To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co warto zobaczyć w okolicach Władysławowa?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Joka
Urlop juz niedługo, a pogoda niestety deszczowa. Mam nadzieję, że przez najbliższe 2 tygodnie coś się zmieni, ale jakby nie, to wolę się przygotować. Nie chcę siedzieć z dzieckiem w pokoju przez 2 tygodnie. Tak myślę nad tym, co w okolicach Władysławowa jest warte zobaczenia, zwiedzenia, co może zaciekawić ponad dwuletnie dziecko. W planach napewno będzie fokarium na Helu, ale co poza tym? Może w tym czasie odbywają sie jakieś cykliczne imprezy? (jadę od 27.06),teatrzyki dla dzieci? Ewentualnie namiar na sale zabaw. Czekam na wszelkie propozycje i sugestie.
agnese
polecam park wodny w Sopocie, zoo, nie daleko jest wioska kowbojska, może jakiś rejs statkiem,
jak znajdziesz coś ciekawego to tez pisz bo ja będę nie daleko od ciebie urlopować i też szukam atrakcji

a nie polecam wybierać się na latarnie, bo nam rok temu nie pozwolili wejść z dzieckiem
ani75
https://www.jastrzebiagora.pl/imprezy/0/jastrzebia
https://wladek.pl/kalendarz_imprez.html

W okolicach Chłapowa ponoć warty spaceru wąwóz chłapowski icon_razz.gif
grubassek:)
od konca czerwca ma byc super pogoda, a wladyslaowo jest super. siwetnie tam wypoczelam w zeszlym roku, chociaz troszke przeszkadzaly mi te tlumy ludzi:)
agnese z władka do sopostu to wcale nie tak bliziutko:)
agnese
grubassek:) - to zależy dla kogo dla mnie 50 km to nie daleko icon_razz.gif
jak bym miała do wyboru godzinkę drogi a siedzenie w pokoju przed Tv to ja wolę mała wyprawę icon_smile.gif oczywiście to alternatywa na niepogodę icon_smile.gif
grubassek:)
no fakt icon_biggrin.gif ale bądzmy optymistami-tego lata BEDZIE ŚWIETNA POGODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_biggrin.gif
agnese
oczywiście też żyje nadzieją na słońce icon_smile.gif
Joka
Też mam nadzieję na trochę słońca icon_biggrin.gif
Dzięki dziewczyny za propozycje, czekam na więcej.
Ten wąwóz chłapowski brzmi fajnie.
Od koleżanki wiem, że warte zobaczenia są wydmy w Łebie.
Być może też Gniewino - jest tam wieża widokowa, dinozaury, plac zabaw - statek piracki.
Tak jeszcze na szybko znalazłam muzeum motyli w Łebie oraz ogród ornitologiczny w Nowęcinie.
agnese
to Gniewino fajne jest
green
o fajny wątek, bo akurat na początku lipca wybieramy się do Chłapowa icon_biggrin.gif
Wlasnie zasiadlam aby szukac atrakcji regionu icon_smile.gif
Kora ::::
dziewczyny - z Jastarni (bliziutko z Władka) pływa tramwaj wodny do Gdyni - atrakcja sama w sobie - nawet w niepogodę. A z Gdyni to już hulaj dusza icon_wink.gif
Nie polecam wyprawy autem w sezonie do Trójmiasta - utkniecie w korkach i mimo że to tylko 50 km będziecie przeklinać 3 godzinną jazdę w jedną stronę.

Wklejam Wam link z rozkładem jazdy tramwaju wodnego
https://www.zkmgdynia.pl/index1.php?action=12

życzę udanego wypoczynku
magda260877
został jeszcze Hel z władka pociagiem warto ,frajda dla dzieci bo tez mozna utknąć w korku ,tylko jak juz sie jest na helu warto sprawdzic pociag powrotny i dopiero isc na spacer ,
Ewusiek
fakt , dla dzieci "rodziców zmotoryzowanych " icon_smile.gif, przejażdżka pociągiem to atrakcja - przerabialiśmy już ten temat icon_smile.gif .
W okolicy jeszcze są Mechowskie Groty , nieduże , ale w razie niepogody można podjechać.

I nie mogę sobie przypomnieć gdzie (moje dzieci na wycieczkę tam jeździły , gdy były na koloniach) na Kaszubach jest taki dom stojący "do góry nogami" - ale chyba to byłaby dłuższa wyprawa .

Na płw. Helskim jest też muzeum obrony wybrzeża (jeśli kogoś taka tematyka interesuje, i w okolicy Jastarni od niedawna można zwiedzać stare bunkry - fajnie ,że ktoś się tym zainteresował, bo siały postrach takie zaniedbane)
agnese
to muzeum z domem do góry nogami jest w Szymbarku i to nie jest blisko, ale warte zobaczenia icon_smile.gif
Ewusiek
icon_smile.gif, moje dzieci na koloniach w okolicach Władka były , i właśnie tam miały wycieczkę , a na wcześniejszych koloniach jeździły na wydmy do Łeby . Ale to wycieczki dla osób z autem raczej .
Ja nie widziałam niestety , a w tym roku będę do samochodu , mam nadzieję ,że pogoda będzie w miarę , bo zwariujemy icon_wink.gif
joaba

Mi jedyne co się podobało w tych okolicach to:

drewniany deptak na plaży we Władysławowie dobry dla wózków,reszta nic ciekawego,Sopot drożyzna w knajpach,Gdynia nuda,Jurata wioska spokojnej starości,no jedynie Hel -piękne widoki.
Ewelinek
CYTAT(joaba @ Sat, 27 Jun 2009 - 20:57) *
Mi jedyne co się podobało w tych okolicach to:

drewniany deptak na plaży we Władysławowie dobry dla wózków,reszta nic ciekawego,Sopot drożyzna w knajpach,Gdynia nuda,Jurata wioska spokojnej starości,no jedynie Hel -piękne widoki.


to się joaba chyba kiepsko rozglądałaś icon_wink.gif albo kiepsko się odpowiednio wcześniej zorientowałaś co zobaczyć icon_wink.gif

W Sopocie w knajpach drożyzna nie większa niż we Władku w barach. W Gdyni jest sporo atrakcji - Dar Pomorza, Błyskawica, Oceanarium, Park Naukowo-Technologiczny np. , Jurata jest niewielka i nastawiona przede wszystkim na hotele, pensjonaty, windsurfing więc nie ma się co dziwić, że jest mało interesująca dla osób, które tylko przejeżdżają, Hel - to też fokarium np. Do zobaczenia jest sporo tylko trzeba chcieć i wszystko sobie zorganizować icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.