To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamusie z Dąbrowy Górniczej ujawnijcie się! :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Anula
Witajcie!
Wiem, ze jest ktos z D.G. Moze okaze sie, ze jest nas wiecej...icon_smile.gif
Izunia
Witam icon_smile.gif
A może być Sosnowiec icon_biggrin.gif
Właśnie z Sosnowca jest nas, parę dziewczyn
Asieńka i Beata - przy okazji serdecznie pozdrawiam icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Anula
Witam bardzo serdecznie. Macie juz swoje pociechy? W jakim sa wieku? Ja swojego Babla "mam" od niedawna. 23 grudnia bedzie mial 3 miesiace. Jestesmy z mezm bardzo szczesliwi. Synek rosnie jak na drozdzach.

Pozdrawiam Was goraco!
Izunia
Witam icon_smile.gif
Mam dwójkę dzieci.
10-letniego synka i 2,5 letnią córeczkę

Pozdrawiam
Pora
Cześć!
Lepiej późno niż wcale. Właśnie dotarłam na to forum.
Mam na imię Ada, pół rocznego smyka i mieszkam w Dąbrowie Górniczej na Redenie.
Pozdrawiam

Ada z Juliuszkiem (17.07.2003)
Anula
Witaj Ado. Ja mieszkalam bardzo dlugo na Wojska Polskiego. Podrap swojego Szkraba od nas za uszkiem.
Pora
No to może się kiedyś spotkamy na spacerze? icon_lol.gif
Ale tylko na weekendowym, bo w grudniu wróciłam do pracy
icon_cry.gif

Ada
Anula
Ale teraz ja mieszkam na Mydlicach, wiec prwdopodobienstwo spotkania jest raczej nikle icon_sad.gif

Pozdrawiam serdecznie
stokrotka2323
Witajcie dziewczyny icon_biggrin.gif Jestem nowa bo dopiero teraz odnalazlam to forum icon_confused.gif Jestem z DG tzn; mieszkalam tam zanim nie wyszlam za maz teraz mieszkam na Kazimierzu icon_biggrin.gif Jestem w 33 tyg ciazy spodziewam sie synusia i przyznam sie ze juz nie moge sie doczekac icon_lol.gif A bede rodzic w szpitalu w Sosnowcu 2 bo moja Ginekoloszka pracuje w tym szpitalu,mam tylko nadzieje ze polozne sa tam w porzadku wink.gif No to chyba tyle teraz czekam na Was pa pozdrwaiam Was cieplusio icon_biggrin.gif
kasiucha26
Hej ja też jestem z Dąbrowy Górniczej. Mam 1,5 roczną córcię Nadusię i jestem za spotkaniem weekendowym.
Jeśli chodzi o szpital nr 2 ja z opieki byłam zadowolona i z polożnej też. Wiem, że była tam organizowana szkoła rodzenia na która chodziłam i przydała się później:))) Pozdrawiam
Mariola***
Ja tez dołąaczam do grona Dąbrowianek
kasiucha26
mysle ze robi sie fajny czas na to zeby zorganizowac jakies spotkanko w dabrowie...icon_smile.gif))) Co wy na to...??
Mariola***
MOge sie spotykać, mam dużo wolnego czasu. wink.gif
oliwka1983
Witam icon_smile.gif Ja też jestem z D.G. Mam na imię Ula.
Pozdrawiam.
ViolaS
Hej!
Witajcie, ja jestem z Będzina. Dołączamy (ja i moja Ola) do Was
Pozdrowienia.
lisi
oj widzę ze wątek chyba już nie funkcjonuje.... szkoda :'( bo chciałam się przyłączyć ;D Mam na imię Magda jestem z Dąbrowy, mam prawie 2 letnią córeczkę a w styczniu na świecie pojawi się jej braciszek ;D rodzić wprawdzie zamierzam w Dąbrowie ale właśnie zapisałam się do darmowej przyszpitalnej szkoły rodzenia w Sosnowcu ;o) z czego bardzo się cieszę.....
chętnie wybrałabym się na jakiś spacerek o ile udało by się odświeżyć wątek....
a więc dziewczynki do dzieła ;D no bo chyba nie po przeprowadzałyście się?? <hehe>
ptentegesowa
Witam witam! Ja również jestem z D.G icon_smile.gif Mam 6 miesięcznego urwisa icon_smile.gif Mieszkam w centrum na Paryskiej icon_smile.gif Może jednak wątek odżyje?!?!
lisi
ptentegesowa witaj ja tu zaglądam ale chyba inne dziewczyny już nie bardzo.... icon_sad.gif
ptentegesowa
Uuuu to szkoda, może jeszcze wątek się ożywi:) A jak tam ciąża przebiega wszystko ok?
Ewela82
Witajcie:) Mama 2 Synków Patryczka( 2 lata i 4 m-ce) i Mateuszka (1 rok i 4 m-ce), jestem w trudnym okresie swojego zycia, bo otóz postanowilam definytywnie rozstac sie z ojcem moich dzieci, bo...nie da się poprostu:/...No,ale nie będe tutaj "betonowac" o mojej sytuacji.!:) Chetnie rozwniez wybiore sie na spacerek z mamusiami z Dabrowy. Mam na imie Ewelina, mam 27 lat i jestem z Łęknic. Rowniez mam nadzieję,ze ten wątek odżwyje! Pozdrawiam:)
ptentegesowa
Może być ciężko z tym wątkiem, ale spacerek bardzo chętnie icon_smile.gif Faktycznie bardzo ciężki okres przed Tobą, życzę Ci z całego serca wytrwałości i siły <przytul> icon_smile.gif
oliwka1983
Ewela82 to mieszkasz "rzut kamieniem" ode mnie 03.gif Jak czytałam co twój mąż wyprawiał, to się przeraziłam. przytul.gif

ptentegesowa a gdzie jest Paryska bo nie kojarzę.

Pozdrawiam icon_smile.gif
ptentegesowa
Paryska samo centrum... prostopadła do 3 maja. Do Pogorii mam 1,5 min icon_smile.gif
oliwka1983
ptentegesowa to masz blisko ja to muszę busem jechać. Musimy się kiedyś umówić icon_smile.gif

I stawiam sok za 3 ząbka Madzi pijak.gif
ptentegesowa
impreza.gif za 3 ząbka Madzi!
Chętnie się spotkam na jakąś kawkę w Pogorii.
oliwka1983
ptentegesowa to jak co to pisz na gg icon_smile.gif
Pcheła
Cześćicon_smile.gif Jestem mamusią z Dąbrowy Górniczej ,a konkretnie z Mydlic:) Mam 5 miesięczną córeczkęicon_smile.gif Chętnie poznam inne mamy:)
ViolaS
Hej!
Oj widzę że się pomalutku wątek turla.....
Korzystając z okazji składam świąteczne życzenia pełne ciepła, miłości i nadziei oraz pomyślności w Nowym Roku!
Z wiarą w to że uda się nam rozpędzić wątek, a może i spotkać! z_choinka.gif
Pozdrawiam!
oliwka1983
Jest w Centrum DG jakiś dobry sklep z wózkami?

pozdrawiam icon_smile.gif
captain.jmw
Hejka:)
jetem z D.G. z Mydlic:)
Obecnie mieszkam za granicą ale sądzę, że wrócimy przed wrześniem żeby starszaki poszły do szkoły.
No i jestem w ciąży, obecnie zastanawiam się nad lekarzem i szpitalem.
Starszego synka rodziłam w DG (brrr) a młodszego w Sosnowcu nr2 ale on już chyba nie istnieje.
Bardzo się cieszę, że nasza rodzinka się powiększy:)
oliwka1983
agawhite witaj icon_smile.gif

Szpital w S-cu 2 jest, tylko oddział położniczy i ginekologia, ja tam rodziłam.
captain.jmw
Oliwka, jesteś pewna, że w dalszym ciągu można tam hmmm iść i rodzić?icon_wink.gif
A kto tak jest ordynatorem w tej chwili, nie wiesz może?
Jak ogólnie twoje wrażenia po urodzeniu tam, pobycie itd?
Jak położne i wogóle wszystko co ci do głowy przyjdzie...?icon_smile.gif
oliwka1983
Ja rodziłam w grudniu 2008, położne super, kto jest ordynatorem pojęcia nie mam jak ja byłam to był Ornowski Maciej, ja w styczniu tam byłam w poradni neonatologicznej, pobyt spoko zadowolona byłam.

Tu masz numery:

32 296 22 12

32 296 22 66
captain.jmw
Oliwka, baaardzo ci dziękujęicon_smile.gif :*
oliwka1983
Przy porodzie miałam lekarza pana Henryka Dzedzyka - niezły był ubaw z nim icon_smile.gif
mamaleny
Witam dziewczyny , ja też jestem Z Dąbrowy , chętnie z wami poklikam icon_smile.gif Mam 10 miesięczną córcię, która jest moim swiatem:) Ja rodzilam w Katowicach na Raciborskiej i jestem bardzo zadowolona z tego szpitala icon_smile.gif Pozdrawiam was mamusie icon_smile.gif icon_smile.gif
Anchela77
Szukam jakiejś bratniej duszy z Sosnowca, najlepiej ze Środuli.
Mam synka 3-letniego, któremu bardzo się nudzi i chętnie poznałby swoich rówieśników.
Mieszkam od niedawna na środuli i też nikogo tu nie znam.
Może się ktoś do mnie odezwie w tej sprawie? icon_smile.gif
mamaleny
Zobaczymy icon_wink.gif A jak na razie to możemy obie pogadać sobie wirtualnie icon_biggrin.gif
Anchela77
mamaleny bardzo chętnie.
A skąd pochodzisz?
ptentegesowa
Hej Dziewczyny icon_smile.gif Fajnie,że nas coraz więcej (długo nie zaglądałam bo nie było czasu ), wchodzę a tu już nas tyle. Ja mieszkam w D.G Paryska - centrum. Może jakieś spotkanko w parku, takie piękne słoneczne dni, chętnie poznam kogoś z moich okolic. Mam rocznego synka - małego łobuza icon_wink.gif Jestem w chwili obecnej na wychowawczym, mąż pracuje a ja siedzę z maluszkiem i staram się go wychowywać icon_wink.gif Jeżeli któraś była by chętna będzie mi bardzo miło.
Anchela77
ptentegesowa ja doniedawna mieszkałam właśnie w DG, całe swoje życie tj 30 lat. Jak się urodził mój synek to właśnie spacerowałam po tamtejszym parku hallera całymi dniami. Teraz niestety mieszkam na Środuli i nie mam gdzie w sumie wychodzić, bo tu same blokowiska icon_sad.gif
mamaleny
Dziewczynki ja jestem z DG z Mydlic, Sosnowca niestety nie znam , ale na spacer po parku chętnie się umówię

ptentegesowa rzuć tylko hasło to się spotkamy w parku , tylko ja raczej będę mogła około 12 icon_lol.gif
ptentegesowa
Wiesz jak dla mnie każdy dzień byle ładnie było:) Możemy się umówić pojutrze gdzieś ok 12 np tam na tym placu zabaw. Mój synek uwielbia tam maszerować i huśtać się na czym popadnie icon_razz.gif
Sosnowca niestety nie znam aż tak aby się zapuścić z maluchem pod pachą icon_sad.gif
Mariola***
Proszę cóż za ożywienie wątku:) Jak bęsdziecie spotykac się w Parku Hallera to chętnie dołączę jak będę miała chwilkę. MOze z niektórymi już się spotykam, ale o tym nie wiemy 06.gif
mamaleny
No właśnie , kto wie , może znamy się z widzenia? Mi pojutrze pasuje jak najbardziej, mam nadzieję że wam Mariola*** i ptentegesowa też bedzie pasować 03.gif To jak dziewuszki umawiamy sie na pojutrze? Ale bedzie fajnie , Mariola a ty z jakiej czesci dabrowy jestes?
ptentegesowa
Oczywiście,że się umawiamy icon_biggrin.gif Trzeba korzystać póki ładna pogoda, bo niestety idzie ochłodzenie i weekend będzie brzydki:( To, co jutro ok 12 na placu zabaw? A jak się rozpoznamy? Może po wózkach icon_razz.gif
mamaleny
ptentegesowa , kochana bardzo cię przepraszam ale nie dam rady jutro się spotkać, coś mi wypadło, możemy przełozyć spotkanko na poniedziałek?
Podam ci moje gg , jak chcesz to możesz do mnie napisać , będzie mi bardzo miło icon_smile.gif 6031361
A co u mnie? Padam po męczącym dniu , najpierw długi spacer , potem świąteczne porządki a teraz ból głowy hehe icon_lol.gif Pozdrawiam:)
ptentegesowa
Niestety u mnie podobnie:( spadłam z łóżka, a raczej poślizgnęłam się, kolano chyba całe, tylko bardzo boli i troszkę napuchło i przy noszeniu maluszka ból się zwiększa - nie wiem czy jutro z nim wyjdę icon_sad.gif Odezwę się napewno icon_smile.gif A z tym spacerkiem tak łatwo się nie wywiniesz icon_razz.gif Młodziak dzisiaj zwiedzał wszystkie krzaki w parku - taaaa ... icon_biggrin.gif Spacer był bardzo długi, ale jak zawsze wyjątkowy;) A teraz uciekam odpocząćicon_smile.gif
ptentegesowa
Hej ho mamy z DG i okolic może jednak wątek ożyje? icon_wink.gif
Mariola***
Ale zajrzałam sobie teraz do wątku, że się umawiałam...kilka miesięcy temu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.