To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rzeszów- Ginekolodzy a zwolnienie lekarskie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

canddy
Witam icon_smile.gif
Chciałabym dowiedzieć się z waszych doświadczeń czy ginekolodzy przyjmujący prywatnie dają łatwiej zwolnienie lekarskie. Z opinii moich koleżanek, które chodzą przez NFZ dowiedziałam się, że nie chętnie jest wydawane zwolnienie L4. Dopiero w bardziej zaawansowanej ciąży dostały zwolnienia a mi zależy, żeby iść od ok 3 miesiąca. Proszę bardzo o opinię...
Rosse
ja chodzę prywatnie i jak byłam na wizycie w 2 miesiącu to sam lekarz pytał mnie czy chcę zwolnienie lekarskie, może to zależy od lekarza
moja koleżanka z pracy w obu ciążach szła na zwolnienie od 4 miesiąca i tez nie miałam najmniejszego problemu z uzyskaniem zwolnienia, po prostu powiedziała że nie chce jej się chodzić i lekarz jej wypisał
canddy
A do jakiego lekarza chodzisz i ile mniej więcej bierze za wizytę...? Chcę zacząć chodzić prywatnie i nie mam zielonego pojęcia gdzie... Jakbyś mi napisała coś o swoim lekarzu byłabym Ci bardzo, bardzo wdzięczna... icon_mrgreen.gif
Rosse
ja chodzę prywatnie do dr Chruściela, który pracuje także w Szpitalu na Chopina
lekarz jest bardzo dokładny, cierpliwy i odpowiada na każde pytanie
no i wizyta która trwa niemal 40 minut daje poczucie że czlowiek wychodzi doinformowany
polecam stronę znanylekarz.pl tam sa opinie o wielu ginekologach min. oczywiście icon_smile.gif

aha i za wizytę liczy sobie 100zł
canddy
Dziękuję Ci bardzo za pomoc... przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.