To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gameta w Łodzi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

loguś
Witam,
Zamierzamy z mężem skorzystać z pomocy lekarzy w łódzkiej Gamecie (chcemy podejść do inseminacji), a nie mieliśmy wcześniej z nimi do czynienia. Czy możecie dać nam wskazówki, do którego specjalisty najlepiej się zwrócić? Jak przebiega przygotowanie do inseminacji?

AsiaKG
Co do tego jak wygląda sama inseminacja nie pomogę ale moi sąsiedzi tam się leczyli - polecają dr Połacia.
Ja natomiast rodziłam starszą córkę w obecności dr Pawła Radwana z tejże kliniki- przemiły człowiek;-))))
Na USG tam chodziłam do doktora Kozarzewskiego- tez moge polecićicon_wink.gif)))
Poszukaj tu:

https://leczenie.gameta.pl/klinika/zesp%C3%...%B3d%C5%BA.html
loguś
Dzięki za wskazówki AsiaKG, bo czuję się trochę zagubiona. icon_confused.gif
bobi
Też mogę napisać, że byłam raz u dr Połacia i mogę stwierdzić, ale tylko po jednej wizycie, że lekarz fajny, on również robił mi histeroskopię, ale potem zaszłam już w ciążę i nie musiałam już tam jechać, bo też mi proponował inseminację, bo po HSG wyszło, że jajowody drożne, histero też ok i nie było bardzo wiadomo czemu nie mogę zajść, ale po tym HSG udało się.
gosik45
Ja też mogę polecić Gametę. teraz mają także szpital, wszystko na światowym poziomie.... a przy okazji traktują pacjentów po ludzku...
sylwia30plus
Tez dolączam do grona szczesliwcow będących pod opieką lekarzy z Gamety. Profesjonalne podejscie do kazdego pacjenta, bardzo przyjazny personel. Oboje z męzem bylismy bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia, a co najwazniejsze przynioslo ono skutek( nosze w sobie teraz 6 miesięczne maleństwo ) i mam nadzieje ze wkrótce urodzę bez komplikacji.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.