To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dzialka rekreacyjna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
chcialam sie rozejrzec za jakas dzialka rekreacyjna (ogrodek dzialkowy),zeby miala jakis domek,altane czy jak to zwal(cokolwiek zeby w razie czego moc przenocowac,cos podgrzac,umyc sie).Raz ze nie mam pojecia jak sie zabrac za szukanie a dwa na co zwrocic uwage,jestem zupelnie zielona
agarad
nie istnieje już pojęcie działki rekraacyjne icon_smile.gif - możesz szukać albo działki pracowniczej ok 300-350 m lub kupić działkę budowlaną.
Inanna
zwracaj uwagę na to, czy jest tam możliwość podłączenia światła (u mnie na razie nie ma), czy jest woda "na bieżąco" (u mnie tylko dwa razy w tygodniu, pod warunkiem że gospodarz ogródków nie uzna, że raz w tygodniu, albo raz na dwa tygodnie wystarczy icon_evil.gif ), lepiej, żeby działka nie była w odległych rejonach ogródków - bo łatwiej o wandali. Zwróć uwagę, czy działka nie jest zalewana w czasie deszczów.
Izaura11
My w ostaniom czasie na naszej działce rekreacyjnej z trawką i stołem postanowiliśmy zakupić ławki. Skorzystaliśmy z https://www.artbud.pl/pl/c/Lawki-zeliwne-i-stalowe/385 Uwielbiamy relaks na świeżym powietrzu i grilla w większym gonie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.