To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobre przedszkole w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martina75
Moje drogie potrzebuję waszej pomocy. W marcu sprowadzam sie do Warszawy i szukam dobrego przedszkola. Dziecko mam 2 letnie i chyba nie wszystkie przedszkola przyjmują dwulatków. W grę wchodzą chyba prywatne przedszkola. Słyszałam o tych Montessorianskich przedszkolach. Znacie jakieś? Będę naprawdę wdzięczna.
Ammm
Ale gdzie w Wwie?
martina75
Będę mieszkać na Ursusie lub może jakaś pobliska dzielnica? Nie znam dokładnie jeszcze jak to jest z tymi dzielnicami . gdzie najbliżej i jak z dojazdem to będzie.
Milutka17
Jeżeli będziesz mieszkać na Ursusie o tam akurat jest przedszkole Mądre Główki- prowadzone metodą montessori, dzieci maja tez zajęcia z języka angielskiego. Ogólnie to przedszkole jest uważane za dobre wśród moich znajomych, (ja swoje dzieci mam gdzie indziej- ze względu na dojazdy). Jak masz mozliwość to umów się na wizytę w tym przedszkolu. Mają tez swoją stronę internetową, tam możesz znaleźć informacje na temat zajęć, zapisów do przedszkola itp.
Gaja
Michał chodzi do przedszkola Kraina Czarów.
https://www.krainaczarow.pl/
Bardzo polecam. Fajne panie, miła atmosfera. A co najważniejsze mój Michał bardzo zadowolony icon_smile.gif
Michała przyjęli jak miał 2 lata 4 miesiące.
mama_misia
No a ja własnie zdecydowałam sie na posłanie młodszej do Ciuchci PuchPuch na Zaciszu.Mam blisko pracy,wiec nie ma problemu z przyprowadzaniem i odbieraniem.No i w sumie trzeba było wybrac coś dobrego bo to zerówka.
julia_kowalska
[edit: administrator]
marczewska1
A słyszał ktoś o Akademii Uśmiechu? Plis pomóżcie, poszukuję opinii
krzystko
[edit: moderacja]
magdgzia93
Warto sobie oblukać przedszkole Buzzy Bee. Niedawno byłam tu na Dniu Pszczoły, czyli dniach otwartych i powiem, że mnie przekonali. Zapisuję tutaj córeczki swoje icon_smile.gif Jest zniżka na rodzeństwa więc tym bardziej mnie przekonali. Ale poza tym, to przedszkole jest dwujęzyczne, uczą tutaj angielskiego już od najmłodszych lat, co w przyszłości na pewno się opłaci.
p_plan
A polecicie dobre przedszkole na Bielanach?
Kamyk82
Na Bielanach dobra jest Pomarańczowa Ciuchcia, moja znajoma ma tam córkę i bardzo dobrze się wypowiada, o innych nie słyszałam.
katarynka86
Jeśli ktoś szuka międzynarodowego przedszkola to polecam Tequesta. Mają super program i świetną kadrę opiekunów i nauczycieli. Tam nie ma ludzi z przypadku. Każdy ma podjeście do maluchów i wie jak się z nimi obchodzić :) Jest ciepła, rodzinna atmosfera a przy tym dzieci mają od małego styczność z językami obcymi.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.