To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuję dobrego pediatry - alergologa z Białegostoku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

iwonadancer
Hej!

Może zna ktoś dobrego pediatrę, pediatrę-alergologa lub alergologa z Białegostoku? Mam problem z moim 3 miesięcznym synkiem karmionym piersią, mimo diety eliminacyjnej cały czas mamy problemy z alergiami. Moja pani doktor, choć sympatyczna, to kobieta starszej daty i niestety na alergiach słabo się zna no i nie umie pomóc. Potrzebujemy kogoś kto nas dobrze poprowadzi i pomoże z tego wyjść. Będę wdzięczna za pomoc.
niuniunia23
Ja z Dawidem chodziłam kiedyś do Kowalczuka w DSk. Ale nie wiem czy jeszcze tam pracuje i tel też nie mam icon_sad.gif
Anka3001
ja jestem z łomży , polecam prof kaczmarskiego
zunia78
Iwonka przeszłam gehennę ze swoim starszym dzieckim, po wizytach u 8 specjalistów i 4 hospitalizacjach moje wnioski:
polecam prof Kaczmarskiego, jest ordynatorem oddziału alergologii i gastrologii w dsk. Jest najlepszym specjalistą z tych dziedzin w B. Niestety facet w bardzo podeszłym wieku, malo sympatyczny i kontaktowy.
Super jest prof Maciorkowska, tez pracuje w dsk i wykłada na akademii medycznej. Zajmują się ideyntyczną tematyką jak Kaczmarski, to ona od dwoch lat prowadzi Kornela od dwoch lat. Tylko ze ona głownie zajmuje się problemami gastrologicznymi. U nas sposobem na alergię był pobyt w szpitalu i dogłębna diagnostyka. Pomysł własnie prof Maciorkowskiej.
Jak coś lub ktoś jeszcze przyjdzie mi do głowy to napiszę pozniej bo dzieć się budzi.
dasza
tez jestem zainteresowana tym tematem, szukam dobrego alergologa.
Zunia78 - masz może namiary na tę Panią profesor Maciorkowską? Nie ma problemu z prywatną wizytą, tylko gdzie szukać tej Pani profesor?
zunia78
Dasza profesr Maciorkowska przyjmuje w prywatnym gabinecie przy ul. Wojskowej 4. Wizyty umawia sie telefonicznie, gabinet jest czynny w godzinach popłudniowych od 15 chyba do 19, w zależności od ilości pacjentów. Wojskowa to róg skłodowskiej i waszyngtona. Na przeciw Opałka.
Wysłałam CI priva.
tinkee
mogę polecić dr Cudowską z DSK w Białymstoku, jak dla mnie super, na wizytę czeka sie średnio 3 mies, trzeba mieć aktualne przed wizyta badanie krwi i moczu dziecka
Mięta
A jak obecnie wygladaja terminy do alergologa?
Ceda
Ale na fundusz czy moze prywatnie? Bo są to dwie rozne kwestie. Na fundusz niestety czeka sie na wizyte bardzo długo. Prywatnie zwykle nie ma problemow z kolejkami. I dostaniesz się na wizytę do tygodnia.

Od siebie polecam centrum medyczne Ryska https://www.cmryska.pl/poradnie-specjalisty...ieci-doroslych/ , w gabinecie przyjmuje wielu specjalistów , w tym również alergolog dla dzieci i dla dorosłych. Wizyta nie kosztuje tak duzo, poza tym jest mozliwość wykonania testów alergicznych na miejscu na praktycznie wszystkie alergeny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.