To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zumba-salsa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
maminka43
Dziewczyny,czy macie jakiekolwiek doswiadczenia z zumbą?Zakochałam sie w tym odchudzającym tańcu-aerobicu 06.gif zamierzam sie zapisać na regularne zajęcia w Krakowie(mamy u nas w pracy pokazy zumby ale to raz na dwa tygodnie a ja potrzebowałabym dużo i często..) icon_biggrin.gif bosko mnie to wciąga,super modeluje sylwetkę,wyszczupla,dodaje kondycji i w ogóle...
No i powiedzcie czy nie będę tam śmiesznie wyglądać-grubsza babka po 40-stce hmmm.... 37.gif Tzn ja tam będę z siebie dumna,i w ogóle mi to lotto,ale peszył by mnie czyjś patrzący z politowaniem wzrok... 13.gif
AmiLa
maminka, ja bym sie nie przejmowala. bylam na zumbie ze 2 razy i panie byly w roznym wieku i roznej postury, wiec luzik.
Ja osobiscie o 100 razy wole step aerobic i bardziej sie mecze, zumba mi sie za bardzo nie podobala, ale to chyba kwestia gustu..i pewnie tez trenera...nasza tak srednio potrafila zmotywowac i dalece sie nie zmeczylam tak bardzo jak na stepie
Agnes-3
Pisalam juz gdzies wczesniej ze jestem bezgranicznie zakochana w Zumbie 04.gif Chodze od ok pol roku.
Czym Ty sie przejmujesz? Tusza?phhii tam sie po to chodzi zeby zrzucic pare kg, nabrac kondycji, wysmuklic sylwetke.
Nasza trenerka jest fantastyczna.Caly trening pycha nam sie ciesza.A ile pozniej mam energi.. 03.gif
Jezeli Ci sie podoba to chodz koniecznie.Na poczatku moze byc troszke ciezko.Na poczatku wracalam "polamana".Bolal mnie kazdy miesien.Teraz juz spoko.Podciagnelam sobie kondycje 06.gif
26 marca mamy pokaz w hali gdzie odbywa sie Wielki Dzien Tanca.Troche mam treme 37.gif

Ps.dzisiaj mam trening o 17.30 i juz nie moge sie doczekac 06.gif
To moj ulubiony kawlek z Zumby do ktorego trenujemy https://www.youtube.com/watch?v=cYvYHgxx3hI&feature=fvsr
Milutka17
Ja się wybieram. Póki co oglądam filmiki na YT i wydaje mi się, że zajęcia przypadną mi do gustu. Na szczęście będę chodzić z koleżanką, więc to dodatkowa mobilizacja. Teraz chodzę na fitness (głównie TBC) i panie są w różnym wieku, także tym nie należy się przejmować.
Użytkownik usunięty
Oszalałam...
https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

Właśnie wykupiłam sobie kartę do klubu, który otwiera się w lipcu. Będę chodzić z Siostrą. Już wiem, na co w dużej mierze 06.gif
Edzia77
Ja też mam wielką, ba olbrzymią ochotę.
Truśka
CYTAT([użytkownik x] @ Tue, 22 Mar 2011 - 19:38) *
Właśnie wykupiłam sobie kartę do klubu, który otwiera się w lipcu.

A możesz podać namiary klubu?
maminka43
U nas zawsze tym zaczynamy i kończymy icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=gzQHWyTxwKU...feature=related
Użytkownik usunięty
CYTAT(Truśka @ Tue, 22 Mar 2011 - 20:45) *
A możesz podać namiary klubu?


Jasne! www.gravitan.pl , otwierają się na Targówku, rzut beretem ode mnie icon_biggrin.gif
ruda_kasia
Maminka, gdzie chodzisz na to? daj znać, może się dołączę icon_wink.gif
maminka43
CYTAT(ruda_kasia @ Wed, 23 Mar 2011 - 00:08) *
Maminka, gdzie chodzisz na to? daj znać, może się dołączę icon_wink.gif


U nas tzn w'' Morenie'',mamy co 2 tyg pokazy salsy i zumby(przyjdź,w czwartki o 19),bo na regularne zajęcia jeszcze się nie zapisałam icon_redface.gif ,choć zamierzam icon_wink.gif
maminka43
O,tu taki link o naszej salsie
https://www.facebook.com/pages/Caffe-Morena/177043705665851
Agnes-3
icon_biggrin.gif Popieram decyzje dziewczyny icon_biggrin.gif Jutro mam ostatni trening przed pokazem 26/3 na wieeelkiej hali.
U nas grupa wylacznie zenska liczy sobie 46 osob.Mam nadzieje ze zakochacie sie w Zumbie tak samo jak ja 03.gif

[size="1"][/size]
Ps.do tego stopnia ze kupilam sobie ciuchy zumbowe i je uwielbiam 37.gif
Truśka
CYTAT([użytkownik x] @ Tue, 22 Mar 2011 - 21:08) *
Jasne! www.gravitan.pl , otwierają się na Targówku, rzut beretem ode mnie icon_biggrin.gif

Dzięki icon_wink.gif
Lutnia
Czy ktoś totalnie nieusportowiony przetrwa całe zumbowe zajęcia?

Strasznie głupio się czuję, coś na zasadzie "i chciałaby i boi się", że nie dam rady, że jestem za stara...
Z drugiej strony akurat zumba jest w najbliższym od mojej wioski klubie w godzinach w sam raz dla mnie (akurat zdążę wrocić z pracy), nie mam specjalnego wyboru.

Agnes - ciuchy do zumby? Ooo, to kolejna rzecz, ktora może mnie zmotywować icon_smile.gif Zaraz sobie pogooglam icon_smile.gif
Agnes-3
Lutnia no blagam.gif cie...ty stara???? U nas w grupie jest rozrzut od 17-60 lat 06.gif Zajecia sa dosc intensywne ale niektore babeczki robia sobie male przerwy.Teraz juz raczej rzadziej bo" trening czyni mistrza" 04.gif
Widze po sobie ze juz nawet bez syczenia wchodze po treningu po schodach 29.gif Po treningu zawsze mam mnostwo energi i lepszy humor 03.gif Moj pies na tym tez korzysta bo teraz nawet z nim biegam a wczesniej po 10 min biegu prawie mnie musial ciagnac na smyczy do domu 04.gif
Nie zastanawiaj sie tylko idz , sprobuj i zobaczysz czy Ci sie podoba.Podziel sie wrazeniami 03.gif
Agnes-3
Nie bede juz edytowac ale skusilam sie na Zumbe gdy zobaczylam w DK telewizji to https://www.youtube.com/watch?v=_Q9ZIhq68ks..._embedded#at=52
Madziulek
A widzialyscie to:
https://allegro.pl/zumba-fitness-join-the-p...1501591172.html
Moze byc fajne, chyba sie skusze icon_smile.gif
Agnes-3
Madziulek ...a masz tyle samodyscypliny zeby cwiczyc samej w domu? ja absolutnie nie i dlatego wole "zywa" 29.gif instruktorke.
ewita 77
....pod wpływem waszej ekscytacji i mojego zachwytu ową salsą zapisałam się na zajęcia 37.gif ,które są już w tą sobotę...trzymajcie kciuki bym z nich nie uciekła.
Ps.oby siostra sie zgodziła będzie łatwiej.
Agnes-3
Ewita bede trzymac &&&&& a ja prosze o kciuki za sobotni pokaz zumby zebym sie nie pomylila, przewrocila czy po prostu zebym miala odwage wyjsc na parkiet 37.gif
ewita 77
CYTAT(Agnes-3 @ Thu, 24 Mar 2011 - 14:27) *
Ewita bede trzymac &&&&& a ja prosze o kciuki za sobotni pokaz zumby zebym sie nie pomylila, przewrocila czy po prostu zebym miala odwage wyjsc na parkiet 37.gif

04.gif... dasz rade...
Agnes-3
CYTAT(ewita 77 @ Thu, 24 Mar 2011 - 15:31) *
04.gif... dasz rade...


To sie okaze w sobote 04.gif
Edzia77
To ja trzymam kciuki i czekam na relacjÄ™ z soboty icon_smile.gif
Agnes-3
NIE dziekuje zeby nie zapeszyc 48.gif
Użytkownik usunięty
Agnes, też trzymam! A od lipca będę się jednoczyć myślami, kiedy przypadnę twarzą do ziemi icon_biggrin.gif
ewita 77
CYTAT([użytkownik x] @ Fri, 25 Mar 2011 - 07:32) *
Agnes, też trzymam! A od lipca będę się jednoczyć myślami, kiedy przypadnę twarzą do ziemi icon_biggrin.gif

..no podobno Å‚atwo nie jest.. 29.gif ,przekonam sie tomorrow.
Agnes-3
To prawda ze nie jest latwo szczegolnie na poczatku ale zobaczycie same ile frajdy to sprawia i jak sie sylwetka modeluje
.Dzisiaj mam o 19.00 probe pokazu a nogi mnie bola bo sie zlazilam jak glupia po miescie.Szukalam sobie czegos nowego na przyszla sobote i nic mi sie nie podoba 32.gif
Dziewczyny koniecznie wezcie sobie na trening wygodne sportowe buty.U nas niektore babki zaczynaly na boso.W zumbie jest duzo podskokow i nogi je bardzo bolaly.No i napewno lekko sie ubierzcie.Spocicie sie po 5 min na 100% 29.gif
Lutnia
Agnes - ja rowniez trzymam kciuki icon_smile.gif
Agnes-3
Dziewczyny moze na poczatku bedziecie mialy troche wolnejsze kawalki i latwe kroki.Jak np to https://www.youtube.com/watch?v=Vn7ljjxdbLc...feature=related. Tanczymy to jutro i jest to najwolnejszy i najlatwiejszy uklad.Tylko ze my mamy ciekawszy poczatek ukladu.

Ps.moj maz sie odgraza ze kamere wezmie ze soba 37.gif
Agnes-3
Uffff...jakos poszlo 03.gif Troche wkurzylam sie bo program sie poprzesuwal i zawolali nas na hale w momencie kiedy zaczynalysmy probe 21.gif a ja wtedy wyslalam Mika do cafeterii po wode.Tak wiec totalny haos ale jak juz uslyszalysmy muzyke to poszlo 03.gif Fakt ze mine mialam nietega bo gardlo,usta mialam wysuszone.Swiecily orgomniaste reflektory ze nic i nikogo nie widzialam z widowni i bylo przez nie okropnie goraco 37.gif
Wstawilabym wam zdjecia ale nie umiem 37.gif

Ewita jak tam?
ewita 77
CYTAT(Agnes-3 @ Sat, 26 Mar 2011 - 18:25) *
Ewita jak tam?


Ledwo żywa....tak jak myślałam,że mam kondycje tak dziś przeprosiłam się sama ze sobą 29.gif .
Tempo niesamowite,zmiana choreografii dość szybka,ale muza niesamowita! Po 15 min. miałam dość...a całość trwała 45 min. 29.gif .Pot lał sie ze mnie po całości,moja siostra cała czerwona na twarzy, tak jej ciśnienie skoczyło 04.gif .Wiem,że jesli pójdę nastepnym razem to muszę być minimalnie ubrana....by przeżyć. Także Agnes wielki szacun dla ciebie za wytrwałość blagam.gif .
Generalnie ,mnie jak i mojej siostrze bardzo sie podobało, bardzo.
Agnes-3
ojtam ojtam 29.gif Tez tak sie zlewalam na poczatku..(co nie znaczy ze teraz sie nie poce)Wazne zebys zalapala"bakcyla" i bedzie coraz lepiej i lepiej.W Zumbie fajne jest to ze jest tam polaczenie roznych tancow jak salsa, zumba, cha cha,taniec brzucha, taniec indyjski.Napewno sie nie znudzi 03.gif
Trzymam kciuki zebys sie nie zniechecila 03.gif

edit.wrzucilam fotki na fb.
Agnes-3
A nie ostrzegalam zeby sie lekko ubrac? 04.gif
ewita 77
..i jeszcze jedno ...dla tych co maja zasiedziały tryb życia a wybierają sie na Zumbę ...niech przygotują swoje ciałko to wytężonej pracy.
Dobrze by było, chociaż na tydz. prze zajęciami usprawnić swoją kondycję pod względem wydolności oddechowej no i lekko porozciągać mięśnie.
I jeszcze bardzo ważna rzecz....zabrać ze sobą spore ilości wody do picia ! Mieć spięte włosy w kitkę albo zebrane gumową opaską, pot spływał mi po końcówkach.
Bo to co działo się ze mną przez ten weekend, nie chciałaby żadna wiedzieć 29.gif .Dziś dopiero jestem zdolna do czegokolwiek...

..ale pomimo własnych przeżyć myśl o Zumbie wcale mi nie jest mi odległa, także jak odzyskam siły zacznę myśleć o zapisaniu się na nią.

edit: Agnes na Zumbę to najlepiej iść w stroju Adama 04.gif .
..a czy mogłabym prosić Cię o namiary na Fb.
Agnes-3
Fotka z gazety i zadanie: znajdz Agnieszke 04.gif https://www.tidende.dk/?News=Galleri&Id=5132&Pix=17#1
WiolkaTG
Ja chodze na Zumbe już 3 miesiąc icon_smile.gif I uwielbiam ja icon_smile.gif Wkońcu ma fitnessie trafilam na coś fajnego na czym sie nie nudzę i spalam wiele kalori icon_smile.gif
Pokochołam Zumbe i jak dla mnie moglabym na nia chodzic 7 dni w tygodniu icon_smile.gif
ewita 77
CYTAT(Agnes-3 @ Mon, 28 Mar 2011 - 16:47) *
Fotka z gazety i zadanie: znajdz Agnieszke 04.gif https://www.tidende.dk/?News=Galleri&Id=5132&Pix=17#1

yy.... ubrana na fioletowo-limonkowo ?
Agnes-3
CYTAT(ewita 77 @ Tue, 29 Mar 2011 - 14:48) *
yy.... ubrana na fioletowo-limonkowo ?


Bingo 03.gif
mamami
Agnes to nie była trudna zagadka icon_smile.gif

Ja jestem ostatnio zafascynowana salsą. Chodze sobie na kurs salsy LA i moje zycie powoli zamienia sie w jedno wielke oczekiwanie na wtorkowe wieczory, bardzo żałuję że nie mam na razie możliwości chodzić częściej. Zumbą jest zachwycona moja przyjacółka, właśnie pracuje nad kondycją zeby nie umrzeć na pierwszych zajęciach, kiedy będzie gotowa na pewno jej potowarzyszę bo okropnie mnie zaciekawiłyście icon_smile.gif
Agnes-3
Mamami salasa jest duzo mniej"wysilkowa" 04.gif ale bardzo bardzo fajna.Wczesniej chodzilam na salse a teraz jest zumba i tak juz zostanie.W zumbie takze jest bardzo duzo elementow salsy.Tak wiec napewno ci sie przyda:)
mamami
Agnes salsa zdecydowaie rekreacyjnie, męczyć sie nie męczę, ale od tego mam aerobic icon_smile.gif Ja chodze na taki ogólny kurs salsy, nie typowo dla Pań. Na stare lata zachciało mi sie nauczyć tańczyć icon_smile.gif
Agnes-3
NA STARE LATA??? No prosze cie...widzialas na fotce niektore perelki z mojej grupy???? Ale wiesz...daja rade 29.gif
Lutnia
Agnes - gdzie kupiłaś to, co masz na sobie na fotce?
Nie wiem, czy odważę się zapisać na zumbę, ale takie ciuchy muszę mieć icon_smile.gif
ewita 77
CYTAT(Lutnia @ Wed, 30 Mar 2011 - 00:31) *
Nie wiem, czy odważę się zapisać na zumbę

Mam nadzieje Lutnio ,że Cie nie wystraszyłam własnymi przeżyciami ,nie było to moim zamiarem.
A spróbować zawsze warto bo inaczej nie dowiesz się jak to jest tańczyć Zumbę.
Pozdr.
Agnes-3
Lutnia ja kupilam u siebie w klubie a instruktorka kupuje u nich https://www.zumbashoppen.dk/
Agnes-3
Lutnia teraz jest malo kolorow wystawionych:nie ma np. moich limonkowych 03.gif Gdzie w Pl je kupic to naprawde nie wiem ale powertuj na necie.
mam dokladnie takie spodnie https://www.dba.dk/zumba-bukser-highlighter...408/billeder/3/
i taki top https://www.zumbashoponline.com/store.php?s...&pd=3116954
mamami
JadÄ™ jutro na zumbÄ™ icon_smile.gif
Zdam relacjÄ™ po powrocie.
Agnes-3
Wlasnie wrocilam i leze upadla na sofie 29.gif Instruktorka chyba sie dzisiaj cukru najadla za duzo i strasznie nas przeczolgala.No i 4 nowe uklady wprowadzila 37.gif
mamami
Byłam, sprawdziłam icon_smile.gif Fajna zabawa, można sie zmęczyć ale ja jednak zostaję przy moim aerobicu, bo jest efektywniejszy. Po prostu bardziej urozmaicony, jest troche układów zumbopodobnych, są cieżarki, praca nad brzuchem icon_smile.gif. Jesli byłaby Zumba w moim mieście, to na pewno chodziłam bym sobie poskakać, bo sie naprawdę dobrze bawiłam. Niestety musiałabym dość daleko jeździć i ze względów chocby organizacyjnych wybieram to co mam bliżej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.