To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

piżama o TAKIM skladzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
67% poliester, 33% wiskoza

warto czy nie? Bo chciałam kupić przez all, a zawsze kupuje 100% bawełna i nie wiem co to za cudo icon_wink.gif
Agnieszka Kamila
ja bym nie kupiła ani sobie ani na prezent wrogowi, ale to zależy czego oczekujesz - czy ma byc wygodna czy ma wyglądać
jaAga*
Już nigdy w życiu nie położę się spać nawet obok czegoś co zawiera poliester...własnie dziś ze złością ściągałam rano pościel icon_wink.gif.
tyczka
Poliester jest dobry najwyżej na podszewkę do kurtki mającej chronić przed wiatrem i deszczem... 29.gif
pati.n
być wygodna, więc nie kupuje icon_wink.gif
Mięta
No dobra ale pytanie w takim razie w jakich sklepach szukać piżam o dobrym składzie?
Mięta
bo juz nie wiem co kupic
Kotelka
CYTAT(Mięta @ Fri, 13 Mar 2020 - 09:10) *
No dobra ale pytanie w takim razie w jakich sklepach szukać piżam o dobrym składzie?


Sama unikam kupowania w sieciówkach. Bywaja tam fajne modele i dobre ceny ale jak już się popatrzy na składy to nie jest tak wesoło. Nie wiem czemu sklepy sieciówki tak bardzo stawiaja na poliester. Piżama powinna być wykonana z naturalnych tkanin bo naturalne tkaniny lepiej przepuszczają powietrze oraz wilgoć tak wieć są zdrowsze.

Jesli bierzesz pod uwagę zamówienie przez internet, zerknij sobie do sklepu xoxoxo . W sklepie są piżamki bawełniane oraz w dobrych cenach: https://www.xoxoxo.pl/kategoria/pizamy-damskie-xoxoxo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.