To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gry on-line

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
magmac
FishVille i FarmVille.
Czy ktoś się jeszcze uzależnił? 06.gif
Adriannna
Ja 37.gif choc Fishville jakos tak bez emocji...za to FarmVille i Cafe World nie moge przestac, az mi przed A. glupio.
magmac
U Nas oboje wpadliśmy jak śliwki w kompot 37.gif

mozna poprosico namiary do sąsiadów?icon_smile.gif
Sel
Mnie moja corka kilka razy probowala wciagnac w tego typu zabawy, ale sie jeszcze nie dalam. 06.gif
~Luna~
Farmfrenzy2 - szukałam czegoś łatwego i łagodnego dla synka, a sama wpadłam po uszy 04.gif

Czy można prosić o adresy do FishVille i FarmVille ?
evil mom
ja to nałogowo Warhammer online i ostatnio czasem Lineage2... ale to chyba inna bajka... 37.gif 37.gif 37.gif 43.gif

edit: doczytałam...jakieś facebooki... 37.gif 37.gif
magmac
CYTAT(AQA @ Fri, 22 Jan 2010 - 14:44) *
Farmfrenzy2 - szukałam czegoś łatwego i łagodnego dla synka, a sama wpadłam po uszy 04.gif

Czy można prosić o adresy do FishVille i FarmVille ?

musisz miec konto na www.facebook.pl (to coś a'la Nasza Klasa, tylko, ze międzynarodowe). Daj znac pozniej mi w pw. Dodam Cie do znajomych i wysle zaproszenia do tych gier jesli chcesz.
Meggi
icon_smile.gif Zielone Imperium icon_smile.gif
W końcu mam swój ogródek. Jednak nie jest jeszcze ze mną tak źle bo na płatne opcje sie nie pisze, żeby w pełni z niektórych opcji korzystać trzeba zapłacić 21.gif
Adriannna
CYTAT(Meggi @ Fri, 22 Jan 2010 - 15:04) *
icon_smile.gif Zielone Imperium icon_smile.gif
W końcu mam swój ogródek. Jednak nie jest jeszcze ze mną tak źle bo na płatne opcje sie nie pisze, żeby w pełni z niektórych opcji korzystać trzeba zapłacić 21.gif


W tych grach na facebooku tez sa takie opcje, ale ja tez nie naleze do tych, ktorzy z tego korzystaja i z pewnoscia nie zamierzam...
Pogoda
CYTAT(magmac @ Fri, 22 Jan 2010 - 12:26) *
FishVille i FarmVille.
Czy ktoś się jeszcze uzależnił? 06.gif


A mnie "wsysło" Cafe World. Bez reszty. 04.gif . Kto chce zostać moim sąsiadem?!? diabel.gif
magmac
w płatne opcje tez nie zamierzam inwestowac icon_smile.gif. Plony zebrane, więc idę nakarmic rybki 03.gif
Adriannna
CYTAT(Pogoda @ Fri, 22 Jan 2010 - 18:44) *
A mnie "wsysło" Cafe World. Bez reszty. 04.gif . Kto chce zostać moim sąsiadem?!? diabel.gif


Ja chce...brakuje mi sasiadow do powiekszenia lokalu 29.gif Zreszta podobnie z Farmville...tez problem z sasiadami mam.

Jesli dziewczyny chcecie podajcie mi na priv wasze namiary to was odszukam bo mnie ciezko tak sie okopalam ;0))
anax
ja gram czasami na kurniku.
Sel
Nie byłam pewna nazwy, na czym spędza całe dnie moje dziecko, ale właśnie mnie doinformowała:
WeeWorld
Lila_
Opiszcie w skrócie o co chodzi w poszczególnych grach icon_biggrin.gif

Może na jakąś się skuszę 06.gif
ATeFKa
A czy te gry sÄ… po polsku? Jak tak to poproszÄ™ namiary 06.gif
Meggi
CYTAT(Kaśka31 @ Sun, 24 Jan 2010 - 16:17) *
A czy te gry sÄ… po polsku? Jak tak to poproszÄ™ namiary 06.gif


Moje ZieloneImperium jets po polsku wiec podajÄ™ link.

Rejestrujesz siÄ™ na dowolnym serwerze, i do roboty icon_smile.gif
Na poczatek dostajesz ogródek zachwaszczony, z kamieniami, korzeniami i kretami no i trochę do obsadzenia miejsca.
Musisz wiec duzo siać warzyw i spzredawać krasnoludkom które cię odwiedża tym samym zbierasz kase na czyszczenie ogródka icon_wink.gif

Na tych farmach na faccebooku nie umiem nic zrobić 32.gif
ATeFKa
CYTAT(Meggi @ Sun, 24 Jan 2010 - 16:29) *
Moje ZieloneImperium jets po polsku wiec podajÄ™ link.

Rejestrujesz siÄ™ na dowolnym serwerze, i do roboty icon_smile.gif
Na poczatek dostajesz ogródek zachwaszczony, z kamieniami, korzeniami i kretami no i trochę do obsadzenia miejsca.
Musisz wiec duzo siać warzyw i spzredawać krasnoludkom które cię odwiedża tym samym zbierasz kase na czyszczenie ogródka icon_wink.gif

Na tych farmach na faccebooku nie umiem nic zrobić 32.gif


Dzięki, już lecę, zobaczę co to 06.gif
Ewelinek
ja też potrzebuję więcej sąsiadów na farmie i Cafe icon_smile.gif
Sel
Czy ja kiedys pisalam, ze nie dalam sie wciagnac... ?06.gif

Jestem juz ugotowana, zawalam obowiazki w pracy, w domu, odmierzam czas do kolejnego harvestowania... 37.gif icon_smile.gif

A poza tym...potrzebuje wiecej sasiadow... 03.gif


gosiagosia
my z mężem od dawna na kingsage 37.gif
anax
to ja się uzależniłam od wolni farmerzy icon_smile.gif
katiek
ja na farm villu jestem. I też sąsiadów mi trzeba. Obiecuję pola nawozić i drób karmić
cilla
O, ja też jestem na farmvillu i także szukam sąsiadów.
Honey*
zielone imperium. mam juz ogrody na trzech serwerach
olazdaleka
Ja polecam Yoville, tez na Facebooku - dla tych co lubia sie przebierac, gadac z innymi wspolgraczami i najwazniejsze- kupowac i urzadzac domy.
sonia18a
boshee i ja sie skusiłam na farmVille 37.gif
Nessi
A ja właśnie patrzę co to te Zielone Imperium.
Taka trochę nudna, no chyba, ze jeszcze nie wiem o co chodzi. Cały czas sadze, zbieram, sadzę, trzeba czekać długo...
I chodzi o to żeby wszytko sprzedać klientowi i od nowa sadzenie, żeby pieniądze mieć??Czy coś tu jeszcze można zrobić?
Lorien
Mnie już dawno wsysło na kurnikowych literakach.
magmac
Czy ktos jeszcze uległ manii farmville? Bo potrzebuje more neighbors 06.gif
Sel
No gdzie ci nowi potencjalni znajomi na fv? Czekam na oferty, moga byc bez aplikacji i zdjecia icon_razz.gif
Zuzia
Ja siedzę na Zielonym Imperium i literakach, co do tych drugich chętnie czasami pograłabym z kimś znajomym forumowym.

A_KA
Wolni farmerzy i to całą rodziną 08.gif (czyli ja, ślubny, Karola i nawet mój ojciec icon_wink.gif )
Jaśminka
Ja również !!!!! Cafe world. Brak mi sąsiadów 06.gif 06.gif Jakby ktoś był taki miły 02.gif I petville 37.gif
.uzytkownik.usuniety.
FarmVille. Kto mnie chce na sąsiadkę - proszę się zgłaszać na PW icon_smile.gif

K
sylwia65
CYTAT(Zwierzo. @ Sun, 12 Sep 2010 - 21:50) *
FarmVille. Kto mnie chce na sąsiadkę - proszę się zgłaszać na PW icon_smile.gif

K


Zwierzo, dostalam dzis powiadomienie ze wrzucilas 2 posty na moja sciane, "rozgrzalam" Blackberry w autobusie zeby zobaczyc co napisalas, a tam co??? A tam jakies muchy mi lataja na FarmVille i mi je lapiesz... 37.gif Zes sie wysilila nienie.gif
katja80
Ja też farmerka ale na "Farmerama" 06.gif ,kuszą mnie te nazwy co podałyście....ale obawiam się ,że tylu ogródków nie obrobięicon_wink.gif
Tigerek
Ja farmerka na 2 fronty - FARMVILLE - szukam sąsiadów - i Farmerama icon_wink.gif

Można na PW icon_smile.gif
Sel
CYTAT(sylwia65 @ Sun, 12 Sep 2010 - 21:22) *
Zwierzo, dostalam dzis powiadomienie ze wrzucilas 2 posty na moja sciane, "rozgrzalam" Blackberry w autobusie zeby zobaczyc co napisalas, a tam co??? A tam jakies muchy mi lataja na FarmVille i mi je lapiesz... 37.gif Zes sie wysilila nienie.gif

Kochana to Cie zaszczyt spotkal! Dostac cos fajnego od sasiada to sama radosc icon_razz.gif
Tigerek
No to we Frontierville mi konto w końcu naprawili :jupi:

Czyli szukam sąsiadów do obu farm icon_wink.gif
Agnelka25
Ja od roku gram w Plemiona ale już straciłam zapał do podbijania wiosek teraz chętnie zagrałabym w jakąś grę tylko którą? Co polecacie i proszę o jakieś wskazówki krok po kroku 03.gif Chętnie zostanę czyjąś sąsiadką kto mnie pokieruje?
Tigerek
Jeśli wybierzesz którąś z facebookowych farm - czy Farmville czy Frontierville to chętnie pomogę - pierwsza to zakładanie farmy, powoli rozbudowa, hodowla roślinek, zwierzątek, Frontier to zabawa w okiełznanie dziczy żeby założyć gospodarstwo icon_biggrin.gif - dopiero się wprawiam ale podoba mi się coraz bardziej.
naples
U mnie ostatnio króluje Jewel quest icon_smile.gif
Mika
u mnie w domu sÄ… farmerzy na farmerama.pl, wolnifarmerzy i zieloneimperium
chociaż dla mnie najfajniejsza jest pierwsza
widziałam jeszcze farmę na zagubionej wyspie,ale to analogia wolnych farmerów
Agnelka25
Zdecydowałam się na zieloną dolinę marcheweczka i sałata już rośnie 03.gif
Ksiwik
Zielone Imperium icon_smile.gif Trzy ogródki, kaktusiki, palemki:) czasami kurnik tam to zdecydowanie literaki.
kala101
zielone imperium i plemiona icon_smile.gificon_smile.gif
Agnelka25
Kala101 na którym świecie grasz na plemionach icon_biggrin.gif
Berek
Ja chętnie przyjmę nowych sąsiadów we FrontierVille icon_smile.gif W FarmVille mogę robić za figuranta, bo już nie grywam, ale jeśli komuś więcej sąsiadów potrzebnych, to służę.
Tylko, błagam, piszcie, jaki macie nick, bo potem tych chętnych do zawierania znajomości na FB nie rozpoznaję i spławiam icon_smile.gif A skąd ja mam wiedzieć, że Felicyta Pipsztycka, to znana mi od lat z forum Strzyga 19 i 3/4 icon_smile.gif
Tigerek
Ok Berek - piszÄ™ PW icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.