To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

obiad weselny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tolala
Chcemy w końcu wziąc ślub. Papierki są, suknia jest, garnitur też. Brakuje nam tylko restauracji, żeby zorganizować obiad albo kolację po ślubie. Nie chcemy wesela, zespołu, baloników i serduszek. Chcemy spotkać się z najbliższą rodziną i znajomymi w miłej klimatycznej sali, zjeść coś pysznego, pogadać i pośmiać się na spokojnie. I tu jest problem. Nie mam zupełnie pomysłu gdzie.
Może Wy macie jakieś pomysły? Może byłyście kiedyś na bardziej uroczystej kolacji i było miło?
Chciałabym znaleźć ciekawą knajpkę najlepiej w Śródmieściu, albo Stare Miasto, Nowe Miasto, Praga, Mokotów. Najlepiej jak miałaby ogródek.

Z góry dziękuję za każdy pomysł.
Ika
Na Mokotowie polecam Banja Lukę. Ma fajny ogródek icon_smile.gif
odynka
ja znam super miejsce ale... pod WarszawÄ…icon_wink.gif
tolala
CYTAT(Ika @ Fri, 29 Jan 2010 - 15:46) *
Na Mokotowie polecam Banja Lukę. Ma fajny ogródek icon_smile.gif



Znam znam, ale nie wspominam miło. Może dlatego, że byłam wtedy w ciąży i nie wszystko mogłam jeść?
Dzięki za przypomnienie. Skreśliłam ją z listy, a chyba powinnam jeszcze raz spróbować.
tolala
CYTAT(odynka @ Fri, 29 Jan 2010 - 15:55) *
ja znam super miejsce ale... pod WarszawÄ…icon_wink.gif


A z której strony Warszawy? I co to jest, bo jak super to może warto się zainteresować?

odynka
pod Ożarowem Mazowieckim - Baccara, wspaniałe miejsce, super obsługa a jedzenie takie że można jeść i jeść i jeśćicon_wink.gif https://www.karczmanapiwnej.pl/index.php
robiliśmy tam chrzciny Nellki i czasem coś kupujemy do jedzenia:)
Agnieszka AZJ
Potwierdzam - Baccara czyli Karczma na Piwnej jest bardzo przyjemna.

Za niedługo będzie tam zjazd z autostrady, więc się zrobi mniej przyjemnie, ale na razie warto skorzystać icon_smile.gif

Edit:
A AgaBr ma dobre dośwaidczenia z "Krasnodworem" na Grotach.
https://www.krasnodwor.pl/
Piśka
My we wrześniu tamtego roku byliśmy na przyjęciu weselnym w restauracji Honey na Bielanach https://www.honey.com.pl/.
Jedzenie badzo smaczne, goście mieli do wyboru po trzy potrawy z każdej kategorii, np: na drugie danie można było sobie zamówić albo rybkę, albo cielęcinę, albo coś z drobiu. Bardzo miło wspominam.
kalarepa78
Nasz weselnym obiad w "Rogatce" wspominamy bardzo miło , ale nie ma tam ogródka. Rozważyłabym jeszcze "Pasta Cafe" (jest ogródek!) i "Esencję smaku"
agusia3310
A my w czerwcu ubiegłego roku robiliśmy taki obiadek we Florianie na Chłodnej.
Super kanjpka, bardzo dobre jedzonko, wspaniała obsługa i ceny do przyjęcia.
Ma ogródek ( nie widziałam go i trudno mi się wypowiedzieć o nim ) a na samej górze jest bardzo fajna, duża sala. Nasz obiadek był w tej sali. Wszystkim gościom się podobało.
Menager kanjpki kompetentny i otwarty na propozycje klijenta.
trylinka
Może "Galeon" - w bok od Dolnej - jest piracki klimat i ogródek.
ciacho
my nasz ślubny obiad urządziliśmy w restauracji Castello w Wilanowie przy Wiertniczej - restauracja włoska, jedzenie pyszne, miął obsługa i mają mały ogródek

fajna i ładnie urządzona jest też restauracja La Strada przy Kłopotowskiego - mają ogródek


tolala
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi.
Za kilka dni Zosia wyjeżdża na ferie do mojej siostry a my będziemy chodzić po restauracjach i sprawdzać co i jak.

Knajpę Galeon znam, ale trochę mi nie pasuje. Moja praca organizowała tam wigilję i powiem szczerze, nie wszystko smakowo mi odpowiadało.

Kalarepa78, dziękuję za Pasta Cafe. Byłam tam na jednym weselu i naprawdę mi się podobało. Nie pamiętałam nazwy, a Ty mi przypomniałaś.

Filip_inka
Ja polecam Hotel Maria przy rondzie "Babka" teraz chyba "Radosława"?
Mieliśmy tam nasze przyjęcie po ślubie i chrzciny Filipka.
Fajny wystrój, miła obsługa, ogródek, pyszne jedzenie. Polecam!
kalarepa78
Tolala ja Cię "widzę" w "Paście", a takiej "Castello" czy "Kransodworze" to już raczej niekoniecznie, choc w sumie raz Cię widziałam na żywo icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Pasta jak najbardziej dla tolali icon_smile.gif Jeszcze la strada na pradze (mają ogródek). Nasi znajomi mieli bardzo fajne wesele w Rondo Royal ale to w wieżowcu jest przy rondzie ONZ (nie mogę znaleźć strony, może jej już tam nie ma? ). Dla mnie najpyszniej w Warszawie to ostatnio jest w Porto Praga.
Truśka
Hotel Boss byliśmy tam na paru imprezach i bardzo nam się podobało. Olbrzymi ogród, plac zabaw, a nawet można pograć w siatkówkę i boule 29.gif
Ups teraz doczytałam, że w Śródmieściu, a to jest poza W-wą. Przepraszam za zamieszanie. icon_wink.gif
tolala
CYTAT(kalarepa78 @ Mon, 01 Feb 2010 - 22:44) *
Tolala ja Cię "widzę" w "Paście", a takiej "Castello" czy "Kransodworze" to już raczej niekoniecznie, choc w sumie raz Cię widziałam na żywo icon_wink.gif


Za to moja sukienka bardziej pasuje do "Krasnodworu" icon_wink.gif

OK, ja weselem w "Paście" bylam zachwycona, ale nie wiem czy moja rodzina tam będzie się dobrze czuć. Już sama nie wiem, czy znaleźć miejsce dla mnie fajne czy dla rodziny.
O "La stradzie" też slyszalam dużo dobrego; mialam w planie odwiedzić to miejsce i teraz się w tym planie ugruntowalam.

O "hotelu Maria" dużo dobrego przeczytalam na różnch forach na gazecie.pl. Dzięki Aga i Bruno.

Truśka, nie ma za co.
kociasta
Jak chcecie mieć piękne wesele to tylko w Starej Zajezdni! My nie wyobrażaliśmy sobie innego miejsca na nasz wielki dzień. Menu jest świetne, dania przepyszne! No i sam wystrój piękny! Wszyscy goście byli pod wrażeniem, a i my nie zapomnimy tego dnia do końca naszego życia icon_smile.gif
Karads
W kwestii organizacji całego wesela i wszystkiego co z nim związane to całkowicie polecam tę stronę: https://slubneo.pl/. Bardzo ciekawa, znajdziesz wiele weselnych inspiracji, oraz rozwiązań problemów na które wiele osób narzeka przed swoim weselem. Sama korzystałam i jestem bardzo zadowolona icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.