To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Maz ma słabe nasienie:(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Yaponka
Jestem nowa.Mam problem z zajściem w ciążę Mąż ma słabe nasienie..Czy któras z Was ,podpowie czy te wyniki sa aż tak złe?!Oczywiście badanie robił jakieś15godz.po stosunku..objetość(ml)ok 2,5ml czas upłynnienia 30',liczba plemników 8 900 000 ,ruchliwe%38% ,nieruchliwe%62% ,jakośc ruchliwości% ok.20% prawidłowy ruch postepowy ,nieprawidłowa budowa% ok30%(rozdete głowki,zbyt małe główki) ,komórki spermatogenetyczne 3-4 w polu widzenia .KRYTERIA PRAWIDŁOWEGO EJAKULATU:liczba plemników 20mln/ml ,ruchliwość 50% ,morfologia 50% ,PRZEZYWALNOŚC PLEMNIKÓW: PO 30min 38% ,po 4godz.26% ,po 8godz.17%. Chyba napisałam wszystko co najbardziej istotne..Prosze o odpowiedź.. 41.gif
słoneczko82
Witaj!!!
Yaponka jeśli chodzi o wyniki to nie odpowiem wiem tyle że powinno być min 3 dni abstynencji i na pewno trzeba powtórzyć badania nasienia po jednym wyniku jeszcze nic nie jest przesądzone.
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Yaponka
Dziekuje serdecznie za odpowiedź...Badania na pewno powtórzymy.Chciałam dodać że byłam w ciąży rok temu ale niestety poroniłamTo było rok temu i od tamtej pory nic 32.gif
słoneczko82
Yaponka mój mąż również ma bardzo słabe nasienie i raz byłam w ciąży również ją straciłam w 11tc staramy się o 7miesięcy i nic ...
Ale należy walczyć ...
Yaponka
SŁONECZKO82 A czy stosujecie jakieś leki na wzmocnienie nasienia?Jeśli tak to jakie?
słoneczko82
Yaponka jak na razie bierze mąż witaminki Androvit
Yaponka
SŁONECZKO82 mój salfazin,witC..zmieniliśmy jego dietę ,ale wciąż mam wrazenie ze to nic nie daje 41.gif W sobote jesteśmy umówieni na kolejne badanie nasienia,boje sie że jest gorzej,popadam w depresję..Juz nie wiem co robić?!!! 32.gif
słoneczko82
Yaponka poczekajcie na wyniki kolejnych badań...Ile już minełlo od ostatniego badania nasienia???Musisz być dobrej myśli...Już za was trzymam &&&&
użytkownik usunięty
[post usunięty]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.