To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Staramy się o dzidziusia :) Odsłona XXII

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
zuza1313
STARACZKI



ODSŁONA XXII








menka (+)
Odeszła na zawsze 28 kwietnia, we śnie, nagle, niespodziewanie... Marzenko zawsze pozostaniesz w naszej pamięci [*]
Wieczny odpoczynek




NASZE CIĘŻARÓWECZKI


asiaaa - PTP 4.01.2011

Choco. - PTP 08.01.2011


[/size]




NASZE STARACZKI



Milutka - 41 cykl starań - @ 20.05.2010

nulek27 - 32 cykl starań - @ 22.06.2010

Agnieszka1108 - 20 cykl starań - @ 08.07.2010

iwona987 - 16 cykl starań - @ 02.07.2010

kasiaaa82 - 14 cykl starań - @ 15.07.2010

Joka - 12 cykl starań - @ 19.05.2010

zuza1313 - 12 cykl starań - @ 02.07.2010

klekotka - 9 cykl starań - @ 26.05.2010

truska zwana michałową
- 8 cykl starań - @ 29.06.2010

LButterfly 5 cykl starań - @ 22.02.2010

słoneczko182 - 7cykl starań - @ 07.07.2010

matylda315 - 7 cykl starań - @ 21.07.2010

Madziara. - 6 cykl starań - @23.06.2010

Romcia - 2 cykl starań - @ 8.06.2010

agulek8 - @ 15.05.2010

iriss
- 1 cykl - @ 21.05.2010

kropeczka - 1 cykl - @ 21.05.2010

duszyczka - 1 cykl starań - @ 28.06.2010

Arbus - 1 cykl starań


Czekamy na aktualizację:

antolka - 8 cykl starań - @ 09.03.2010

agnieszzka -10 cykl starań - @08.03.2010 - cykl 31 dni





Dziewczyny, niech ta odsłona przyniesie wiele zdrowych i pięknych fasolinek !!!!!!!



KOLEJKA PO "MAGIC TESTY" 29.gif

Klekotka
Zuza1313
Milutka
matylda315
kasiaaa82
słoneczko182
Madziara.






Normy FSH i LH :[b]( Hormony te powinny być badane w 2-3 d.c.)

LH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 1,1 � 11,6 owulacja 17 � 77
faza lutealna 0 � 14,7
menopauza 11,3 � 39,8

FSH jednostki w mlU/ml
faza folikularna 2,8 � 11,3 owulacja 5,8 � 21,0
faza lutealna 1,2 � 9,0
menopauza 21,7 - 153

bardzo ważne!
Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki.
Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową.
Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna.
Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe
[/color][color="#00FFFF"]
alona24
no to na Waszą odsłonę 26 tygodniowe fluidki...oby się posypało w tej części odsłony....

zuza1313
oooo, jak miło, już łapię icon_smile.gif icon20.gif
iza1982
to ja się też wpisuję icon_smile.gif

przez ten wątek planuję przemknąć pracowicie acz owocnie icon_smile.gif

czego wszystkim życzę icon_smile.gif

zuzka ślicznie Ci wyszła pierwsze stronka!!!!!!!!!!!!

bobi
Piękna ta odsłona Zuza.
Przesyłam wam fluidki, obyście więcej odsłon staraczek nie musiały otwierać tylko same ciężaróweczki
ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
kasiaaa82
piękna, cudowna, suuper odsłona icon_biggrin.gif
zuza postarałaś się
a i oczywiście oby dla każdej z Nas ostatnia 43.gif
truska
zuza1313 dzięki za pierwszą stronkę

Ja poki co bez @
ale moje cykle są okolo 37-38 dniowe
więc jeszcze muszę poczekać
przynajmniej do 12 lub 13 kwietnia
chyba zwariuję do tego czasu 37.gif
Ola81
Zuza świetna pierwsza stronka.

Na nową odsłonę nieśmiałe fluidki od mojego Puszka-Okruszka.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
buniaaa
zuza1313 świetnie się spisałaś

Podsyłam fluidki na nową odsłonę, niech przyniesie jeszcze więcej fasolek niż poprzednia

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
kasiaaa82
u mnie też @ nie widać, brzuch boli od wtorku, mozna zwariować icon_mad.gif
wolałabym żeby ta małpa nie przyszła, ale jak ma to niech przyjdzie, bo już usiedzieś na miejscu nie mogę icon_evil.gif

truska trzymam &&&&&&&&&&
Cathee
zuza piekna pierwsza strona Gratuluję icon_smile.gif

A na nową odsłonę specjalnie dla staraczek żeby ten wątek był najkrótszy ze wszystkich 06.gif FLUIDKI
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif
zuza1313
Dzięki dziewczyny icon_smile.gif

Truska, kasiaaa82 trzymam kciuki mocno żebym mogła Was wpisać jako pierwsze cięzaróweczki na pierwszej stronce icon_smile.gif

I oczywiście łapię fluidki ile sie da icon_smile.gif icon20.gif żeby sie tu nie zasiedzieć icon_biggrin.gif
Hania-17
Melduje sie w nowej odsłonie z nową GOSPODYNIĄ!!!

Zuziu pamiętasz jak na poprzedniej odsłonie pisałam że mam przeczucie że to będzie moja odsłona?
To teraz mam przeczucie że ta odsłona nalezy do ciebie i będziesz gospodynia tylko w tej odsłonie bo kolejna odsłonę też otworzysz ale ze styczniówkami 2011

Nieśmiało podsyłam wam kochane fluidki

Ten ludek przyniósł mi szczęście



I te serduszka tak samo

Agnieszka_82
Ja również na nowej odsłonie zasypuję Was fluidkami od mojej prawie 22 tyg Martynki !!!!
rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif
zuza1313
Haniu, pewnie ,ze pamiętam icon_smile.gif oby Twoje słowa były prorocze icon_smile.gif

i znowu łapię porcje fluidków icon20.gif (do wora, do wora 06.gif )

Agnieszka już 22 tygodnie icon_smile.gif Ale ten czas leci. Dopiero co pisałaś ,ze będziesz miała bezowulacyjny cykl, a tu już Haribek zamienił się w Martynkę icon_smile.gif
kinia 26
zuza 1313 super pierwsza stronka trochę mnie tu nie było...
ale nadrobie zaległości w przyszłym tygodniu do gin. zrobić badania moąe on mi powie coś nowego, co podniesie mnie na duchu bo od paru dni mam dołka.
Ale jak pisała Ola81 trzeba walczyć, anie się poddawać więc biore sie do działania 06.gif
milutka
Witam się i ja w nowej odsłonie icon_smile.gif

A Oli dziękuję bardzo za dotychczasowe prowadzenie wąteczków icon_smile.gif brawo_bis.gif

Zuza bardzo ładna pierwsza stronka icon_smile.gif

Słoneczko o matko, Ty to jak najszybciej z mężem do kliniki uciekaj, naprawdę szkoda czasu u zwykłego gina i na IUI też szkoda czasu i kasy.
Pisałaś że płacisz za wizytę 150zł, w klinice też tyle się płaci.
Zapisz się do Invimedu, warto , spróbuj u mojego Profesora Kurpisza.

Dziewczyny zapomniałam napisać, że tyle nam tu fluidków przesłałyście, że musi nam wielu się udać, mam nadzieję że mnie się uda w tej odsłonie icon_smile.gif
Hania-17
Słoneczko szkoda że nam tego szybciej nie napisałaś, wtedy nie było by niedomówień, teraz to juz inna bajka.
W takim wypadku musicie sie udać do kliniki i dobrego specjalisty!!
A na pewno wam się uda &&&&&&&&&&&&&&&&&
milutka
A ja jeszcze 2 tygodnie i 4 dni i wizyta u Profesora icon_smile.gif

Dziewczynki, warto słuchać bardziej doświadczonych koleżanek, bo dzięki Nim można zaoszczędzić wiele czasu, nerwów i pieniędzy, szkoda , że mnie nie miał wcześniej kto tak poprowadzić.
klekotka
Melduję się i ja w nowej odsłonie wave.gif wave.gif

Zuza pięknie Ci to wszystko wyszło. mam nadzieję, że w tej odłonie uda nam sie przeskoczyć na ciężarówki 08.gif

milutka no to zaczynamy odlicanko do Twojej wizyty u profesora

Hania, Agnieszka_82 łapię fluidków ile wlezie. Wszak one też mają "magiczną moc" 06.gif 08.gif
matylda315
Witam się i ja w nowej odsłonie 06.gif !

Zuza piękna ta pierwsza stronka - gratulacje icon_smile.gif

Hania i Agnieszka łapiemy fluidki - zadziałają z taką samą magią , jak magic testy 06.gif

Słoneczko warto posłuchać dziewczyn- zmykajcie do kliniki i dobrego specjalisty 43.gif

Miłego dnia dziewczynki 06.gif
Basik82
Witam się i ja w nowej odsłonie.

zuza piękna pierwsza strona. Gratuluję.

Dziwnie trochę pierwszy raz melduję się na nowej odsłonie.

Dziewczyny życzę Nam wszystkim aby ta odsłona była dla Nas ostatnią. Byśmy ją zafasolkowały i obsypały fluidkami 06.gif.

Trzymam &&&&&&&&& za wszystkie wkrótce testujące staraczki, oby @ nie przylazła.

słoneczkozmykaj szybko do kliniki&&&&&&&&&&&&

milutka Ty też już coraz bliżej. Mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&

wiolka272
witam na nowej odsłonie

życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania

Zuza piękna pierwsza stronka
Słoneczko dziewczyny mają rację powinniście udać się do dobrej kliniki
Milutka najważniejsze że jest jakiś plan
Haniu,Agnieszko dziękujemy za fluidki,łapię troszke dla siebie....

u mnie testowanie za tydzień,już mam ochotę testować ale wiem że to za wcześnie....
okropnie boli mnie podbrzusze ,takie kłucie mam,pozatym nic żadnych oznak że @ ma przyjść...
zuza1313
Cześć dziewczyny:)

wiolka272, kinia 26 widzę ,że nie jesteście wpisane na pierwszą stronkę, czy mam Was umieścić? Jeśli tak to napiszcie swoje dane jakie mam wpisać icon_smile.gif


wiolka272, trzymam kciuki icon_smile.gif &&&&&&&&


Pozdrawiam i życzę miłego dnia icon_smile.gif
wiolka272
CYTAT(wiolka272 @ Sat, 10 Apr 2010 - 13:33) *
witam na nowej odsłonie

życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania

Zuza piękna pierwsza stronka
Słoneczko dziewczyny mają rację powinniście udać się do dobrej kliniki
Milutka najważniejsze że jest jakiś plan
Haniu,Agnieszko dziękujemy za fluidki,łapię troszke dla siebie....

u mnie testowanie za tydzień,już mam ochotę testować ale wiem że to za wcześnie....
okropnie boli mnie podbrzusze ,takie kłucie mam,pozatym nic żadnych oznak że @ ma przyjść...



tak wpisac,wysłałam do Ciebie na pw
zuza1313
Wiolka, juz Cie umieszczam, zajrzyj na priv
wiolka272
CYTAT(zuza1313 @ Sat, 10 Apr 2010 - 14:29) *
Wiolka, juz Cie umieszczam, zajrzyj na priv


dziękuję za wpis
kasiaaa82
hej dziewczyny, witam Was miło, choć dziś taki smutny dzień... 41.gif

od wczoraj wieczora mam dziwne plamienia, na wkładce ich nie widać, ale na papierze tak, nigdy tak nie miałam ( może to wpływ tabletek ?), myślałam, że to na @, ale nie przychodzi, a brzuch ciągle boli...
miałyście tak po tabletkach?
Hania-17
kasiaaa82 przepraszam ze zapytam ale czy te plamienia to krew czy są koloru brązowego?

Jajak byłam z Darią w ciąży (4-5 tydz, nie wiedząc o tym) dostałam brązowych plamień, a że miałam strasznie nieregularne @ to myślałam że własnie @ sie rozkręca. Po kilku dniach zaczęłam miec mdłości i z ciekawości zrobiłam test, ale byłam przekonana że wyjdzie negatyw, a tu DWIE TŁUSTE KRECHY, poszłam do gina i dostalam duphaston na podtrzymanie i 2 tyg L4 i leżenie w łózku. Na szczęście dobrze sie to skończyło i Darunia jest z nami!
Hania-17
No i zapalam świeczkę za wszystkich zmarłych w dzisiejszej katastrofie

kasiaaa82
te plamienia sa właśnie brązowe, bardziej zabarwiony śluz niż krew i się zastanawiam, czy to nie wpływ tabletek, bo mój pęcherzyk miał 29mm i gin stwierdził, ze raczej nie pęknie, choć od 17 dni temp powyżej 37, ale to z kolei może być przez przeziębienia... icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Basik82
kasiaaa82 Obserwuj się. Mogą to być plamienia implantacyjne - podczas wczesnej ciąży. Są koloru brązowego lub kawa z mlekiem. Trzymam &&&&&&&&&&& żeby to było to.
Ola81
kasiuu ja własnie takie plamienia miałam, nie czysta krew , tylko śluz jak kawa z mlekiem. I co i zobacz teraz jestem grudnióweczką....icon_smile.gif Więc testuj.... A nóż się udało icon_smile.gif
kasiaaa82
Ola, OLIbg, Haniu dzięki za te słowa przytul.gif ... ale jakoś mam strach zrobić test, tyle razy się rozczarowałam, chyba jeszcze trochę poczekam... 37.gif
Hania-17
A mnie dzis tempka spadła o 3 stopnie, fakt tempka zakłócona bo szybko rano wstałam o 5:00 do tego mąż mnie trochę pomolestował icon_smile.gifi skończy
ło się na tuprzytulanku a tempka mierzona godz po wszystkim.
Cholernie się boję że ciś jest nie tak, mam test ale siusiu już byłam robć więc najprawdopodobniej jak jutro tez taka tempka bedzie to zatestuję.
wiolka272
kasiaaa82 kochana testuj....
Hania nie mierz temperatury bo to nie ma sensu....tylko niepotrzebnie się stresujesz

mam pytanie do Hani,Oli powiedzcie mi jaki śluz macie?

jeszcze 5 dni do testowania....
słoneczko182
Zuza piękna ta odsłona
Bardzo bym Ciebie poprosiła o wpisanie mnie na listę magic testów
[color="#FF0000"][/color]
Dzięki dziewczyny za wsparcie
Zapisałam się na prywatną wizytę do profesora Pawelczyka na 18 maja
Zobaczymy czy coś na pomoże.
kasiaaa82
witajcie dziewczyny,

Haniu
myślę, że nie ma się co martwić, chyba sama sobie opowiedziałaś, co do temperatury, trzymam &&& za Ciebie i Twój Skarbeczek
Wiolka ja testu już chyba w najbliższym czasie nie zrobię (takie mam przeczucie), ale za Twój trzymam &&&& przytul.gif

dziś temperatura spadła, bóle brzucha się nasiliły, a plamienie zmieniło kolor i coś czuję, że nic z dzidzi w grudniu nie będzie 13.gif
ale rezerwuję miejsce w styczniu i zrobię wszystko by się udało 08.gif
Hania-17
wiolka272 mój śluz jest biały lub żółty, czasami białawo przezroczysty, przeważnie rozciągliwy albo lepki, a zapach hmm taki lekko słodkawy. Nie wiem jak to opisać.
milutka
CYTAT(słoneczko182 @ Sun, 11 Apr 2010 - 14:48) *
Zuza piękna ta odsłona
Bardzo bym Ciebie poprosiła o wpisanie mnie na listę magic testów
[color="#FF0000"][/color]
Dzięki dziewczyny za wsparcie
Zapisałam się na prywatną wizytę do profesora Pawelczyka na 18 maja
Zobaczymy czy coś na pomoże.


Super icon_smile.gif a pomóc na pewno pomoże icon_smile.gif bardzo dobry lekarz z niego, zabiegany ale dobry icon_wink.gif

Swoją drogą masz szybki termin do niego icon_smile.gif

Kasia trzymam kciuki aby test pokazał dwie krechy &&&&

Hania no na pewno wynik tempki został zafałszowany icon_wink.gif

A my dzisiaj z mężem kupiliśmy drugiego psa, owczarka niemieckiego, docelowo będzie podwórkowym psem. Teraz tylko kłopot jak nazwać suczkę, może jakieś propozycje? icon_smile.gif Myślimy nad Neli, Bora i Luna ładne.
zuza1313

Dziś tylko wpadam się przywitać icon_smile.gif

CYTAT(słoneczko182 @ Sun, 11 Apr 2010 - 14:48) *
Zuza piękna ta odsłona
Bardzo bym Ciebie poprosiła o wpisanie mnie na listę magic testów
[color="#FF0000"][/color]
Dzięki dziewczyny za wsparcie
Zapisałam się na prywatną wizytę do profesora Pawelczyka na 18 maja
Zobaczymy czy coś na pomoże.


Już jesteś w kolejce icon_smile.gif
Ola81
wiolka u mnie mało śluzu. A jak leci to biały.
asiaaa
Witam na nowej odsłonie icon_smile.gif zuza postarałaś się, śliczna stronka icon_smile.gif Oby nam wszystkim przyniosła spełnienie marzeń!

A ja dzisiaj miałam punkcję jajników. Jutro dowiem się ile mi pobrano komórek i jakich. Z niecierpliwością czekam na jutro, żeby móc zadzwonić do kliniki.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze i randka jajeczek i plemniczków będzie udana to transfer będzie około środy icon_smile.gif a do tego czasu chyba paznokcie obgryze icon_wink.gif

Pozdrowionka!
wiolka272
hej

ja tak tez na chwilkę.....

Haniu,Olu dziękuje za odpowiedź icon_mrgreen.gif
Kasiu a czemu nie będziesz testować @ przyszła?
Słoneczko kochana super że wizyta umówiona,na pewno pomoże
Milutka fajnie...oj z tymi imieniami ciężko czasami.....a imię czasami podpowiada wygląd pieska.....ale Luna fajne...



wiolka272
CYTAT(Ola81 @ Sun, 11 Apr 2010 - 20:43) *
wiolka u mnie mało śluzu. A jak leci to biały.


trzymam kciuki żeby się wszystko udało
Ola81
asiaaa trzymam kciuki za powodzenie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Hania-17
Za pieska pijak.gif
iwona987
zuza dziękuje za dodanie icon_biggrin.gificon_smile.gif może ta 13 faktycznie będzie szczęśliwa
w środę wizyta u lekarza
Agnieszka_82
Asiu specjalnie dla Was nasz Bąbelek przesyła fluidki! &&&

rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif rollbaby.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif ciaza.gif \
trzymam z całych sił kciuki za powodzenie !!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.