To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

uczulenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

joannaw27
Witam.Moj synek ma dwa miesiace karmie go mlekiem modyfikowanym bo z piersi sie nie najadal i niech to licho chyba ma skaze bialkowa tzw.czerwone krostki ktore zlewaja sie w plamki do tego jeszcze policzki ma suche i szorstkie wiec to chyba to , moja coreczka tez to miala wiec raczej potrafie poznac.Moj problem polega na tym ze tu gdzie mieszkam alergie traktuja jak cos normalnego hmmm.... i nie chca przepisywac zadnych lekow itp.a dodam ze mieszkam w Holandii.Po pierwszym dziecku zostala mi tylko masc cholesterolowa ktora przywiozlam z polski wiec smaruje synka narazie nia.Niewiem co mam zrobic a nie chce zeby moje dziecko pilo mleko zastepcze np.bebilon pepti bo slyszalam ze po tym mleku dziecko moze miec niedobory i moze zle sie rozwijac a po za tym to watpie czy mi wypisza to mleko tutaj , myslalam juz nad infakolem bo mu podaje , ze moze go uczula , myslicie ze moze miec uczulenie wlasnie od infacolu? co zrobic ?dawac mu dalej mleko ktore je uczula? czy moze te bebilon pepti ?dodam ze maly bardzo ulewa i boli go brzuszek po kazdym najedzeniu sie.
olakinga
Bebilon Pepti można kupić przynajmniej w Polsce bez recepty w aptece tylko za pełną odpłatnością; nie spotkałam się z opinią, że po samym tym mleku dziecko może mieć jakieś niedobory czy źle się rozwijać - moja córcia pije to mleko od chyba 4 miesiąca i z tego co widzę to wszystko z nią OK 29.gif
jeżeli podejrzewasz u synka że jego zachowanie to nietolerancja to zmień mu to mleko - po co męczysz małego i siebie ? o infacolu nic nie wiem icon_sad.gif
joannaw27
CYTAT(olakinga @ Wed, 13 Oct 2010 - 09:29) *
Bebilon Pepti można kupić przynajmniej w Polsce bez recepty w aptece tylko za pełną odpłatnością; nie spotkałam się z opinią, że po samym tym mleku dziecko może mieć jakieś niedobory czy źle się rozwijać - moja córcia pije to mleko od chyba 4 miesiąca i z tego co widzę to wszystko z nią OK 29.gif
jeżeli podejrzewasz u synka że jego zachowanie to nietolerancja to zmień mu to mleko - po co męczysz małego i siebie ? o infacolu nic nie wiem icon_sad.gif





Moja coreczka od oczku byla karmiona wlasnie bebilonem pepti a teraz ma 2,5 roczku i wyrosla i jest wszystko ok o tym mleku dowiedzialam sie o pediatry z Polski ktory twierdzil ze te mleka zastepcze moga negatywnie odbic sie na dziecku w przyszlosci czyli dziecko moze miec zwapnienie kosci i niedobory witamin.Niewiem ile jest w tym prawdy bo przeciez tyle dzieci korzysta z tego mleka i jakos sie rozwijaja normalnie , to dlatego mam takie watpliwosci jesli chodzi o te mleka zastepcza.Tutaj to mleko jest rowniez udostepnione bez recepty tylko kosztuje jedna szt 20 euro , ale jest taka opcja ze lekarz moze wypisac zaswiadczenie i mozna je miec za darmo , tylko ze lekarz musi najpierw stwierdzic ze to jest wlasnie alergia a ztym jest gorzej .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.