana
Banshee, powiedz gdzie pogrzebać, to chętnie pogrzebie 06.gif

Wciąż jestem rozczarowana the sims 3 i nie gram. Ale liczę, że mi przejdzie. Jeśli chodzi o budowanie domów, to to zawsze było moje ulubione zajęcie.
Naz
CYTAT
Banshee, powiedz gdzie pogrzebać, to chętnie pogrzebie 06.gif


Uruchom grę i załaduj swoją rodzinkę, w menu (te trzy kropeczki, to wiesz icon_wink.gif ) wciśnij "Opcje" pierwsze co Ci się wyświetli dotyczy grafiki, ja mam ustawione przede wszystkim wygładzanie krawędzi, wszystkie inne detale ustawiłam na średnie, bo gra mi się zaczęła zacinać, ilość widocznych parceli -4.
Popróbuj jak najlepiej wygląda to u Ciebie.
Dalej możesz sobie ustawić np. szybkość starzenia i czy w ogóle chcesz żeby Simowie się starzeli.

A w grze podoba mi się to, że można się przez Net wymieniać z innymi graczami na obiekty/parcele/postacie i, że sama mogę tworzyć wzory, kolory mebli/oczu włosów itp

CYTAT
Jeśli chodzi o budowanie domów, to to zawsze było moje ulubione zajęcie.


i to rozumiem icon_smile.gif

moje szarańcze śpią, to idę pograć 03.gif
naples
Ja nie czekam tak specjalnie ale jestem ciekawa jakie beda. A ze mam kolezanke, ktora kazda czesc musi miec, to poogladam. Kiedys maniakalnie gralam w sims1 i nadal mam je zainstalowane i mimo ze sa stare, to sims2 w ogole mi nie podeszly icon_smile.gif
Naz
właśnie zostałam mamą bliźniaków
hehehe, chociaż wirtualnie mi się udało icon_mrgreen.gif
*eFcIa*
Oj ja także jestem wielką maniaczką Simsów.... Trójeczkę oczywiście mam...
Zwariowali normalnie... taki wielki wybór tkanin, rodzajów drewna, metale itp.... Dom budowałam z dobre 3 wieczory, żeby był idealny 06.gif
Ketmia
Ratunku, jak się instaluje polskie napisy na MACu?. Albo w ogóle, jak się instaluje polskie napisy?

Mam taką wersję na płycie


i nie daję rady icon_sad.gif.
Wszystko po angielsku. A specjalnie kupiłam polską wersję językową.
paulap
Zu dostała pod choinkę a ja w ogóle tego zainstalować nie mogę icon_sad.gif laptopa mam wydawało mi się stosunkowo nowego i chyba nie najgorszego, a wyglada na to, że nie pójdzie na nim. Ja jestem totalny głąb komputerowy niestety. Czy można w laptopie wymienić samą kartę graficzną?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.