To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

mamy z Kutna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

brygida79
Hej . Jestem świeżo upieczona mama, która ma ochotę na kontakt ze światem zewnętrznym. Od dwóch miesięcy mieszkam w Kutnie i nikogo nie znam, gdyby ktoś chciał poznać mnie i moja urocza córeczkę proszę o kontakt. My jestesmy dyspozycyjne
katarakta
Witamy
Napisz cos o Sobie o waszej rodzince. W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Kacha i jak impreza?
brygida79
na Staszicu. A jeśli chodzi o rodzinkę to mam córeczkę prawie 4 miesięczną, wesoła śmieszkę. przyjechałyśmy za mężem z zagłębia sosnowieckiego, który tu pracuje. Mieszkamy tu dwa miesiące i nikogo nie znam, na dodatek nie wiem gdzie tu można iść z dzieckiem,oprócz parku który jest tu kolo nas.
katarakta
W Kutnie samych atrakcji dla maluchow to nie ma. Jest jeszcze jeden park, wiekszy od tego kolo Ciebie. Duzo drzew, alejek do spacerowania i 2 place zabaw.

A jak ma na imie Twoj Maluszek?
brygida79
Kaja. Szkoda,ze tu nie ma jakiś zajęć dla matek z dziećmi, wtedy można by było fajnie spędzić czas. A ten park to jest za dworcem? A Ty tez jestem może na macierzyńskim? Ja jestem w obcym mieście i jedyna atrakcja dla mnie jest gaworzenie z córka:).
katarakta
Tak tak tak ten park za dworcem. Ja mam do niego dwa kroki. Jak co to zapraszamy na spacerek.

Ja narazie siedze ze swoim 3 letnim brzdacem w domu.
brygida79
Chętnie,tylko jak na razie jesteśmy ograniczone czasowo:), mała ssie mnie co 3 godziny. Ten park jest daleko od dworca? A może Wy się wybierzecie do tego parku kolo mnie, tam tez jest plac zabaw. Zapraszamy:).
katarakta
Ja tam nie widze problemu. Tylko musi sie troche cieplej srobic by synem mogl pobiegac po suchym placu a nie po kaluzach icon_biggrin.gif
brygida79
ok, to jestesmy umowione:).
katarakta
hehe ale bledy porobilam icon_razz.gif

Znowu sie zachmurza a tak chcialam jutro trawke skosic.
brygida79
pogoda udała się na koszenie w sobotęicon_smile.gif. My zwiedzaliśmy centrum Kutna:), wiosna jak ja stoliki na zewnątrz ,to więcej ludzi się pojawia.
kachaaa
Bry

Impreza udała się pod każdym względem icon_smile.gif

witam nowÄ… zdobycz Kutna icon_wink.gif

A może by tak na nasz stary wątek czmychnąć wtedy łatwiej będzie bo w jednym miejscu będziemy ?
katarakta
Kacha- jakie masz dobre oko ja nawet nie zauwazylam ze jest jeszcze jeden watek. ALe tak mozemy smignac na niego. icon_biggrin.gif
No to bingo ze sie imprezka udala.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.