To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

HEj - to może na początek się przedstawmy!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Ella
Mam na imię Elżbieta, mam 31 lat. Jestem mamą dwuletnich chłopców Kornelka icon_wink.gif i Emilka icon_wink.gif /08.01.2002/. Mieszkamy pod Poznaniem. Serdecznie pozdrawiam innych rodziców, nie tylko podwójnych.
kasiask
Witaj podwójna mamo!! Miło Cię poznać!!! Ostatnio u nas urodzaj na bliźniaki!!!!
3czekoladki
Witam *mnogie* mamy! Jestem Ola - od 30 minut 30 latka ... icon_eek.gif Mój ~~double trouble~~ nazywa się Jaś i Ryś. 22.04.04 skończą 3 lata. Starsza siostra i ich guru - Ida - ma 7 lat. Od trzech dni oficjalnie mieszkamy pod Warszawą. Nowe mieszkanie, nowy rok, nowe perspektywy, ... nowe zycie?

Pozdrawiamy gorąco wszystkie bliźniaki, trojaczki, czworaczki i wyższe numery!

Elżbieto! Wiele dobrego dla Was w 2004 roku!!!
mama_do_kwadratu
Hej Hej
Zgłasza się Iwona z dwójką rozbójników- Michałem i Bartkiem (ur.2000). Wszystkim podwójnym, potrójnym i więcej życzę cudownego Nowego Roku i dużo, dużo zdrowia.
Agnisma
Witaj na maluchach icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kasienka
ja tez sie witam, jestem mama prawie rocznych blizniakow-Oscara i Olivera, icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif moje chlopaki urodzily sie 15 stycznia 2003 w 30 tyg ciazy. pozdrawiam icon_smile.gif [size=18][/size][color=darkred][/color]
Paulka
W takim razie(skoro powstał ten wątek) ja też się z Wami Kobietki-Mamy bliźniaków witam icon_biggrin.gif
Moje dzieciaki to Jula i Kuba, mają 2,5 roku i są świetne icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
mama_Ania
Hej!
Jak fajnie, że mamy to miejsce icon_exclaim.gif
Ja mam na imię Ania icon_rolleyes.gif i jestem mamą przesłodkich icon_twisted.gif icon_twisted.gif łobuziaków Maciusia i Mikołaja. Moi chłopcy wkrótce skończą 20 miesięcy. Nie wiem co jeszcze o nich w skrócie napisać. Pewnie o wszystkim dowiecie się wkrótce wink.gif , w miarę mojego pisania na forum.
Wszystkim życzymy wiele radosci w Nowym Roku icon_exclaim.gif
mama4
My też mówimy wszystkim dzień dobry. Tyle, że nas jest troje. Niedawno skończylismy roczek i mamy się bardzo dobrze.

Pozdrawiamy,
Trojaczki z mamÄ… MartÄ… i siostrÄ… MarcelinÄ…
mama_Ania
Witaj Martka icon_exclaim.gif
To że jest Was więcej w niczym nie przeszkadza icon_biggrin.gif . Super że sie odezwałaś. Napisz jak Twoje 3 Szczęście mają na imię i jak Ty sobie radzisz.
lili11
Witamy wszystkich.
Mam na imie Agnieszka mam 29 lat. Jestem mamÄ… Patryczka i Lilianki ur. 01.10. 2002 r.
Agnieszka B
Witam!
Mam na imię Agnieszka. Jestem mamą rocznych bliźniaczek - Julii i Alicji, które z dnia na dzień bardziej rozrabiają icon_biggrin.gif . Dziewczynki są obecnie na etapie nauki chodzenia więc czasu dla siebie prawie wcale nie mam. Musze mieć teraz oczy dookoła głowy icon_wink.gif .
Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamusie!!!
mami x2
Witam icon_biggrin.gif
Jestem mamą Wiktorii i Glorii 21 msc. blizniaczek.Moje aniołki ostatnio strasznie rozrabiają a ja kocham je do szaleństwa.Mieszkam w Chorzowie razem z moim kochanym mężem Cezarkiem i dwoma psami yorkami.Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie pojedyńcze,podwójne,potrójne itd.
asiaT
Witam, jestem mamą Andrzejka i Kamilka, założycielką Warszawskiego Klubu Bliźniaka i Internetowego Klubu Bliźniaka. Wszystkich chętnych zapraszam na spotkania Klubu.

Pozdrawiam!
mama4
Przedstawiamy się dokładniej:

trojaczki - nazywają się Victor, Vincent i Vanessa - to na użytek kanadyjskiego urzędu "stanu cywilnego" - dla nas to po prostu - Wiktor, Wincenty i Nela (to drugie imię, które funkcjonuje jako pierwsze).
A jak sobie radzę? Nie wiem... Czasami sobie nie radze - ale teraz jest z nami moja mama - to jest dużo, dużo łatwiej...

pozdrawiam mamy podwójne i nie tylko


Marta
k799
Wita mama bliźniaków z Krakowa icon_biggrin.gif Moje szkraby urodziły się pewnego pięknego lipcowego popołudnia....Kacper i Karolinka Pozdrawiam wszystkie mamy icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
tina23
No to i my siÄ™ przedatwimy:
Mama czyli ja Justyna icon_biggrin.gif
Starszy brat(no o 5 minut) KubuÅ›
MÅ‚odszy brat Dominik
Mama wykluła dzieciaczki 18.01.05roku.
Jestesmy ze Śląska-ze Świętochłowic.
Kasienka
witaj Tino icon_smile.gif mieszkalam kiedys w Jstrzebiu Zdroju, wiec w twoich stronach.....
usciski dla dzieciaczkow icon_smile.gif icon_smile.gif
tina23
CYTAT(Kasienka)
witaj Tino icon_smile.gif  mieszkalam kiedys w Jstrzebiu Zdroju, wiec w twoich stronach.....
usciski dla dzieciaczkow icon_smile.gif icon_smile.gif
icon_biggrin.gif
roxi
Witam wszystkie mamy. Jestem mamą bliżniaków martin i sergiusz prezent na mikiłaja- (6.12.2003r)- i dustina 8 lat.
elzunica
Jestem mama bliźniaczek. mam dwie córeczki :Karola i Mirella. Mają 15 miesięcy i są całym moim światem. Mam 26 lat i kocham zwierzęta a dokładnie to psy (owczarki niemieckie icon_cool.gif)
Witam serdecznie wszystkie bliźniacze mamusie!!!
blizniaki23
Witam jestem mamą bliźniaków chłopców urodzili się 23.07.2006 pozrawiam wszystkie dubeltowe mamuśki icon_lol.gif
mama_do_kwadratu
Witaj na forum icon_smile.gif
Aga13
Witam na forum:) Jestem mamÄ… parki Basi i Grzesia urodzonych 13.12.2007r.
Pozdrawiamy wszystkie mamuśki icon_smile.gif icon_smile.gif I tatuśków też icon_smile.gif icon_smile.gif 06.gif icon_smile.gif
anas79
Witam, jestem mamą Karolinki i Kacperka ur. 29.07.2007. Pozdrawiam wszystkie bliźniakowe rodzinki
Ammm
Zauważyłyście, że strasznie dużo Karolin wśród bliźniaków? icon_wink.gif
asiaad2
ale ja wam zazdroszczę, zawsze marzyłam o bliźniakach 32.gif no ale teraz mojego synka to bym juz nie zamieniła nawet na trojaczki 06.gif
anax
pozdrawiam wszystkie mamy do kwadratu icon_smile.gif
grzałka
CYTAT(Ammm @ Tue, 20 May 2008 - 14:00) *
Zauważyłyście, że strasznie dużo Karolin wśród bliźniaków? icon_wink.gif


a wiesz, ze faktycznie- zrobilam przeglad znajomych blizniakow w roznym wieku i sporo Karolin
grzałka
CYTAT(asiaad2 @ Fri, 27 Jun 2008 - 23:46) *
ale ja wam zazdroszczę, zawsze marzyłam o bliźniakach 32.gif no ale teraz mojego synka to bym juz nie zamieniła nawet na trojaczki 06.gif


nic straconego, prawdopodobienstwo blizniakow rosnie z kazda kolejna ciaza
Ammm
i z wiekiem.
asiaad2
no ammm nie podejrzewałam cie że mi wypomnisz mój wiek 08.gif 04.gif , na blizniaki liczyłam po clo teraz juz nie ma na nie szans , zresztą chyba juz nie planuję ..
Ammm
03.gif

Nigdy nie mów nigdy, Asiaad 08.gif
rozalka_1982
No cześć Kobietki. Mam na imię Róża i jestem szczęśliwą mamuśką 7-miesięcznych bliźniaków-Grzesia i Blanki oraz 4,5-letniej Weroniki.Właśnie się zarejestrowałam i cieszę się, że jest więcej kobiet, które nie wstydzą się tego,że mają dzieci.Niestety odkąd urodziły sie moje młodsze pociechy, ludzie nonstop wyliczają mi, że troje dzieci w dzisiejszych czasach to zdecydowanie za dużo i nie potrafią pojąć, że i mój mąż i ja cieszymy się z naszej fantastycznej rodzinki.Serdecznie pozdrawiam wszystkie "Mamy po fachu"
netty5
ROZALKA witaj i zapraszamy. A ludzmi sie nie przejmuj.Wiesz co ja znosze jako panna z blizniakami? icon_rolleyes.gif
eciapecia
Mama Ewa mam dwie córuchny Zuze I Emilke które właśnie skończyły trzy miesiące.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki
megi6

icon_biggrin.gif Witam Was dziewczyny icon_smile.gif Właśnie dołączyłam do forum....
Mam na imię Magda pochodze ze śląska a dokładnie z Kobióra...
Jestem mamą 7 miesięcznych blizniaczek Natalki i Amelki

Pozdrawiam icon_lol.gif
bubu80
Cześć Wszystkie Mamy, ja jestem dumną posiadaczką pięciomiesięcznych dziewczynek Majeczki i Karolinki. Pozdrawiam
megi6
Witam.... icon_smile.gif

Tak cos tu cicho...........

Pozdrawiam icon_smile.gif
..........
.
netty5
Witam ANIU zagladaj do nas na "blizniaki" czasem.Rada doswiadczonej mamy zawsze nam sie przyda 06.gif
ewelinka*
Witam. Mam na imię Ewelina.Jestem w 15 tyg.ciąży bliźniaczej-dwujajowej.
netty5
Serdecznue gratuluje.Dbaj o siebie.A na kiedy masz termin?
Beciak1
Cześć Forumowiczki icon_biggrin.gif
Jestem Beata, mama Wojtka (3,5) oraz 2 miesięcznych Martynki i Kariny.
Pozdrawiam Was serdecznie
grubassek:)
witam mausie. niedwano dolaczylismy do grona szczesliwych rodzicow. 7.08.2008 przyszly na swiat nasze najwieksze SKARBY-igorek i kacperek:)
Pozdrawiamyimamy nadzieje ze poznamy sie blizej i bedziemy doradzac sobie w codziennych sprawach:)))
netty5
No mamuski to zagladajcie na BLIZNIAKI bo czuje sie tu samotna ostatnio............. 32.gif
grubassek:)
netty postarm sie wpadac jak najczesciej:) tylko z wolnym czasem to u mnie krucho...
netty5
CYTAT(grubassek:) @ Sat, 08 Nov 2008 - 23:30) *
netty postarm sie wpadac jak najczesciej:) tylko z wolnym czasem to u mnie krucho...

Rozumiem to doskonale 06.gif
dziunia2000
Hej nazywam sie Beata i jestem mama 6 miesiecznych łobuziaków Kubusia i Paulinki:)icon_smile.gificon_smile.gif
ewelinka*
Wyznaczony termin mam na 29 kwietnia.Bardzo ciekawa jestem czy wytrzymam do końca???Moja ciąża jest dwujajowa-dwukosmowkowa.Za tydzień mam wizytę u gin.(to będzie początek 17tygodnia)jak myślicie mogę usłyszeć jakiej płci są moje dzieci?Kiedy mogę poczuć pierwsze ruchy dzieci?Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.