To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie miło spędzić czas?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Renard
Znacie jakieś knajpy, gdzie nie ma problemu z tym, żeby zabrać ze sobą maluchy, a gdzie przy okazji jest dobre jedzenie?
mama_misia
Jeśli chodzi o stolice to ja na swoi Ursynowie mam taka jedna- to Antich Caffe.jesli zalezy Tobie na tym aby zjeść dobry obiad, a przy tym zabrac ze soba dziecko i usadzic je w kąciku zabaw- to idealne miejsce.Do tego spokojnie moze zjesc z Toba.Bo moja córeczka uwielbia słodkie misiowe ciasteczka icon_wink.gif
Ludek
Jeśli ktoś nie będzie miał co robić w ten upalny weekend, to przy wystawie psów organizujemy zawody agility. icon_smile.gif Warto popatrzeć.

Wojskowa Akademia Techniczna - Warszawa, ul. Kartezjusza 1

https://www.cavano.waw.pl/letnie_2010.html
Lutnia
CYTAT(Ludek @ Sat, 10 Jul 2010 - 00:08) *
Jeśli ktoś nie będzie miał co robić w ten upalny weekend, to przy wystawie psów organizujemy zawody agility. icon_smile.gif Warto popatrzeć.

Wojskowa Akademia Techniczna - Warszawa, ul. Kartezjusza 1

https://www.cavano.waw.pl/letnie_2010.html



Oj, taaaak!
Bede na pewno. Uwielbiam patrzec na latajace psy.
Renard
Dzieki kochane - w tej włoskiej już byłyśmy bo mieszkamy na Ursynowie więc nie było to trudne - jedzenie bajka, atrakcje dla dzieci na tyle absorbujące, że udało nam się spokojnie zjeść. Co do agility link nie działa, kiedy i gdzie są jakieś kolejne zawody lub pokazy? Strasznie chcemy iść. Siostra w Gdańsku ostatnio była, przy okazji wystawy był pokaz - podobno cudo!
mama_misia
No to widze ze przeszła mi koło nosa niezła impreza na Ursynowie.Ale nic straconego.Lato sie nie kończy i zawsze mozna wpasc wieczorem do jakiejś restauracji.
Renard
imprezą bym tego nie nazwała, byliśmy po prostu na obiedzie. Ale muszę przyznać, że mają pyszne wino z beczki...
mama_misia
wino z beczki ? hmmm no to kusisz znowu.Jakie jest w smaku? Bardziej wytrawne?
Grażyna7
W restauracji Akademia jest dobre szczególnie polskie jedzonko, są też przystosowani dla dzieci, mają kącik zabaw i animatorów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.