To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MARCOWE Gwiazdeczki 2009 cz. II.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
carrot


Z kroniki wspomnień, czyli nasze kangurzenie
oraz Część I: Kraina Marcepanków.

Marcowe Gwiadeczki: Część II
w rolach głównych
udział biorą:


clio i Timi



carrot i Samek



madzianix i Maja



flo i Gabi



Anielicaaa28a i Antosia



Dzaga i Oliwka



bob.budowniczy i JaÅ›



emysza i SamuÅ›



Magdamelka i Laura



vika38 i Klaudia



edi4 i AduÅ›



ggabrysia i Juleczka



vika i Nadia



agak i KubuÅ›



agnecha i Rafałek



ponadto udział brały/sporadycznie biorą:
  • Marta Adamczyk i Julcia
  • gosiagosia i SzymuÅ›
  • Camilsha i Adrianka
  • Adasia i Bogusia
  • Ivette i StaÅ›
  • Lorienna i MikoÅ‚ajek
  • Cornuss i Ida
  • myla i MichaÅ›
  • macio i Olo
  • Nii-ka i Jessica
  • SaaRaa i Klaudia
Tym, którym nie było dane być z nami ofiarujemy modlitwę...
Aniołki Gochy1978, Kamci_89 oraz Dosiek



---

Zapraszam icon_smile.gif

vika
carrot ale robotę niezłą wykonałaś, ho,ho:) podziwiam, mnie by się nie chciało.

To gdzie teraz pisać?

bob współczuję, że tyle Twoje maluchy chorująicon_sad.gif jeśli chcesz, mogę dać Ci namiary na świetnego pediatrę, naprawdę świetnego, przyjeżdża do domu. Dużo zdrowia Wam życzę;

agak jak się przedrę przez te bagna, w których tkwię, to prosto po Ciebie w ten muł pędzęicon_wink.gif

Idę bandę karmić.
Anielicaaa28a
Carrot stronka bardzo ładna !!! brawo_bis.gif tylko co teraz już tu się przenosimy czy do 1 urodzinek na starym wątku????

Leceeeee bo racuchy musze jeszcze porobic , krem brokułowy gotowy icon_wink.gif
edi4
Carrot gratuluje nowego wątku super wyszedł !!! brawo_bis.gif


Dziewczyny w końcu gdzie piszemy na starym , czy na nowym wątku??
Magdamelka
carrot, dobra robota!
flo
czesc dziewczyny

czas ruszyc tn watek, bo chyba w sen zimowy zapadlyscie albo was zasypalo icon_biggrin.gif

Ja zebiagana i w ogole zarobiona i na nic nie mam czasu. Do tego niewyspana jestem straszliwie, ale jakos zyje icon_smile.gif

Dziewczyny codziennie mi jakies niespodzianki robia. Gabi pokazuje oko, uch, nos, bruch, glowe, wlosy usta (moze juz o tym pisalam?). Wczoraj bylam kupic zabezpieczenia na szafki i szuflady i bramke na schody, bo jednak chyba bez nich sie nie da.

Wlasnie pokazuja na tvn mode ciazowa. Ja niemoge patrzec na te modelki. Takie brzuchy a takie szczuple? Czy to w ogole mozliwe? Boshh jak sobie o mnie pomysle to ja rzeczywiscie ieloryb bylam icon_sad.gif

Wracam do pracy.

Pozdrowionka icon_smile.gif
flo
jeszcze cos icon_smile.gif Pewnie znacie, ale to fajne icon_biggrin.gif

https://www.funpic.hu/swf/monitor_cleaner.swf

Moj wymarzony psiak icon_smile.gif
agak
zamknęłam stary wątek, żeby nie było problemów gdzie pisać

catrot Å‚adny poczÄ…tek

vika widzisz światełko w tunelu?

flo też to oglądałam, jakoś nie ciążowo wyglądały tylko te brzuchy....

Kubala pokazuje tylko oko i tylko jak ma dobry humor.
Robi sobie rundki wokół pokoju chodząc przy ścianach, meblach i itp.

Waży 11 kg! W krótkim czasie przybył mu kilogram ale nie ma się co dziwić bo ciągle je.
Wstaje o 7 i kaszkę, 9-10 śpi, potem jogurt z owocami, ok 12 obiad, potem śpi, 14 kaszka i znów śpi, jak wstanie to deserek i przed snem o 20 kaszka. W dodatku przeżuwa mnie. Nie je jakichś wielkich porcji bo ok 100-150 ml ale to i tak dużo jak na malucha, który niedawno nie chciał jeść.
ggabrysia
melduję , że żyję

fajnie tu na nowym wątku- trzeba go koniecznie rozkulać icon_smile.gif
jak patrzę na paseczki urodzinowe to w leki stres wpadam..to już tak blisko, roczek!

flo psiak mi kanapkę oblizał hm...icon_smile.gif

dzieciaki śpią a mi się nic nie chce. ostatnio trochę chorowałam i natchnienia nie miałam na pisanie, ale jestem już zdrowa, więc wkrótce Was pomęczę moimi wypocinami icon_wink.gif
flo
agak, swietnie, ze Kubala zaczal jesc no i widac, ze mu smakuje jedzenie. Niezla ma juz wage. Ja czekam az Gabi dobrze do 9 kg dojdzie, bo niedlugo trzeba bedzie chyba foteliki dziewczynom wymienic.

te brzuchy rzeczywiscie jakies takie balonowe byly icon_biggrin.gif

Gabi za to lazi wokol stolika i wszystko zruca albo po prostu robi przysiady czyli cwiczy kucanie i wstawanie i strasznie sie przy tym cieszy krzyczac BACH

Gabrysiu, dobrze, ze problemy zdrowotne to juz przeszlosc.

Ja jestem sama w domu, dziewczyny spia i mi tez sie nic nie chce. glowa mnie boli, jakas zmeczona jestem. Powinnam isc wczesniej spac, ale tego tez mi sie nie chce icon_biggrin.gif
ggabrysia
flo no to stawiam dobrą herbatkę...mam b. duży wybór icon_smile.gif

Julia raczkuje jak torpeda i grzebie mi ciągle tam gdzie nie powinna- słoiki w kuchni, ziemniaki, szufelka, śmieci itp. obgryza kable, żuje pantofle i robi przy tym minę chochlika icon_smile.gif

coś jej na łapce i nodze wyskoczyło, sucha czerwona plama- na samą myśl o alergii robi mi się niedobrze- Piotrek ledwo co z tego wyszedł a tu...wycofam gluten i zobaczę ( mała uwielbia żuć chlebek)

mój zakład pracy właśnie został wystawiony do sprzedaży- prywatyzacja niestety
ciekawe czy będę miała do czego wrócić po wakacjach...
poza tym, szukamy mieszkania icon_sad.gif musimy do końca czerwca się wyprowadzić
póki nie wrócę do pracy musimy coś wynajmować, z dwójką dzieci będzie nie lada problem...
ale jestem dobrej myśli

agak
super , że synuś tak ruszył z jedzeniem! brawo!
Anielicaaa28a
Hej dziewczyny!

To i ja melduje siÄ™ na nowym wÄ…tku icon_wink.gif

My z mężem właśnie skończyliśmy porżadki ,żeby jutro miec cała sobote wolną i spędzimy ja razem . Tośka szaleje na całego wstaje , raczkuje, znowu wstaje i tak cały dzień , tu się złapac , tam coś otworzyc i radocha jak nie wiem jest taka kochana i pogodna icon_biggrin.gif Z jedzeniem tez dobrze prawie wszystko gotuje jej sama , ostatnio robiłam mus malinowy i wcinała jak nie wiem icon_biggrin.gif
Fajnie też już zakodowała,że po spaniu pokazuje gdzie jest nocnik i siku po spaniu do różowego nocnika a jak zagra melodia to bije brawo aparatka moja kochana icon_biggrin.gif
flo psiak fajny ojjj tęsknie za psami bo u mnie w domu zawsze były a w blokach duże mieszkanie ale oboje z mężem uważamy ,że dla psa musi byc ogród , więc musze poczekac aż wybudujemy dom;) aaa u mojej mamy jest zakupiony nowy psiak rasy Nowofunland tośka będzie miała kogo tarmosic icon_biggrin.gif

Gabrysiu dobrze ,ze zdrówko wróciło -u mnie już lepiej ale kaszel jeszcze został. Co do zmian pewnie ,ze trzeba byc dobrej myśli wszystko się poukłada zobaczysz . Ja narazie luty w pracy a w marcu raczej wróce na wychowawczy też się to wszystko poplątało ale co sie zrobi...

agak super ,że Kubala ma taki apetyt icon_biggrin.gif
carrot
Hej icon_smile.gif Hurtem dziękuję bardzo za komplementy dotyczący pierwszego postu (posta? postu? jak się odmienia?) icon_smile.gif

Samek praktycznie wagi Kubali - 11,5. Flo pisze o wymianie fotelika a ja nie pamiętam już kiedy myśmy to zrobili. Październik? Jakoś tak.. Tak czy inaczej z wyboru jesteśmy zadowoleni (Ramatti Formuła).

Tak ogólnie, to jest u nas jak u Gabrysi - Samek torpeduje na czworakach a na nóziach (za rączki) czasem mam wrażenie, że bawi się w "im szybciej tym lepiej". Chwyta kufer na zabawki, który ma na kółeczkach i idzie przed siebie pchając go. Z nowych umiejętności posiadł picie przez rurkę i obsługę wieży (ulubione radio: RMF CLassic icon_wink.gif ). Poza tym nie umie pokazywać (a może po prostu nie lubi zabawy w zwierzątko z zoo? icon_wink.gif) ucha, nosa, itd. ale za to pokazuje lampę. Menu obfituje w mączne dania (kopytka rządzą a za nimi leniwe, pierożki z jabłkami i wszelakie makarony), od czasu do czasu mięsko zje ale musi mieć ochotę. Powoli wracamy do słoiczkowych deserków, polubił picie herbatki. No i wreszcie się troszkę ustabilizowały pory snu i jedzenia - śpi dwa razy za dnia (ok. 10 i 15).

A ja zmęczona ale rozkwitam, bo mam chwilowe zajęcie. Znowu organizuje akcję zamawiania kreatywnych gadżetów (dziurkaczy) i padam ze zmęczenia i radości icon_biggrin.gif Lubię mieć coś na głowie...

Flo, ten pies jest taki śmieszny, że nie sposób się nie uśmiechnać icon_biggrin.gif A co do ciążowych czasów... Wieloryb? Ja z całą pewnością wyglądałam jak człowiek w przebraniu wieloryba. Teraz jak sobie pomyślę, że mogłam TYLE ważyć, to się za głowę łapię. Absolutnie nie chcę takiej powtórki, dlatego obiecałam sobie, że na wiosnę muszę jeszcze troszkę zrzucić...
agak
carrot jak Ci się udało nauczyć dziecię pić przez słomkę? ja nawet przy nauce picia z niekapka poległam

Kub nauczył sie TV wyłączać i musielimy sprzęt przenieść icon_smile.gif

czasami puszcza siÄ™ mebli i stoi
Magdamelka
flo, tez ogladalam wtedy ta moda ciazowa, razem z kolezanka, i jak agak uwazam, ze nieciazowe te brzuchy. wygladaly identycznie i za kraglo jakos, a panie, jak po pobycie w spa..miesiecznym jakims..hehe..wiec nie przejmuj sie, tylko pic na wode:-)
carrot..no picie przez slomke..niezle osiagniecie, nawet nie probowalam jeszcze

o zmianie fotelika tez myslimy. znaczy laurka dostanie po meli, a meli nowy kupimy.
sorry, ze rzadko zagladam, ale duoz pracuje, a jeszcze te dwa szkraby, duza ciagle malej dokucza...uff..dobrze, ze jutro przyjezdza mama
gosiagosia
czesc dziewuszki icon_smile.gif jakos zapomnialam tu zagladac, a teraz wchodze, patrze, ze i o nas pamiec jest... az mi glupio icon_neutral.gif ale to bardzo mile, w koncu Szymek mimo, ze lutowy to jednak z marca chlopak icon_smile.gif
pozdrawiamy wszystkie marcowki i ich pociechy przytul.gif
Anielicaaa28a
hej

Jeśli chodzi o fotelik to u nas też już wymieniony jakies miesiąc temu;) firma Ramtii i też jesteśmy bardzo zadowolenie z niego a w szczególnosci Tośka icon_biggrin.gif

Ja napiekłam wczoraj ciasteczek same serducha i tak pojadłam icon_wink.gif Tośka szaleje a dziś w kościele to normalnie mały łobuziak albo machała papa do każdego kto przechodził albo w ławce chciała wszystkim robic titi na nosku icon_biggrin.gif mieliśmy zniej taki ubaw no i w takich sytułacjach to taka odważna do innych a do babci taki ryczek;)
Ja jutro na rano do pracy , jutro mam dużo godzin za to we wtorek 10:30 już po icon_wink.gif

Jej tak myśle o ubraniu na roczek dla Tośki impreza u nas 14 marca w naszym kościele dziś na mszy dla rocznych dzieci dziewczynki takie wystrojone ,że szok i królowała biel a ja myślałam o pastelach a jak u Was jakies plany już są???
AsiaKG
Clio- piszę tu też bo w końcu pewnie częściej na Marzec zaglądasz;-)))

Wszystkiego naj naj jeszcze raz!!!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
flo
witam na chwilke

Dzsiaj mam wolne to jedziemy z mezem do Hamburga sobie troche po sklepach poszalec icon_biggrin.gif Moze w koncu uda mi se kupic jakis dobry stanik, bo jeszcze w tym do karmienia chodze icon_sad.gif

Gabrysiu, trzymam kciuki aby to nie byla alergia. Moze to jakies obtarcie albo reakcja na grzanie w domu? Louisa czesto ma takie suche plamki sezonowo, przewaznie na zime. Tak samo jak sucha buzie.

carrot, co to za akcja z dziurkaczami? Sam tak samo spi jak Gabrysia, no chyba ze uda sie ja polozyc raz dziennie. Super, ze pije przez slomke. Tz bede musiala sprobowac, bo jakos o tym zapomnialam, a Louisa bardzo lubila.

Kurcze ladna wage maja Sam i Kuba. Prawie jak moja Lou hihi


No tak myslalam, ze te brzuchy to jakis pic na wode. W dodatku tekst "ta pani ma szczuple nogi, nie przytylo jej sie duzo...". Lubie DDTVN,ale czasami mi sie wydaje, ze ostatnio coraz wiecej takich oszustw.

gosiagosa, zapraszamy czesciej icon_smile.gif


AsiuKG, clio niestety ostatnio bardzo zaganiana i nie ma czasu na zagladanie. Dzieki, ze przynajmniej wrocilas uwage, ze ma swieto icon_smile.gif

clio, duzo usmiechu i wytrwalosci!!!

Anielica, u nas roczek Gabi bedzie spokojny w gronie rodzinnym. Nic specjalnego. Nawet nie wiedzialam, ze w kosciele takie imprezy roczkowe organizuja,a le ja malo koscielna icon_biggrin.gif

Boshh szybkie jestescie z ta wymiana fotelikow. U mnie bedzie podobnie jak u Magdy, Lou dostanie nowy od 15 kg a Gabi po Louisie. Mamy MAxi cosi priorifix i nie kupilabym innego icon_biggrin.gif

My w ramach walentynek bylismy na Avatarze 3D. Ciesze sie, ze w koncu udalo nam sie pojsc. Bardzo mi sie podobal.

Maz mnie pogania musze isc. Milego dnia
carrot
Ja też na momencik, bo idziemy z Samkiem spać zaraz.

Flo, akcja zamówieniowa. Zbieram dziewczyny chętne na dziurkacze ozdobne icon_smile.gif Tzn właściwie już finalizujemy zbieranie zamówień, teraz oczekiwania na wpłaty i wysyłam zamówienie. Aż się boję sprawdzania potem tego wszystkiego i rozsyłania paczek ale co tam,będzie fajnie icon_biggrin.gif

Anielica, też macie Formułę czy może Venus (chyba jakoś tak)? Ten nasz, to fajny fotelik ale na początku choroby dostawałam jak miałam wpiąć pasy icon_smile.gif

Aga, Magda, Flo, z tym naszym piciem przez słomkę to było zabawnie icon_smile.gif Ale Samek "sam" sobie wybrał kubeczek-bidonik w sklepie i jeździł z nim w wózku przez całe zakupy a w domu nalałam mu wody i pokazywałam jak fajnie można bulgotać po czym sama pokazywałam jak się pije i już bez pomocy słomek robiłam takie "wdechy" żeby załapał jak ma ciągnąć dziubkiem żeby tam coś doleciało. Udało się icon_biggrin.gif Nie jestem taką złą nauczycielką icon_wink.gif
Ale muszę Wam to pokazać... icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=advMx58rppo - Samek i bidonik
no i jeszcze to: Sami i jego ulubiona zabawka... https://www.youtube.com/watch?v=asc3u6SFr2o

Zmykam, bo już czas spania... icon_smile.gif
flo

carrot,

Sam swietnie tanczy icon_biggrin.gif
carrot
Flo icon_biggrin.gif Ale się serdecznie uśmiałam. Jak Gabi pozwoliła sobie na wsadzenie jej w tę lamparcią skórę? icon_biggrin.gif I jeszcze ten make-up icon_biggrin.gif Słodko!

Clio!!!! Spóźnione już (chorerrrrra) ale szczere!!! Wszystkiego najmilszego, dużo słońca w biurze i poza icon_smile.gif no i radochy i pociechy z dzieciaków małych i tego większego też icon_smile.gif Buziole od całej naszej trójki icon_biggrin.gif
flo
carrot. calkiem normalne dala sie ubrac icon_smile.gif Nawet podobno dala sobie w zlobku ta czape z uszami zalozyc i w tym siedziala. Wszystkie dzieci byly przebrane i jej sie to podobalo icon_smile.gif

Bylysmy dzisiaj na badaniach. Gabi ma 74cm i wazy 8700. Wszystko jest w porzadku icon_smile.gif
clio
hej kochane

Dziękuje za pamięć i życzenia icon_smile.gif

wpadnÄ™ jak ozdrowieje, bo teraz to jest strasznie
straciłam głos i kaszel mnie męczy

Chłopaki zdrowe

Timi sam przechodzi cały pokój icon_smile.gif
chwieje się jeszcze jak pijany zając ale daje radę, nasze kręgosłupy mniej icon_wink.gif

i powiedział dziś mama icon_smile.gif))))))))
bo tak to ciągle tata i tata było
carrot
Clio icon_smile.gif Nareszcie! Duuuużo zdrówka, pij jakieś soki malinowe, łykaj co tylko możesz i generalnie.. nie daj się icon_smile.gif
Tymuś SAM SAM przeszedł? Bez trzymania? Genialnie!! Samek jak na razie ma blokadę, jak gdzieś tam uda się go "niechcący" puścić to zrobi krok sam ale ogólnie czuje się dużo bezpieczniej trzymając za choć jedną rodzicielską dłoń icon_smile.gif
Wczoraj Samek pierwszy raz ułożył sam wieżę z klocków a na nasze brawo zaczął piszczeć i sam sobie je bił icon_smile.gif Boski jest po prostu... z każdym dniem rozczula mnie mocniej icon_smile.gif
ggabrysia
hej Marcóweczki icon_smile.gif

carrot
zarąbisty jest ten Twój tancerz icon_smile.gif rozbawił mnie icon_smile.gif
flo na szczęście zdążyłam zobaczyć fotki dziewczyn icon_smile.gif Gabi super wyglądała, Julia ma podobny strój, wrzucę potem fotkę...

clio trzymaj się dzielnie! nie daj się choróbskom. Brawa dla Tymusia icon_smile.gif

anielicaa
uwielbiam bawić się z Julka w titi noskowe icon_smile.gif na szczęście moja gwiazda w kościele zazwyczaj śpi icon_smile.gif

a u nas ferie zimowe i straszak w domciu. Cały dzień poświęcam maluchom więc nie mam na nic czasu, ale jest fajna zabawa:)
Julce przebiły się zęby nr 3i 4, mobilność też w fazie wzrostowej więc jest co robić. Śmiesznie wygląda ta moja chudzinka jak stoi, chwieje się jak stado pijanych zająców i ma przy tym wywalony jęzor icon_wink.gif
postanowiłam odpuścić sobie ze słodyczami na jakiś czas...help ale mnie nosi!
flo
witam na chwilke

musze odsapnac po cwiczeniach icon_biggrin.gif

clio, dobrze, ze zyjesz. Duzo zdrowia!!! Gratuluje Tymkowych osiagniec icon_smile.gif W koncu sie na mame przerzucil icon_biggrin.gif teraz pewnie bedzie dluugo to slowo cwiczyl icon_biggrin.gif

Carrot, Sam zdolniacha. Gabi klocki to conajwyzej uklada, ale w buzi icon_biggrin.gif

Gabrysiu, moze suszone owoce sprobuj zamiast slodyczy albo conajmniej 70% czekolade?

Gabi tez sie dorobila nowych zebow. W koncu sie gorne jedynki przebily. Ida juz gorne i dolne dwojki. Tylko mala jakas taka nieciekawa. Pokasluje i nos zatkany ma. Na szczescie juz powoli przechodzi. Uczy sie jak otwierac wszystkie szafki, zabezpieczenia niektore jej nie grozne, podglada Louise w lazience i idzie za nia jak tylko sie kapnie, ze ta tam jest i probuje kibel otworzyc.

Uciekam i pozdrawiam
Anielicaaa28a
To i ja dotarłam od czasu jak wróciłam do pracy to totalny brak czasu bo jak wracam cały czas spędzam z Tosiulką bo nie odpusci na krok icon_biggrin.gif ja układam pranie ona rozkłada icon_wink.gif jak coś wycieram to krzyczy i kawałek ręcznika papierowego musze jej dac i ona tez wyciera mamy z mężem taki ubaw czasem cudna z każdym dniem jeszcze bardziej...
Od wczoraj rana ruszyła na dwóch nogach w świat twardo do przodu wstała złapała się za ręce i zwiedza teraz całe mieszkanie icon_biggrin.gif
Ten tydzien mój mąż jest na tacierzyńskim i całe dnie zajmuje się Tośką sam jak mnie nie ma sprawdził się rewelacyjnie tak jak myślałam i kazdego dnia spacer też zaliczony a taki dumny ,że pod każdym względem daje sobie rade nawet posprzątane w domu icon_biggrin.gif

Flo Gabi nie widziałam ale napewno wyglądała na zdjeciu cudnie;

Carrot my mamy właśnie Venus i jak narazie jesteśmy bardzo zadowoleni a filmiki z Samkiem sama słodycz icon_biggrin.gif

Clio gratulacje dla Tima a dla Ciebie dużo zdrówka ja już kaszle 3 tydzien ;

Gabrysiu też uwielbiam ale u nas w kościele o spaniu nie ma mowy wszystko takie inne dla Tośki i mega ciekawe wszystkie lampy np. musi pokazac a troche ich jest w tym kościele hahaha

Zmykam bo jeszcze jakies szybkie prasowanie mnie czeka



vika
flo udało mi się załapać na zdjęcia, Gaba obłędna:)

agak ano widzę światło w tunelu wreszcie, mam nadzieję tylko, że to nie jakiś pociąg, który chce mnie doszczętnie staranowaćicon_wink.gif a Ty jak z samopoczuciem?

clio brawo dla Timiego:)

My mamy za sobą trzydniówkę, no i wreszcie wyłaniać się zaczyna pierwszy ząb, tym razem na pewno:)
agak
napisałam kilka dni temu post a dziś go nie widzę

vika egzorcysty szukam, żeby mi pecha z domu wygonił

carrot, clio za tydzień rocznica porodu
ale ten czas szybko leci

Kubszainowi przebiła się górna jedynka
druga jest przekrzywiona i ukruszona ale mam nadzieję, ze trochę się wyprostuje jak będą boczne ząbki

młody wstał, koniec luzu
dobrze, że pogoda się poprawiła, można spokojnie wyjść z dzieckiem na dwór
Anielicaaa28a
Hop hop dziewczyny a Wy gdzie????

Wpadam co troche ale nikt nic nie pisze;)

Właśnie wróciłam z pracy i zmykam z Tośka na spacer miłego dnia icon_biggrin.gif
flo
witam na chwilke

vika, dzieki icon_smile.gif W koncu pierwszy zabek. Juz pewnie sie wyklul icon_smile.gif Mam nadzieje, ze w miare bezbolesnie.

agak, vika, wylazic z dolkow. Wiosna idzie icon_biggrin.gif agak, az takie nieznosne te duchy, ze egzorcysta potrzebny?

Anieica, fajnie pewnie tacie tak na tacierzynskim icon_smile.gif Mi sie wydaje, ze to jest dobre dla ojca i dziecka.

Ja zagladam caly czas, ale jakos ani czasu ani ochoty na pisanie nie mam. Jakas ostatnio mocno zmeczona jestem i jak siedze przy kompie to sobie przewaznie tylko klikam w gerkach na facebooku albo nad praca dypmlomowa pracuje albo strone robie i tak mi dzien mija. Do tego dziewczyny. Probuje im poswiecic maximum czasu. W przyszlym tygodniu przyjezdza moja mama na miesiac abym mogla sie pisaniem zajac w dzien, bo pisanie po nocach i male ilosci snu to dla mnie wykanczajace.

Zmykam i mam nadzieje, ze jednak tu kazda chociaz czasami cos napisze co u niej i watek ie upadnie.

Pozdrowionka

ggabrysia
hey icon_smile.gif

byliśmy dzis pierwszy raz na basenie z piłeczkami icon_smile.gif Julka zachwycona icon_smile.gif
zaczyna pomalutku stawać przy meblach, jest non stop uśmiechnięta, ciągle coś mruczy pod noskiem icon_smile.gif
nie wiem jak Wy- mamy dziewczynek, ale ja czuję normalnie jakąś "więź jajników" z Julką icon_wink.gif

ja chce wiosny! mam dość brudnego śniegu na ulicach i widoku psich kup wszędzie wrrrr

jejku , nasze dzieciaczki już niebawem będą roczniakami ech...
flo
Gabrysiu, basen to swietna zabawa. Moje dziwczyny uwieilbiaja wode. Tu tez brudny snieg i psie kupy. Bleeee. Na szczescie juz wiosna pachnie i ptaki glosniej spiewaja. Ja taka wiez z Gabi bardziej chyba czuje. Louisa raczej jest corcia tatusia i ie jest typem przylepy a Gabriela za to bardz lubi sie przytulac i mamusiowa jest. Moze stad to uczucie wiekszej wiezi...

Nic mi sie nie chce bleeeee
agak
Mówiłam, żeby nie zaczynać nowego wątku przed marcem icon_wink.gif Gdzie jesteście baby??????

flo pech u nas w domu hurtem się pojawił, nie łatwo go przegonić
dostałam propozzycję barzdo dobrej pracy a ze względu na zrowie nie mogę jej przyjąć
dobrze, że w maju mamy zaplanowany wyjazd bo inaczej psychiatra by mnie poznał icon_wink.gif

carrot, clio zbliża się godzina zero:)

w czym Wasze maluchy pływają, tzn. mają jakąś kamizelkę lub coś w tym stylu?
zastanawiam się co Kubali kupić na wyjazd

w przyszłym tygodniu mąż na tacierzyński idzie, trochę odpocznę od młodego
vika
U mnie dół. Kolejny problem mi się na głowę zwalił. Do tego Bruno ma zapalenie zatok, spojówek i oskrzeli. Młoda zaczyna kaszleć. Nic tylko sobie w głowę strzelićicon_sad.gif
agak
vika trzymaj siÄ™
ja wmawiam sobie, że może być już tylko lepiej
Anielicaaa28a
Hej Marcówki witam w MARCU!!:)

Vik i Agak trzymajcie się przytul.gif -będzie dobrze musi!

Agak mój mąż po tacierzyńskim na , którym poradził sobie znakomicie też odpoczełam w kółko mówi,że to za krótko tylko tydzieńicon_wink.gif

Jak tam przygotowania do roczków u WAS??

Ja szukam fajnego płaszczyka na Tośke i nic mi się nie podoba cały net przkopałam i sklepy też hahahaha u nas tato 4 marca bierze wolne i świętujemy w trójke a 14 marca robimy roczek mała impreze icon_wink.gif

flo co u WAs??
flo
witam na chwilke

agak, szkoda tej pracy icon_sad.gif Mam nadzieje, ze uda sie wyjechac i odpoczac no i aby pech o was zapomnial.

vika, zdrowka dla dzieciaczkow i sily Tobie zycze.

agak, Gabi plywa a spodenkach do plywania i to wszystko icon_smile.gif

Anielica, jakeigo plaszczyka szukasz?

Ja jestem statnio strasznie wymeczona. Wieczorami padam i nic mi sie nie chce. Za malo amm snu. Przez to wszystko balagan w domu, bo nie mam sily sprzatac i praca lezy niezrobiona icon_sad.gif Gabi wyszly gorne jedynki, ale teraz sie przebijaja dwojki i cierpi. Do tego ma cs z oskrzelami i kaszle i budzi sie co chwile wkurzona, ze spac nie moze.

My impreze robimy w niedziele. Musze jeszcze zrobic liste zakupow, ale tez jakos sily nie mam icon_sad.gif

flo
STO LAT, STO LAt dla naszych pierwszych roczniakow!!!!
agak
Wszystkiego najlepszego maluchy. icon_smile.gif
ggabrysia
TYMUSIU I SAMUSIU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!
Anielicaaa28a
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TYMKA I SAMKA brawo_bis.gif DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU NA BUZI icon_biggrin.gif
NASTĘPNEGO ROKU SAMYCH DOBRYCH I PIEKNYCH CHWIL DLA WASZYCH RODZICÓW:)

JEJ TO JUÅ» ROK SZOKKK;)
flo
Szok, ze to juz rok, prawda? hihi ale rymuje icon_smile.gif

gabi mi sie pochorowala i nie wiem co jej. Byla wczoraj u lekarza i niby cos z oskrzelami, ale nic takiego. Ma leki, ale od wczoraj wieczor ma goraczke (oczywiscie z przerwami). Pewnie sie choroba z zebami nalozyly. Meczy sie biedna. W czwartek przyjezdza moja mama na miesiac i juz sie ciesze, bo przynajmniej sie domem zajmie i troche dziewczynami icon_smile.gif
clio
Dziękujemy!!!!

Samuś buziaki od nas i rośnij duży icon_smile.gif

Postaram się wstawić jakąś fotkę Tymusia to sobie zobaczycie rozrabiaka icon_wink.gif

a tak w ogóle to jestem w czarnej du..... na maxa zarobiona

buzaki dla wszystkich
vika
I ja przyłączam się do życzeń urodzinowych dla Tymiego i Samiego. Niech nam chłopaki żyją STO LAT:)
carrot
dziękujemy za życzenia i my składamy Timiemu, Gabi i Antośce samych kolorowych dni i wszystkiego, co najsłodsze icon_smile.gif

piszę jedną ręką wiec sie nie napiszę... od niedz. Sami chory. Najpierw goraczka, teraz kaszel koszmarny i katar. Jutro idziemy na kontrole.
icon_sad.gif
Magdamelka
Wszystkiego najlepszego dla naszych roczniakow!!!

TEz duzo nie napisze, bo u nas rowniez chorobsko...cos zoladkowo-jelitowego u Laury, najpierw wymioty, teraz biegunka i to taka, ze po 5 razy dziennie od stop do glow ja przebieram...ehhh...jeszcze 2 tyg wychowawczego, potem mnie maz zmienia, zobaczymy jak sobie da rade...hehe
clio
Gabi, Antosiu całuski i STO LAT! icon_smile.gif

Anielicaaa28a
DZIĘKUJEMY!!!

Flo wszystkiego najlepszego dlla Gabi -rośnij śmiało, szybko , zdrowo patrz na życie kolorowo:) Jak się czuje Gabi??

Dużo zdrówka dla maluszków , które troszke chorują!!!! przytul.gif

My po małej rodzinnej imprezie a 14 czeka nas większa impreza urodzinowa Tośki icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.