To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto ostatnio rodził w Gdańsku?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

blaire
Nie wybieram się do szkoły rodzenia, nie mam czasu, żeby podjechać do szpitala i poczytać. Może któraś z Was będzie pamiętała - co teraz w gdańskich szpitalach należy zabrać ze sobą dla dziecka? Ciuszki to wiem, rożek, jakiś kocyk... A kosmetyki? Pampersy?
Magdula
W sumie 2 lata już prawie minęły, ale :
W Wojewódzkim ani rożka ani kocyka nie było potrzeba (jak uznasz że potrzebujesz 3 sztuki to też dostaniesz), ciuszki - tak, kosmetyki?, ja noworodków niczym ni "kosmetykowałam" więc nic nie brałam i nie było mi niczego brak, pampersy - tak.
irminka2
Kiedyś na Izbie Przyjęć wisiała informacja co należy zabrać.Jak będe odwiedzała moje koleżanki to przejdę się tam i ewentualnie zapiszę icon_smile.gif.
Mam się przypomnieć najlepszej położnej na świecie przy okazji? icon_smile.gif

Irmina
blaire
Irminko, będę wdzięczna. Zarówno za sprawdzenie listy icon_wink.gif jak i przypomnienie icon_wink.gif .
lesia15
Witam dziewczęta:)
Mam 2,5 letnią córuś i teraz przyszło mi rodzić drugi raz za 7 m-cy icon_cool.gif Rodziłam na Zaspie jeśli mogę cos podpowiedziec to dla maluszka: ciuszki, pampersy a z kosmetyków jedynie oliwkę, właściwie nic więcej nie potrzebujesz. Kocyk i rożek był mi potrzebny jedynie przy wyjściu ze szpitala, na miejscu pielęgniarki udostępniały kocyki ile wlezie icon_smile.gif. Dla mamusi natomiast: poza oczywistymi sprawami typu ręcznik, piżama na zmianę itp, na zaspie trzeba było mieć swoje gatki poporodowe i "pieluchy poporodowe", ale z tego co wiem, to w niektórych szpitalach i to udostępniają. Sama również wysłucham chetnie rad dotyczących gdzie dziś rodzić najlepiej. Ze szpitala na Zaspie co prawda zadowolona byłam, ale może przez ten czas coś się zmieniło, serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy i mamy oczekujące icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.