To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ile płacicie opiekunce?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
takiej co przyjezdza do domu i zajmuje sie tylko dzieckiem, bez prania, prasowania itd
Agnieszka Kamila
moja brała 10 zł za godzinę co jak się okazało wsród innych mam na placu zabaw okazało się wysoką ceną, ale tańszej nie znalazłam. tylko ze ona nie była tylko od opieki nad dzieckiem, gratis mnie dobijała krytykowała i mówiła co mam robic icon_wink.gif
Agnieszka Kamila
moja brała 10 zł za godzinę co jak się okazało wsród innych mam na placu zabaw okazało się wysoką ceną, ale tańszej nie znalazłam. tylko ze ona nie była tylko od opieki nad dzieckiem, gratis mnie dobijała krytykowała i mówiła co mam robic icon_wink.gif
szczurki2
7pln za godzinÄ™
aneea
U mnie "na wsi" icon_wink.gif 5 zł za godzinę, ale w sumie mieszkamy po sąsiedzku, więc odpadają koszty związane z dojazdem itp. no i dzieci już duże, właściwie chodzi o odebranie z przedszkola Maćka i towarzystwo przez kilka godzin dziennie.
bolka
5-7 zł na godzinę, osoby z tej samej miejscowości (właściwie wsi).
Zobacz sobie na stronie niania.pl oferty z twojej miejscowości, tam podawane są stawki i zakres obowiązków (+sprzątanie)
pati.n
CYTAT(bolka @ Sun, 07 Nov 2010 - 09:46) *
5-7 zł na godzinę, osoby z tej samej miejscowości (właściwie wsi).
Zobacz sobie na stronie niania.pl oferty z twojej miejscowości, tam podawane są stawki i zakres obowiązków (+sprzątanie)


tą stronę przerabiałam przy Wiki i miałam mordercze instynkty dla młodych dam, które nas odzwiedziły więc dziękuje.
anax
ja dostaję 8 zł za jedno ale jak chore drugie to tyle samo.czasami dostanę jakąś premie .
pati.n
CYTAT(anax @ Wed, 01 Dec 2010 - 17:51) *
ja dostaję 8 zł za jedno ale jak chore drugie to tyle samo.czasami dostanę jakąś premie .


czyli jak zajmujesz się jednym to dostajesz 8 zł, a jak drugie chore i masz dwójkę to też 8zł?
anax
CYTAT(pati.n @ Thu, 02 Dec 2010 - 13:05) *
czyli jak zajmujesz się jednym to dostajesz 8 zł, a jak drugie chore i masz dwójkę to też 8zł?

tak.
nie upominam się o więcej bo praca niedaleko i nie muszę płacić za bilet a to duży +
moko.
Moja wioska do 30 tys mieszkańców - 5-7 zł za h.
renata19750702
Moje miasto 65 tys. mieszkańców - 5 - 7 zł za godzinę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.