To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ręka na pulsie biznesu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
występują : Agatka (lat 5,5), Ja (lat znacznie więcej)
miejsce akcji: samochód, jazda do domu ze szkoły

Agatka: mama, musisz mi szybko kupić dużo cukierków
ja: a to dlaczego?
Agatka: bo słodycze będą coraz droższe. Teraz są drogie ,ale bedą drożały
ja:a skąd ty to wiesz?
Agatka: bo oglądałam wiadomości, i mówili, że w zimę cukierki i czekolady bedą droższe
ja: tak? icon_eek.gif
Agatka (kontynuując)... i dlatego musisz mi teraz, zanim zacznie się zima, zrobić mi duży zapas słodyczy


PS. Pojęcia nie mam kiedy i w jakich wiadomosciach to ogłaszali...
Myssia
Wiesiołek to jedynym słowem magazyn w domu musisz założyć 04.gif
Tok myślenia fantastyczny! Mój mąż byłby jak najbardziej za 04.gif
rał
o
monia2007
CYTAT(Myssia @ Mon, 21 Sep 2009 - 10:37) *
Wiesiołek to jedynym słowem magazyn w domu musisz założyć 04.gif


Oj mieć taki magazynek i mój stary by nie wychodził.Kompa miałabym tylko dla siebie 06.gif
oluśia
06.gif Mój też wyjada słodycze dziecku
monia2007
CYTAT(oluśia @ Thu, 24 Sep 2009 - 10:14) *
06.gif Mój też wyjada słodycze dziecku


To u nas chyba norma 04.gif 04.gif 04.gif
Niedawno na regale wysoko wysoko znalazłam 3 opak.po ptasim mleczku i papierki bo batonikach Pawełek 21.gif Nawet nie raczył wyrzucić nienie.gif
Eliszka
Dobre 04.gif 04.gif
CYTAT
Mój też wyjada słodycze dziecku


Albo namiętnie wyjada czekolady, które kupuję do ciasta. Potem robię ciasto i okazuje się, ze czekolady np. na plewę brak...
jjusti18
A wiecie, że od wczoraj odbywa sie Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017? Zostały już poruszone różne ciekawe tematy takie jak: eksport- jako element rozwoju przedsiębiorstwa.
angelala
CYTAT(monia2007 @ Thu, 24 Sep 2009 - 11:30) *
Nawet nie raczył wyrzucić nienie.gif


to jest taka strategia, brak całego pudełka wczesniej mogłabyc zauważyć, a tak myślisz ze stoi tam sobie spokojnie pełne czekoladek icon_biggrin.gif
kociasta
Jak chcesz poczytac wiecej o zakladaniu firmy https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-firme...-krok-po-kroku/
aneta80
Biznes nie zawsze jest prosty.
MartynaBe
Z jednej strony masz duzo racji, na takich portalach informacyjnych mozna przeczytac wiele wartosciowych informacji. Z drugiej strony ile z nich pozostanie w sferze ciekawostek, a ile tak naprawde bedzie w stanie zaaplikowac w rzeczywistosci? Zazwczyaj nie wiele, tak wynika z tych wszystkich komentarzy jakie mozna przeczytac na forach internetowych. Moim zdaniem podstawa tutaj bedzie zorientowanie sie na jakiegos rodzaju uslugi jest tak naprawde duze zapotrzebowanie w naszej okolicy. To jedyny trop jak da nam obraz aktualnej sytuacji na rynku. Dobre pieniadze mozna zarobic na firmach bardziej specjalistycznych, wykorzystujacych na codzien sprzet do zadan ciezkich typu - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podes...niskopoziomowe/ Oczywiscie start bedzie troche trudniejszy ze wzgledu na wiekszy budzet ale jak juz wszystko sie rozkreci to odczujemy to w naszej kieszeni.
zagielka
Ludzie, wy ogóle czytać o czym są te wątki? Bo na pewno nie o zakładaniu biznesu 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.