To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ekran przestawił mi się pionowo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

gozar
Poszłam się kąpać, a moja łobuziara dorwała się do komputera i tak coś po naciskała, że teraz ekran przekręcił mi się na pionowo ( czy tez poziomo - zależy jak na to potrzeć). W każdym razie żeby cokolwiek przeczytać musze mieć komputer postawiony na bok.
Jak to te raz odwrócić????
p.s. Nie powiem,...nerwa mam i mam ochotę o ścianę walnąć tym sprzętem 21.gif
anetadr
CYTAT(gozar @ Sun, 16 May 2010 - 22:57) *
Poszłam się kąpać, a moja łobuziara dorwała się do komputera i tak coś po naciskała, że teraz ekran przekręcił mi się na pionowo ( czy tez poziomo - zależy jak na to potrzeć). W każdym razie żeby cokolwiek przeczytać musze mieć komputer postawiony na bok.
Jak to te raz odwrócić????
p.s. Nie powiem,...nerwa mam i mam ochotę o ścianę walnąć tym sprzętem 21.gif


Masz monitor z pivotem? Jeśli tak, to do monitora powinien być specjalny programik/sterownik do odwracania.

Sprawdź Panel Sterowania ->Nvidia Descopt manager

Aneta
anetadr
Na moim monitorze możliwość obracania widoczna jest, gdy kliknę na pulpicie prawym klawiszem myszki.

Aneta
gozar
anetadr - niestety nie mam takiej funkcji w panelu sterowania, jak i w prawym przycisku myszki icon_sad.gif
mama_do_kwadratu
Prawoklik myszÄ… na pulpicie-opcje grafiki- rotacja?
gozar
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sun, 16 May 2010 - 23:19) *
Prawoklik myszÄ… na pulpicie-opcje grafiki- rotacja?

ufff.....dzięki CI dobra kobieto przytul.gif
Mój palec jest jeszcze trochę pijany przez ten przekręt, ale powoli dochodzi do siebie icon_wink.gif
mama_do_kwadratu
icon_wink.gif
~just~
Czy juz mozna?: 03.gif 03.gif 03.gif
Siostra zbójnika
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sun, 16 May 2010 - 22:19) *
Prawoklik myszÄ… na pulpicie-opcje grafiki- rotacja?

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.