To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CZERWIEC 2009 cz. II

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Supernowa
CZERWCOWE SŁONECZKA


DOMINIKA
córeczka Mamy_pa




JUSTYNKA
córeczka Niusi85



ZUZIA
córeczka EwiWawa




JULIANEK
synek MagdyCe




ANTOŚ
synek Megi26



WIKTOREK
synek martynusi.pl




ALICJA
córeczka magdy_z



KRZYŚ
synek Felisiti



HUBERT
synek kachyyy




PAULINKA
córeczka Zuzki




SZYMONEK
synek agi77




TOMEK
synek Katiek



WERONIKA
córeczka asikp



PAWEŁEK
synek misiaq



ALANEK
synek Supernowy




HELENKA
córeczka Gothici




NELKA
córeczka Madziary78




WIKTORIA
córeczka karolki109



JACUŚ
synek Kaśki31




ALEKS
synek Goniaj



DAWIDEK
synek isllandii



SHANIA
córeczka Simone



FILIPEK
synek martulek22

Supernowa
Ufff... Skończyłam! Zapraszam wszystkie czerwcówki ciałem i duchem!
MaPI
Supernowa pięknie brawo !!!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
gozar
O ja Cię!!!!!!! Supernova, pięknie!!!!!
Po sąsiedzku pozwoliłam sobie obejrzeć 06.gif
martynusia.pl
Supernowa - Ślicznie brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif bardzo mi się podoba
MagdaCe
Ojeeeej jakie śliczne . Supernowa świetna robota!!! Stawiam impreza.gif bo szczerze się należy.
MagdaCe
Supernowa chyba Antosiowi Megi26 pożyczyłaś nie ten suwak icon_wink.gif
katiek
Witam w nowym wątku wszystkich-to co w starym już nie piszemy? Supernowa wykonałaś wielką pracę. I wreszcie mój Karaczanek jest na liście 06.gif To może napisać do agak żeby go zamknęła.
Jeszcze raz dziękuję za kciuki. Pani doktor stwierdziła że młody jest bardzo silny jak na swój wiek, rozwój ma w normie, a nawet ponad. Owszem jest napięty i na asymetrię, ale wcale nie taką tragiczną. Ćwiczenia mu się przydadzą, kazała też go mechanicznie poprawiać przy leżeniu i zabawki wieszać mu za jakieś 2-3 tygodnie po przeciwnej stronie niż ta, którą skraca. U nich na ćwiczenia na razie nie ma szans, bo nie ma miejsc i w dodatku młody jest przypadkiem lekkim w porównaniu do dzieci które tam trafiają i dla których te ćwiczenia to kwestia być lub nie być 41.gif . Widziałam kilkoro takich maluszków 41.gif .
Następna kontrola za 2 miesiące. Mam nadzieję że do tego czasu skończą się tam roboty drogowe, bo wczoraj mimo paskudnej pogody, jak okazało się że tam wszystko rozkopane, ja okolicy nie znam, kierowcą jestem świeżutkim (łącznie przejechałam ze 100-200 km) to mi się tak gorąco zrobiło, że aż się spociłam. Ale dałam radę 06.gif . Tylko młody jest coraz cięższy i on plus fotelik zaczynają przekraczać moje możliwość udźwigowe.
A ja nadal chudnę-ja już nie jem, ja żrę, a waga, no wolniej trochę, ale idzie w dół. Juz mam mniej o ok. 3 kg niż przed ciążą, czyli od porodu już ponad 20 kg mi spadło 32.gif . Niedługo sprawdzam moje hormony tarczycy i zobaczymy czy to one nie rozrabiają.
Dziś w nocy było "wesoło" - młody się 2 razy przesikał-pralka już pracuje.
Mam nadzieję że dziś będzie lepsza pogoda.
Pora kończyć bo w pieluchę już druga transza poszła a kolejnej maty edukacyjnej prać mi się już nie chce.
Supernowa
MagdaCe gratuluję czujności. Już poprawione!
Katiek, dobrze, że Tomkowi nie jest nic poważnego. Chwila uwagi i wyjdzie z tego!

A tak w ogóle to dzień dobry na nowym, świeżutkim wąteczku! W szkole uwielbiałam zaczynać nowy zeszyt. Był taki dopracowany przez kilka pierwszych stron... icon_smile.gif
MagdaCe
Dzień Dobry!!
Ja jestem za tym aby już całkowicie przenieść sie na nowy wątek, a stary zamknąć. Która za????
katiek
Ja za bo się mylić będziemy
ATeFKa
No popieram

Supernowa - chylę czoła Wiedziałam na kogo głosować ...
MaPI
Dzień dobry icon_smile.gif witam się i tu icon_smile.gif
ATeFKa
I ja też icon_smile.gif Tam się już pożegnałam icon_smile.gif I nie wracam icon_smile.gif
MaPI
Kaśka a ty skąd masz te emotki?
Fiefiora
Witam!

Pieknie tu macie
Supernowa zdolniacha z Ciebie!

Musze uspic Olka bo własnych mysli nie słysze 29.gif

ATeFKa
CYTAT(mama_pa @ Fri, 02 Oct 2009 - 08:36) *
Kaśka a ty skąd masz te emotki?


Od Madziary icon_smile.gif https://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=18&ziel=bigs
MaPI
CYTAT(Kaśka31 @ Fri, 02 Oct 2009 - 10:44) *


a myślałam że jakies inne znalazłaś tam takie fajne "papa" jest? 04.gif

Fiefiora a czemu tak krzyczy?

Dominika śpi idę rozwiesić pranie i przychodzę z kawką
kachaaa
Supernowa wierszyki powklejaj bo zarąbiste

a ja się tak napociłam i takiego piknego 1000 posta napisałam i został na starym, ychhh
my to jednak w tworzeniu dobre jesteśmy - 30 minut i dwie strony strzelone

zarąbiste emotki
Fiefiora
Mama pa - tak, ostatnio tak jest, że ogląda sobie chłopak świat i jak zaczyna marudzić to prędko trzeba go usypiać , gorzej jak się tą chwile przegapi.
Ale i tak i tak nim uśnie krzyczy strasznie, a jak za późno go zaczne usypiać to okupione jest mega wrzaskami przez dłuższy czas
Kupiłam właśnie książki Tracy Hogg i mam nadzieje że znajde tam podpowiedz co mam robić by te wrzaski wyeliminować
MaPI
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:04) *
Mama pa - tak, ostatnio tak jest, że ogląda sobie chłopak świat i jak zaczyna marudzić to prędko trzeba go usypiać , gorzej jak się tą chwile przegapi.
Ale i tak i tak nim uśnie krzyczy strasznie, a jak za późno go zaczne usypiać to okupione jest mega wrzaskami przez dłuższy czas
Kupiłam właśnie książki Tracy Hogg i mam nadzieje że znajde tam podpowiedz co mam robić by te wrzaski wyeliminować


a Ty nie masz na co kasy wydawać? trzeba było dać znać to bym Ci podesłała icon_smile.gif
MaPI
Fiefiora a Olek smoka ciągnie? bo nam te wrzaski przed snem własnie smoczek wyeliminował
MagdaCe
napiszę tu, chociaż wierszyki są na starym. Zdolniachy jesteście brawo_bis.gif
Z wami się od razu humor poprawia. Po wczorajszym bólu głowy wracam do rzeczywistości odkurzając dom z Julkiem na ręku. 29.gif Doświadczenie z pogranicza ekwilibrystyki wręcz.
Fiefiora
CYTAT(mama_pa @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:19) *
Fiefiora a Olek smoka ciągnie? bo nam te wrzaski przed snem własnie smoczek wyeliminował

tylko jak mu się go trzyma, bo wypluwa (myślałam nad gumką dookoła głowy 08.gif )
i tylko jak jest głodny 29.gif
MaPI
CYTAT(Fiefiora @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:25) *
tylko jak mu się go trzyma, bo wypluwa (myślałam nad gumką dookoła głowy 08.gif )
i tylko jak jest głodny 29.gif


u nas było to samo a teraz sama sobie smoka wkłada 06.gif
Supernowa
MagdaCe, Julek pewnie uczy się odkurzać!

Ale Wy zasuwacie z tymi stronkami. Jeszcze trochę i tutaj setki dobijecie. Dajcie się mi nacieszyć moimi wypocinami nieco dłużej! icon_wink.gif
A tak poza tym, to wczoraj na noc dałam Alankowi butlę, licząc na rzadsze pobudki. Wypił 150 ml i zasnął już po 19. Do 1 ładnie spał, a potem się zaczęło - cycuś o 1, 3, 5 i 7. On naprawdę jest taki głodny?
ATeFKa
Mama MagdaCe ma Julianka
I głowa ją boli od poranka
Więc ustawia dzieci w rządki
i robi z nimi porządki
Supernowa
A i jeszcze coś mi się przypomniało!
Może zorganizujemy zjazd czerwcówek jakoś tak na wiosnę, lato? Mogłybyśmy dać Kaśce zarobić. Pomieściłaby nas?
martulek22
melduje się i ja!
suernova wykonalas kawał dobrej roboty!!!!! Gratuluje!!!!

mężus pamiętał o rocznicy.....
w nocy kiedy wstawaliśmy do Fifiego podarował mi piekny bukiet kwatów:D
wieczorem byliśmy na "Oszukać przeznaczenie". (3d) jedym słowem masakra!
po filmie zabrał mnie na pizze... (grr te kilogramy...) TRUDNO:) więc dzionek byl wspaniały:)
ATeFKa
CYTAT(Supernowa @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:31) *
A i jeszcze coś mi się przypomniało!
Może zorganizujemy zjazd czerwcówek jakoś tak na wiosnę, lato? Mogłybyśmy dać Kaśce zarobić. Pomieściłaby nas?


miejsc noclegowycj mamy 16 ? a pokoi 5
MaPI
CYTAT(Kaśka31 @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:33) *

miejsc noclegowycj mamy 16 ? a pokoi 5


namiot rozbijemy 04.gif
martynusia.pl
Witajcie
poprawiłyście mi humor tymi ostatnimi stronkami gdzie dobijałyście do setki icon_smile.gif wierszyki super icon_smile.gif pogratulować, czytałam i myślałam ze sie doczekam jakiegoś na swój temat ale 41.gif nie było

Witajcie więc na nowym ślicznym wąteczku icon_smile.gif

a co do humorku to woźna w przedszkolu wyprowadziła mnie dziś z równowagi, pokłóciłam się z nią a co! Przecież nie podkulę ogonka i nie ucieknę.
Skoczyła do mnie, że z wózkiem wjeżdżam na teren przedszkola a koła brudne bo pewnie po kale jeżdżę i takie tam i jeszcze do mnie mówi: "i to takim wózkiem" osz w mordę zapieniła mnie - mówię: jakim wózkiem? wózek jak wózek każdy ma cztery koła
Oj pultała się baba strasznie.
Więc nie omieszkałam jej wygarnąć tych szpitalnych ochraniaczy na buty które rodzice mają zakładać
stoją dwa pojemniki na czyste i brudne ochraniacze i jak brudny jest pełny a czysty pusty to bach i przesypują i się nakłada brudne obłocone porwane i mokre - to jest dopiero kretynizm.
Ach wygadałam się ... icon_smile.gif

Zmykam karmić bo się młodzież niecierpliwi

ATeFKa
CYTAT(mama_pa @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:34) *
namiot rozbijemy 04.gif


Ciebie to koło siebie położę icon_smile.gif
ATeFKa
Martynusia nasza miła
dzisiaj w złym humorze była
nakrzyczała na sprzątaczkę
bo zrobiła z niej kaczkę
MagdaCe
CYTAT(Kaśka31 @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:31) *
Mama MagdaCe ma Julianka
I głowa ją boli od poranka
Więc ustawia dzieci w rządki
i robi z nimi porządki



Kasieńka dziękuję po stokroć ty moja poetko icon_smile.gif Muszę sobie to skopiować i pochwalę się innym a co!
MaPI
CYTAT(Kaśka31 @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:37) *
Ciebie to koło siebie położę icon_smile.gif


takem czuła 03.gif

Martynusia a to woźna jedna, a te ochraniacze to po co?
Supernowa
Z Kaśki niezła jest jajcara
Wierszy kleci co nie miara
Choć udaje matkę Polkę
Niezłą robi tu demolkę
MaPI
CYTAT(Supernowa @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:46) *
Z Kaśki niezła jest jajcara
Wierszy kleci co nie miara
Choć udaje matkę Polkę
Niezłą robi tu demolkę


04.gif 04.gif 04.gif
MagdaCe
Dziewczyny boszzzzzzzzze ja nic dzisiaj w domu nie zrobię bo ciągle tu zaglądam, litości!!! Uzależniacie!! 01.gif
MaPI
CYTAT(MagdaCe @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:50) *
Dziewczyny boszzzzzzzzze ja nic dzisiaj w domu nie zrobię bo ciągle tu zaglądam, litości!!! Uzależniacie!! 01.gif


a po co będziesz robić? daj spokój daj Julkowi odpocząć od tych porządków 29.gif
ATeFKa
CYTAT(Supernowa @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:46) *
Z Kaśki niezła jest jajcara
Wierszy kleci co nie miara
Choć udaje matkę Polkę
Niezłą robi tu demolkę



Alem się uśmiała icon_smile.gif
aga 77
Witajcie, ale gonicie z tymi stronami icon_smile.gif

Supernowa naprawdę odwaliłaś kawał dobrej roboty, ślicznie wygląda 1 stronka icon_smile.gif Wyślę też fotkę synka.

kachaaa u Michajłowa byłam, wsio ok, Szymon bez Frejki (wspominałam o tym icon_wink.gif) Napisz mi jaką masz maszynę do chleba? Ja się zastanawiam czy sobie nie kupić, muszę popatrzeć na ceny. Kurde chciałabym mieć swój zdrowy chleb, bo u mnie dżo chleba idzie i wcinamy ten śmietnik ze sklepu. W sobotę wujek przywiózł mi worek mąki orkiszowej i nie mam pojęcia co z nim robić 29.gif

Madziara nie byłam jeszcze u lekarza, miała urlop a nie chciałam iść do innej, idziemy dzisiaj po 15-tej. Szymon dostał kolki tak godzinę po posiłku w nocy (po obu posiłkach) masakrycznie się drze i boli go brzszek, do tego to ulewanie. A ostanio nawet było tak, że karmiłam go i z butlą w buzi zwrócił (2 razy tak się stało) normalnie już panikuję co to się dzieje.

Jestem za spotkaniem, tylko chyba nie zmieścimy się u Kaśki na to wygląda, więc można znaeść jakieś tanie ładne miejsce.
ATeFKa
CYTAT(mama_pa @ Fri, 02 Oct 2009 - 09:51) *
a po co będziesz robić? daj spokój daj Julkowi odpocząć od tych porządków 29.gif


Mojemu już 3 razy obiecywałam że zabawki dam... jakoś nie mogę a patrzy na mnie co ja się tu chichram...
Supernowa
Kachaaa też na wierszyk czeka
Rzadko kiedy tu narzeka
Tęskni mocno za Wrocławiem
Może wróci tam niebawem?
kachaaa

zaplułam monitor czytając wierszyki

ja jestem za zjazdem, zresztą na starym wątku już to zaproponowałam i nie daruje Wam , przywlekę każdą . Kaśka my nauczone piętrowo spać, damy rady i się wprosimy , rezerwuj jakiś weekend wiosenno-letni i kasetkę na forse szykuj icon_smile.gif

aha ja je kopiuje i za pozwoleniem autorek jak się uzbiera zrobimy książeczkę z wierszykami i co dowcipniejszymi wypowiedziami, na zlot jak znalazł.
ATeFKa
Kachaa kopiuj, kopiuj icon_smile.gif A co do kasetki to mam taką wielką walizę, starczy? A jak miejsc za mało to może po sąsiedzku do sąsiada?
martynusia.pl
CYTAT(MagdaCe @ Fri, 02 Oct 2009 - 10:50) *
Dziewczyny boszzzzzzzzze ja nic dzisiaj w domu nie zrobię bo ciągle tu zaglądam, litości!!! Uzależniacie!! 01.gif

no właśnie to samo miałam napisać! A muszę doprowadzić dziś mieszkanie do porządku bo jakiś tajfun chyba przez nie przeleciał 37.gif

Kaśka - jesteś niesamowita Supernowa Ty też
Supernowa - wklej te wszystkie wierszyki na naszą pierwszą stronkę 2pliz.gif - fajnie będzie sobie je poczytać za jakiś czas icon_smile.gif



MagdaCe
Aaa już wiem chciałam Wam pokazać jak przedwczoraj zastaliśmy Alę w pokoju. Idę przed północą poprzykrywać dzieciaki, wchodzę do Ali a tam:
martynusia.pl
cwaniary, ja to na ten zlot to najdalej będę miała 37.gif nie da się gdzieś bliżej???

U Was tez tak zimno w domu? Brr ... wezmę się za robotę to się rozgrzeję

aga - czekam na fotkę kombinezonu tup_tup.gif tup_tup.gif tup_tup.gif
MaPI
CYTAT(MagdaCe @ Fri, 02 Oct 2009 - 11:57) *
Aaa już wiem chciałam Wam pokazać jak przedwczoraj zastaliśmy Alę w pokoju. Idę przed północą poprzykrywać dzieciaki, wchodzę do Ali a tam:


06.gif pięknie 04.gif

Kachaa ty nic nie kopiuj az mi Kaśka inny wierszyk napisze a nie o jakiś kompleksach no nienie.gif
Albo Supernowa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.