To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pochłaniacz wilgoci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Jaki? Polećcie, proszę. Potrzebuję do dużego pokoju, bo ciut za zimno się zrobiło na ciągle okna otwarte.
Latte_macchiato
My będziemy w oknach montowali coś takiego https://www.e-okna.pl/wentylacja,Nawiewniki_okienne,266.html nawiewniki, które automatycznie będą się otwierały
Latte_macchiato
klon
katiek
W pracy mieliśmy coś takiego w oknach-90% klęła na to strasznie.
Szukam bardziej czegoś do postawienia w pokoju żeby wilgoć wciągało do siebie-jakiś Humistop czy cuś-warte to czegoś czy taki pic na wodę fotomontaż?
Inkusia
mamy właśnie Humistop, woda się zbiera, co chwilę pełne pojemniczki ale wygrać z wilgocią w domu nie możemy 41.gif
Joka
Katiek testowałaś ten Humistop? Czy znalazłaś coś innego skutecznego?
A może ktoś inny zna coś skutecznego na wilgoć?
W obecnym mieszkaniu przebywamy już 7 lat, do tej pory nie było żadnej wilgoci, teraz się pojawiła. Przypuszczam, że z powodu obfitych opadów w tym roku. Jesteśmy w trakcie remontu, więc teraz sprawę załatwimy, ale chciałabym w przyszłości uniknąć widoku wilgoci.
katiek
Kupiłam coś innego-jakieś kryształki pochłaniające z betterware. Owszem pochłaniały, ale wilgoć dalej jest-okna rano mokre i zaparowane, a przecież ich nie zostawię na noc otwartych bo zamarzniemy.
buniaaa
A ja znalzałam coś takiego i zastanawiam się nad zakupem. Oczywiście cena mi się podoba tylko czy podoła naszemu prawie 60metrowemu mieszkaniu bo wydajność ma tylko do 50m.
Pokarzcie jakie macie i ile kosztowały no i czy faktycznie zdają egzamin.
śrubka
Na pewno w temacie trzeba się rozeznać, ale w sieci pewnie można poczytać o tych urządzeniach
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.