To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Fryzjer

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beata Białystok
Coś tu się zaczęło dziać, więc może mi podpowiecie gdzie w Białymstoku jest dobry fryzjer i na dodatek za przystępną cenę? Gdzie chodzicie do fryzjera? Kogo polecacie, a przed kim przestrzegacie?
ania
Bardzo polecam panią Anię. Ma zakład na Leśnej Dolinie. To pierwsza fryzjerka od której wyszłam zadowolona. Mam bardzo słabe i cienkie włosy i do tej pory byłam przekonana, że nie za wiele da się z nich zrobić (przetestowałam prawie wszystkie zakłady fryzjerskie w pobliżu Bema i Pogodnej). Teraz ściełam je zupełnie na krótko, a fryzjerka uczesała mnie tak, że żałowałam, że nie mam jakiejś imprezy. O farbowaniu się nie wypowiem, bo nigdy nie farbowałam włosów, ale koleżanka w pracy robi balejaż i jest bardzo zadowolona.
Beata Białystok
Aniu proszę o bliższe namiary tutaj, albo na priv. Jakoś ostatnio nie mogę spotkać Ciebie na GG icon_sad.gif
mama pauli
Beatko, może ta informacja nie będzie Tobie już potrzebna, ale może na przyszłość lub kto inny skorzysta. Więc bardzo fajna dziewczyna pracuje na Żelaznej w tym dużym nowym budynku. Salon TREND dziewczyna ma na imię Iza. Poszłam do niej bez pomysłu na fryzurę, a wyszłam bardzo zadowolona, zresztą nie tylko ja. Dla mnie też ją polecono. Dobierze fryzurę, kolor, coś zaproponuje. Więc jeżeli będziesz chciała, to proszę bardzo. Pozdrawiam.
Basza
Ja też poproszę o namiary (salon na Żelaznej). W ramach wizyty w przychodni DSK można i fryzurkę zmienić icon_lol.gif Pozdrawiam
anonimowy
podaję namiary na żelazną, przepraszam, że tak późno
tel. 74 22 690
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.