To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJUSIE cześć czwarta

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
agusia3310
MAJOWE MAMY I ICH KOCHANE DZIECI






icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif




1. agusia3310 - córka LILIANA ur. 30.03.2010r., godz 14:40, waga 2110g, 46 cm.

listopad 2010 r - waga 7900, 68 cm





2. anuśka84 - córka WIKTORIA ur. 10.04.2010r., godz 16:00, waga 2700g, 55 cm.





3. mamumilu - syn BENJAMIN ur. 12.04.2010r., godz 9:44, waga 3300g.





4. dotti - syn GRZEGORZ ur. 26.04.2010r., godz. 20:45, waga 2850g, 52 cm.

listopad 2010 r - waga 7900, 67 cm





5. Ola J - syn MACIUÅš ur. 29.04.2010r., godz. 11:00, waga 3920g, 59 cm.





6. agata85 - córka ASHANTI ur. 02.05.2010r., godz. 23:00, waga 2800g, 48 cm.





7. Pattie - córka KRYSIA ur. 05.05.2010r., godz. 4:00, waga 3650g, 56 cm.

listopad 2010 r - waga 8600, 73 cm





8. dasza - córka MILENKA ur. 05.05.2010r., godz. 12:54, waga 4000g, 57 cm.

listopad 2010 r - waga 8400





9. szeklanka - syn KUBUÅš ur. 05.05.2010r., godz. 14:25, waga 3240g, 57 cm.

listopad 2010 r - waga 7460





10. justa - córka HANIA ur. 06.05.2010r., godz. 0:54, waga 2960g, 53 cm.





11. wiktore - córka DOROTKA ur. 08.05.2010r., godz. 0.25, waga 3100g, 53 cm.

listopad 2010 r - waga 7950





12. Rosiczka - syn FRYDERYK ur. 08.05.2010r., godz. , waga 4200g, 58 cm.





13. dkarolcia - syn ADAÅš ur. 08.05.2010r., godz. 20.40, waga 3600g, 54 cm.



14. nibyewa - córka EMILKA ur. 09.05.2010r., godz. 8.54, waga 3210g, 55 cm.

listopad 2010 r. - waga 6900, 67 cm





15. Grubcia - syn ZBYSZEK ur. 12.05.2010r., godz. 18.00, waga 4190g, 56 cm.





16. biedronka83 - syn ADAÅš ur. 14.05.2010r., godz. 3.05, waga 4100g, 57 cm.

listopad 2010 r - waga 8300, 69 cm





17. myszka_rz - syn KACPEREK ur. 14.05.2010r., godz. 2.15, waga 3850g, 55 cm.



18. AsiaKG -córka NINA ur. 15.05.2010r., godz. 9.25, waga 3400g, 54 cm.

listopad 2010 r - waga 7100, 67 cm





19. goralka - syn ADAÅš ur. 18.05.2010r., godz. 4:40, waga 3360g, 58 cm.





20. edzia - syn PATRYK ur. 18.05.2010r., godz. , waga 3100g, 52 cm.





21. MamaJulki - córka HANIA ur. 19.05.2010r., godz. 6.43, waga 3120g, 54 cm.

listopad 2010 r - waga 6800, 70 cm





22. olusia82 - córka AGATKA ur. 19.05.2010r., godz. 8.52, waga 2950g, 53 cm.

listopad 2010 r - waga 7620, 71 cm





23. Żabolek - - córka NATALKA ur. 22.05.2010r., godz. 2.30, waga 3640g, 55 cm.

listopad 2010 r - waga 9770, 73 cm





24. KAROLA3DAW - syn FABIAN ur. 26.05.2010r. godz. 22.30, waga 3700g, 55 cm.

grudzień 2010 r - waga 6800, 72 cm





25. Beti75 - syn WIKTOR ur. 25.05.2010r. godz. 15.40, waga 3150g, 57 cm.

listopad 2010 r - waga 8040, 75 cm



https://img816.imageshack.us/img816/4263/wiktor.jpg

26. Gulaska syn ALEKSANDER ur. 28.05.2010r. godz. 11.08, waga 4490g, 51 cm.



MamaJulki
no to witam siÄ™ w nowym wÄ…tku icon_smile.gif

AGUSIA dzięki za kolejne podjęcie się prowadzenia icon_smile.gif
agata85
I ja witam icon_smile.gif

agusia, podziekuj mezowi icon_smile.gif
dotti
No to i ja siÄ™ tu przywitam icon_smile.gif

Agusia - dzięki icon_smile.gif
agusia3310
Okej
To czekamy na aktualne zdjęcia naszych pociech.
Powrzucamy do pierwszego postu icon_smile.gif
goralka
i ja się witam w nowej odsłonie icon_smile.gif

Przepraszam, że nie nadrobię, ale trochę się u nas dzieje... trzymajcie kciuki, żeby wszystko się udało...
MamaJulki
GÓRALKA kciukaski zaciśnięte icon_smile.gif
agata85
Goralka, kciuki &&&&

Dzis mialam pobodke o 6 rano. A ze Shane do przedszkkola nie puszczam , to zdazylam juz poprac, sprzatnac chalupe i przygotowac do obiadu 29.gif
Pieknie za oknem icon_smile.gif Planuje dzis zabrac dzieciarnie do ZOO, mam nadzieje, ze nic mi planow nie pokrzyzuje 29.gif
agusia3310
Cześć!
Ja też pobudkę miałam o 6 ale niestety nic nie zdąrzyłam zrobić.
Przy Lili siÄ™ nie da.
Ona jest normalnie wulkanem energii.
Tylko że ja obiad już mam.
Mąż wczoraj chałupkę ogarnął.
Pranie i prasowanie w miarÄ™ porobione.
Więc siedzimy i się bawimy.
Lilka już chyba do końca wyzdrowiała.
Biega, gania i rozrabia.
Tylko apetytu jeszcze nie ma takiego jak przed chorobÄ….
Ale mam nadzieję niebawem wrócimy do normy.
No i jutro kontrola.
Ciekawe jak będzie.
Czy już wszystko w porządku i czy możemy w końcu na dwór wyjść.

A nasza Lilka też strasznie lubi przez telefon "gadać".
Tzn. jak dzwoni lub powie się zrób halo halo to przekłada słuchawkę do ucha i nasłuchuje.
Komicznie to wyglÄ…da.

Oki kończę bo mała niecierpliwi się.
Miłego dnia.
pomidorro
i ja witam w nowym wÄ…tku..niestety zasmarkani na maksa
pomidorro
Agata ja tez mam serdecznie dość..tydzieńok a potem znowu katary jakieś....oby do lata!
zmykam na spacer- może chlodne powietrze zachamuje na chwile katar u Hani...w nocy bidula nie mogła tchu zlapac tak ja zatykalo icon_sad.gif
Karolaodezwij siÄ™! icon_smile.gif Wszystko dobrze?
Góralka trzymam kciuki..nie wiem za co ale trzymam 04.gif
agusia3310
To ja jeszcze pochwalÄ™ siÄ™.
Moja mała dziś raz za razem robi siusiu na nocniczek.
A wczoraj udało nam się zrobić kupsko.
I to było juz kolejny raz.
Coraz chętniej siedzi już na nocniczku.
Więc dumna z niej jestem icon_smile.gif .

Karola
właśnie jak tam twoja sprawa.
Udało się coś naprostować?
No i jak Fabianek?
Mam nadzieję już lepiej.

Góralka trzymam kciuki.

Justa oby to w nic poważniejszego nie przeszło&&&&&&&&.
pomidorro
wysłałam obrazki...jak do kogos nie doszedł ( goralka np) albo o kims zapomnialam dajcie znac icon_smile.gif
bo sie pogubiłam już....
pomidorro
ale dzisiaj cisza icon_sad.gif
agata85
To ja Wam przypomne moje dzieciaczki icon_wink.gif



Uploaded with ImageShack.us
agata85


Uploaded with ImageShack.us


Tu Shane uczyl sie jak jesc ,, paleczkami,, m musialam to uwiecznic 03.gif



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us


Najlepsza zabawa Ashanti- pstrykanie guzikiem od telewizora,co doprowadza Shane do wscieklosci 29.gif



Uploaded with ImageShack.us
pomidorro
Agata ale Shane jest juz "dorosły" icon_smile.gif a córa- świetna i jakie włosy ma!!!! Super ja ubierasz...no i fajna ścianę macie z tv 06.gif
no może teraz się cos ruszy po tych zdjęciach icon_smile.gif
pomidorro
Agata jeszcze dopiszÄ™.. jak dobrze pamietam to Ashanti wydaje sie bardziej do Ciebie podobna icon_smile.gif a Shane- do tatusia....
zachwycaja mnie te jasne oczęta...
Karola wszystko dobrze? ????????
agata85
justa, tez mi sie wydaje ze Ashanti coraz bardziej do mnie podobna icon_smile.gif A Shane to caly moj maz icon_smile.gif
A wlasnie zakupilam dzis Ashanti spineczki i gumki do wlosow icon_smile.gif
Pokazalabys Twoje cory icon_wink.gif

Karola, odezwij sie... Wszystko ok?
dotti
Hej icon_smile.gif

Mnie dziś mega leń dopadł. Nic nie robiłam a dzień zleciał mi nawet nie wiem kiedy 37.gif
A takie miałam plany...Tyle miałam zrobić...No nic może po jutrze bo jutro z kolei jade z Grzesiem zająć się siostrzeńcem więc prawie cały dzień poza domem.

Justa - obejrzałam Twoje dzieła icon_smile.gif Masz talent kobitko icon_smile.gif Śliczne są !!!!

Agata - fajne masz dzieciaczki.
Shane faktycznie taki "dorosły" icon_smile.gif
Ashanti słodka i jaka modnisia icon_wink.gif

Też się zastanawiam co tam u Karoli...Zawsze się odzywała wieczorami...Mam nadzieję że wszystko dobrze.

KAROLA3DAW
Góralka kciukasy &&&

Agata i jak tam po wizycie w ZOO ?
Pociechy zadowolone?
Ashanti juz duza dziewczynka i podobna do brata przystojniaka icon_smile.gif

Agusia kciuki aby kontrola wypadla pozytywnie icon_smile.gif

Justa zdrowka i pogońcie ten katar przytul.gif
Ja nie otrzymalam zadnego obrazka icon_sad.gif
Na PW wysłałam maila icon_smile.gif
Kochana pomoz mi w doprawieniu kuchni bez Vegety i soli?
Czym to zastepujesz zeby byl zblizony smak?


Dotti
i dzien lenia nam sie nalezy, ja tam czesto mam takie icon_smile.gif
Milej opieki nad siostrzencem icon_smile.gif
Masz takiego pomocnika jak Grzesiu wiec pewnie gładko pojdzie icon_biggrin.gif

Dziekuje Wam kochane za troske przytul.gif
Wczoraj mezus poszedl na 2 zmiane i ok 18 zadzwonil ze dzwonila jego kuzynka z prosba zeby pozyczyc laptopa NASZEGO 37.gif
Nie musze pisac ze prawie zaczelam plakac przez sluchawke 21.gif
Dodal tylko ze bede miala w koncu wiecej czasu dla niego, wiec odpuscilam lamenty 29.gif
Nie zdążyłam Was nawet poinformowac bo musialam na szybko zrobic tornado w domciu znaczy sie troszke posprzatac i sie ogarnac 03.gif
Dzis jak przed 19 sie nie odzywaly to juz spazmow dostawalam 37.gif
Kazalam mu dzwonic zeby mi go oddaly juz ale wstrzymal sie troszke i o 19 juz byl z nami 04.gif
Oczywiscie zgarnelam trszke bo jak go odczepialam od tej sterty kabli to wyrwalam kabel od internetu a jakby tego bylo malo to chyba modem sie uszkodzil 41.gif
Ale mezus spec szybko zreperowal bo widzial ze mam chcice 06.gif
Poszedl na nocke a ja nadrabiam icon_smile.gif

Fabi czuje sie dzis juz calkiem dobrze moze ze dwa razy mu sie odkaszlnelo blagam.gif
Antybiotyk podam jeszcze do 5 doby zeby sie cos nie wrocilo icon_smile.gif
Z lekkimi wyrzutami ale wzielismy go dzis na spacer.
Popoludnie u tesciow tradycyjnie icon_biggrin.gif
Wieczorkiem wpadly wspomniane wczesniej kuzynki wiec popodziwialy troche Synusia a ten sie uparl i niczym sie pochwalic nie chcial icon_biggrin.gif
Ostatnio kupilismy mu inne sloiczki obiadkowe cos na H i on nie chce za cholere tego jesc 37.gif
Musze mu zaczac gotowac zupy 29.gif
Jutro planuje krupnik icon_smile.gif

Sprawa sie nie wyjasnila ale jutro spodziewam sie wizyty i moze uda mi sie odpowiedniej osobie wytlumaczyc co i jak icon_smile.gif
Na sama mysl slabo mi sie robi, bo ciezko mi sie rozmawia z ograniczonymi ludzmi i takimi nastawionymi na swoje ale bede jutro walczyc icon_biggrin.gif

Ja jutro po poludniu po wyniki glukozy i do gina smigam icon_smile.gif

Mykam sie ogarnac do snu 06.gif

Buziaki wielkie nasi Kochani przytul.gif


agata85
karola, fajnie ze sie odezwalas, bo juz sie martwilam.

Ide zrobic kawke, bo dopiero wstalam 29.gif Ashanti i Shane spia, a mnie obudzili.... Polacy icon_eek.gif , tak glosno gadajacy przed naszymi oknami icon_eek.gif ( mamy teraz ,,wystawki,, wiec m.in polakow kreci sie tu mnustwo )
pomidorro
uwierzycie, że spalam tylko dwie godziny???? Hania bardzo plakala w nocy, katar męczył.... a i tak 5:15 wstała! 21.gif
jestem nieprzytomna.....
cos czuję, że oprócz kataru zęby idą...a katar tez mam taki jak Hania- potwornie zatykający jest, glowa pęka i mam wrażenie, że inhalacje nie pomagają icon_sad.gif
Agata zajrzyj na czerwcowe icon_smile.gif
pomidorro
KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif
agata85
justa, bardzo piekny obraz icon_wink.gif
Masz talent, dziewczyno icon_smile.gif
Nocki wspolczuje. Ashanti sie troche polepszylo, wiec nocki przespane, spokojne.
W dzien diabel w nia wstepuje 29.gif
Żabolek
Ja tylko na moment sie przywitac!
Natalce wychodza górne jedynki i jest masakra. Trzecią noc z rzedu spałam ok 2-3 godzin.
W dzien tez cały czas marudzi i na dodatek oboje z Kuba zasmarkani na maksa (Kuba juz na końcówce a Natusi doslownie leje sie z nosa)
W piątek jedziemy nad morze na tydzień i juz sie bede mogła stamtąd odzywac bo mają nam podłączyc neostrade!

agata85
zabolku, zdrowka dla dzieciaczkow.
A wyjazdu nad morze zazdroszcze... pozytywnie 06.gif


No i moge pochwalic, bo wlasnie teraz dopatrzylam icon_smile.gif
Mamy gorna dwojeczke icon_smile.gif
5 zabkow na stanie icon_smile.gif
dasza
CYTAT(~justa~ @ Wed, 23 Mar 2011 - 09:22) *
KArola sól uzywam icon_smile.gif ale wegety wogle...jak sie przyzwyczaisz niedodawać to po pewnym czasie poczujesz smak potraw- prawdziwy smak!
Uzywam ziół- jest taka fajna mieszanka zioł ( bez soli) do drobiu..jest tam np. szałwia, a oprócz tego sama mieszam...
np. oregano, papryka slodka i ostra, kolendra..do tego sól, pieprz- można dodać olej i masz marynatę, albo przepyszny zielony do kurczaka:
bazylia( swieża), czosnek, sol, pieprz i oliwa....marynujesz piers ..a panierka,ijajko i bułka tarta z parmezanem....
popostu dadaję ziola wedle uznania i zapachu 29.gif ( majeranek często gęsto do wieprzowiny np)
Zacznij od gotowania warzyw na parze.... a do zup jak juz sie nie możesz obejśc bez kostek czy wegety ( ale naprawde to kwestia przyzwyczajenia)
to podobno w sklepach eko sa mieszanki z suszonych warzyw typu wegeta icon_smile.gif Nic odkrywczego Ci nienapisałam 29.gif


Justa - u mnie podobnie.

Fajne są różne przyprawy bez soli i glutaminianu sodu z kamisa: zioła do sałatek , zioła do drobiu, zioła prowansalskie

Pozdrawiam icon_smile.gif
dasza
Agata - Ashanti jest słodka, a tym bolerku wyglada jak mała modnisia icon_smile.gif

Żabolek - zazdroszcze wyjazdu nad morze, my w tym roku chcielismy, ale nam sie chyba nie uda - niestety nie wyrobimy finansowo, ale za to mieszkam w Narwiańskim Parku Narodowym , więc i tak mam dobrze icon_smile.gif

Dotti - mnie ostatnio tez jakis leń dopadł, ale pewnie to związane z przesileniem wiosennym, organizm musi dojśc do siebie po zimie, ja ogolnie czuję sie jakaś osłabiona.
pomidorro
wczoraj oglądałam usta usta..buuuuuuuuu..ja chcę Chorwację zobaczyć!
Zabolek zazdroszczę wyjazdu...super Wam! Oby pogoda dopisała no i zebole wylazły!
Agata gratulacje! My mamy dwa ...niby góra się szykuje ale póki nie wyjdzie to nic nie mówię! 29.gif
pomidorro
wyslałm meile wczoraj...do nikogo niedoszedł?
agusia3310
Cześć dziewczyny.
My po kontroli i oskrzela czyste.
Nie ma śladu choroby.
I dzięki ci Panie icon_smile.gif .
Powoli na pół godzinki możemy zacząć na dworek wychodzić.

Karola czekamy na wyniki rozmów.
No i glukozy oczywiście też.
A co gin na to ?

Justa ja nie dostałam obrazka.

Agata superowe masz dzieciaczki.

Żabolku super z tym morzem.
Odpoczywaj kobieto i niech dzieciaczki siÄ™ hartujÄ….

Tak piszecie o kiepskich nockach to ja pochwalę się tylko mam nadzieję, że nie zapeszę.
U nas coraz lepiej.
Pierwsza pobudka zazwyczaj ok 2,3.
A bywa, że i o 5.
No i śpimy do 7 a czasem dłużej lub trochę krócej.
Pewnie zasługa tego, że z choroby wyszliśmy.
No i z zębami od długiego czasu spokój.
Mamy tak jak mieliśmy 8.
Aha no i na roczek prawie ważymy 9350.
Myślę, że nie jest źle.
agata85
agusia, super, ze wychodzicie z choroby icon_smile.gif
I calkiem ladna waga cory icon_smile.gif Ciekawe ile moja pyzia wazy 03.gif Co dowiem sie dopiero 20 maja 29.gif

Dasza, mam do niej z 5 podobnych bolerek, bo uwielbiam ja w nich 06.gif
biedronka83
Cześć dziewczynki. Matko znowu mnie długo nie było i boję się że jak już będzie lato to całkiem nie nadąrzę icon_sad.gif Praktycznie wcale komputera nie włączam ostatnio. Te krzyżyki moją każdą wolną chwilę zabierają a do tego dzieci nie pozwalają o sobie zapomnieć i sąsiedzi icon_smile.gif

Oj nie wiem nawet co napisać icon_sad.gif...

Nie nadrobię zaległości bo dzisiaj nastroju jakoś nie mam. Mam nadzieję że u was wszystko w porządku i że choroby uciekły albo uciekną w siną dal. Co u nas.. Młody wczoraj zjadł nasz obiadek tzn koperkową i makaron z jabłkami. Smakowało mu bardzo. Bałam się śmietany w zupie ale chyba niepotrzebnie.. Pasuje zacząć wprowadzać powoli normalne jedzenie. Oczywiście jak najmniej chemii ale nie dać się zwariować. Odkryłam że nieźle gryzie kawałki (do tej pory bałam się że się zakrztusi). Poza tym przytargałam chodzik i nieźle śmiga w nim oczywiście niedługo bo opinie nie są rewelacyjne. Ale jak to z sąsiadką stwierdziłyśmy wszystko z umiarem nie powinno szkodzić i nie dajmy się zwariować icon_smile.gif A tak to chodzi przy meblach, zaczyna się wygłupiać z Anią i naśladować niektóre czynności. Pa, pa ani kosi kosi nie kuma zupełnie ale jak zapytam gdzie jest świnka (skarbonka) to z usmiechem zaraz patrzy na nią icon_smile.gif Zębów nadal siedem ale ślinotok okropny ma więc będziemy czekać na następnego zębola. Poza tym Ania kończy za kilka dni 5 lat i tym żyję ostatnio. Zamówiłam jej pralkę do zabawy i upiekę coś a'la tort z hello kitty bo ma ostatnio fazę tego kota icon_smile.gif. Pozdrawiam Was serdecznie!! Postaram się częściej zaglądać i przepraszam.
KAROLA3DAW
Justa wspolczuje nocki icon_sad.gif
Z wielka checia oddałabym Ci moja jedna nawet cała przytul.gif
Zdrowka duzo dla Was icon_smile.gif
dzieki sliczne za doradztwo kulinarne icon_smile.gif
Z miesami to sobie jeszcze poradze ale z zupami juz gorzeja ze musze Fabianowi zaczac cos gotowac to szybko musze sie tez nauczyc icon_biggrin.gif
Kochana ja maila otrzymalam i jestem pod wielkim wrazeniem 37.gif
Nie wiem jak ty to robisz i od czego zaczynasz ale to jest jak dla mnie niesamowte icon_smile.gif
Jak juz bedziesz miala cos na sprzedaz to daj znac icon_smile.gif
Baaardzo podoba mi sie ta twarz i drzewka icon_biggrin.gif

Zabolek zdrowka i dla Was duzo przytul.gif
Kusisz tym morzem niesamowicie icon_biggrin.gif

Dasza dziekuje za wskazowki odnosnie ziół przytul.gif

Agusia super ze Lili juz zdrowa i udanych spacerkow icon_smile.gif

Biedronka
pracuj nad krzyzykami skoro Ci to tyle radochy sprawia bo ja juz sie konca doczekac nie moge icon_smile.gif
Super ze u Was wszystko ok icon_smile.gif

Na wizycie ok icon_smile.gif
Lekarz pytal czy mi brzuch twardnieje wiec powiedzialam ze jak dluzej postoje czy pospaceruje to jest taki ciezki i ciagnie go do ziemi ale po badaniu stwierdzil ze wszystko w porzadku macica rozluzniona na maxa:)
Jak przylozył reke do brzucha to od razu ja zabral i powiedzial nie musisz mnie od razu kopac 06.gif
Córa dala mu kopniaka po rece a ja nawet tego nie poczulam 37.gif
Ledwo przylozyl USG do brzusia i powiedzial ale ma duze oczy, ale z tym sie licze bo mezus ma wielkie ciemne oczyska Fabian ma po nim wielkosc po mnie kolor wiec i cora pewnie wielkosciowo bedzie miala po tatusiu icon_smile.gif
Pytal sie ile Fabi wazyl i stwierdzil ze cora tez bedzie raczej z tych wiekszych 03.gif
Ale podobno tak bywa ze dzieciaczki mam cukrzycowych sa wieksze.
Zdjecia nie bralam bo on ma lekko niewyrazne a niebawem mamy 3D wiec nacieszymy oko 03.gif
Wynik glukozy nieznacznie przekroczony ale ze juz wiem o co kaman z ta dieta wiec wyprosilam zebym nie musiala jezdzic po diabetologach bo on mi poprzednio w niczym nie pomogl a wrecz jeszcze bardziej zamotał 41.gif
Zalatwie sobie glukometr i lekarz rodzinny wypisze mi paski.
Za 2 tygodnie do kontroli z tymi cukrami 21.gif
Fabi juz calkiem dobrze funkcjonuje, na dworek wychodzimy a jutro konczymy antybiotyk icon_smile.gif
Zrobiłam własnie krupnik na jutro i mam nadzieje ze Fabian nie bedzie plul 04.gif

Padam, wiec do jutra cioteczki i Majusie przytul.gif
bel
czesc dziewczyny czy moglabym z wami pisac jestem z lutusi 2010 ale pislam z klkoma dziewczynami z waszego forum. nibyewa chetnie popisze czy moge ??
dziewczyny przyjmiecie mnie do siebie?? moja coreczka jest z 24 lutego 2010 wiec jest po roczku ale jeszcze dobrze nie chodzi. wasze maluszki sa niewiele od niej mlodsze podziele sie doswiadczeniem choc niewiele go mam bo Marysia jest moim 1szym dzieckiem


justa twoja hania jest czerwca teraz widze icon_smile.gif ciesze sie icon_smile.gif ze mala zdrowa. sa tu dziewczyny z Bydgoszczy poza nibyewÄ…??
pozdrawiam bel
agusia3310
Bel myśle, że i inne dziewczyny powiedzą to co ja: ZAPRASZAMY.
Na tym forum chyba wiek dzieci nie jest najważniejszy.
Ważne, że ma się z kim pisać, komu się pożalić i od kogo zasięgnąć porady.
Zawsze ktoÅ› podtrzyma na duchu i przytuli.
Więc poproszę zdjęcie Marysi, jej dane urozeniowe i coś więcej o was aktualnie icon_smile.gif .

Karola super, że u lekarza ok.
A z dietkÄ… spokojnie sobie poradzisz.
Masz już wprawę icon_smile.gif .

Biedronka dziergaj, dziergaj.
Ale i do nas wpadaj czasami.
A kiedy Ala ma urodzinki?
Bo my za tydzień mamy roczek icon_smile.gif.
pomidorro
karola dzięki icon_smile.gif fajnie , że córą wszystko ok ....
co do zup- poprstu gotuję na żeberkach czy kurczaku...same warzywa dodają smaku....no i natki- koperek czy pietrucha...
często tez biorę trochę pietruchy- całej natki z łdygami- wiąże nitką i gotuję zupę z tym- potem wywalam...nadaje ładny aromat....
spróbuj np. kalafiorową zrobic bez wegety- poradzisz sobie.
Agusia - zaraz Ci wyslÄ™....
chyba, ze chcesz kota zobaczyć to jest tutaj ( bo poprzednie chyba widzialaś)
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...883&st=1480
Juz pierwsze urodziny? Co planujesz????
musze namalowac cos dla Hani. Alicja na pierwsze urodziny dostała obrazek i chce , zeby Hania tez miala. Potem sobie zabiorą jak się wyprowadzą- do pokoju własnych dzieci icon_smile.gif ( jak zechcą 29.gif )
Biedronka Alicja wczoraj zażyczyła sobie sukienkę z Hello Kitty..zaczyna fazę na tego kota- cały czas mówi o swoich urodzinach- a dopiero w czerwcu są.
Akurat będziemy nad morzem- będę musiała wymyślec jakies atrakcje...no i prezent 06.gif
dzisiaj nocka trochę lepiej- dużo lepiej raczej- tylko 3 pobudki....
edit:
Bel witamy icon_smile.gif Ja mam AlicjÄ™ starszÄ… z czerwca a HaniÄ™ z maja;)
agata85
Witam sie z rana.

karola, fajnie ze wizyta udana icon_smile.gif

justa, a wiesz, ze ja tylko dwa razy w swoim zyciu zupe gotowalam 37.gif A to dlatego, ze moj maz za zupami nie przepada, Shane wielbi tylko rosol, a ja zupa najesc sie nie umiem 29.gif 37.gif
pomidorro
Agata ja gotuję bo to jedyny sposób aby Ala jadła warzywa..ale jak jest zupa to M. pyta o obiad....nie traktuje tego w kategorii jedzenia - musi mieć kawał mięcha , ziemniaki 04.gif
A ja zupy bardzo lubiÄ™... woe od tradycyjnego obiadu icon_smile.gif
bel
czesc dziewczyny mam prosbe agusia3310 prosila o wstawienie fotki Marysi jak watawia sie fotki podpowiecie mi


Agusia 3310 Marysia jest urodzona z 24.02.2010 w Bydgoszczy, ja obecnie pracuje juz od ponad pol roku. Marysia jest w zlobku intergracyjnym bo miala stwiedzone przez pediatre, nuerologa dzieciecego oraz lekarza rehabilitacji mdeycznej nieprawidlowe napiecie misniowe. w swoj roczek zaczeala raczkowac. mam kilka filmikow oraz fotki. obecnie idzie trzymana za raczki oraz podnosi sie na nozki. probuje chodzic przy meblach. mamy jednak duza przerwe w rehabilitacji poniewaz Marysia duzo choruje. Ponownie wprowadzam jej tran Mollersa.
Zobaczymy czy wkoncu zacznie go pic. W nastepnym tygodniu bedziemy mIec szczepienie. Dzis Marysia konzcy 13 miesiac zycia. Obcenie jest u moich rodzicow poza Bydgoszcza. A jawlasnie wpracy. Jade na caly etacie. Jestem sekretarka. Z mezem prawe 4 lata po slubie.


~justa~
co du zup moj D. tez nie najada sie nimi. Woli ziemniaki i mieso. Ale czesto gotuje zupy. Wtedy obiad mam na 2 dni
dotti
Justa - do mnie maile też doszły - dlatego pisałam że masz talent - naprawde śłiczne obrazki icon_smile.gif
Co do zup - ja też pomału ucze się gotować bez vegety. Mi smakują, młodemu też, gorzej z mężem 29.gif
Ale myślę że w końcu się przekona, a ja wprawie w doprawianiu icon_wink.gif

Agusia - normalnie aż wierzyć się nie chce że już roczki u nas się zaczną 37.gif
A tak niedawno Twój mąż nas informował o tym że jesteś w szpitalu , potem że Lilka na świecie, no niesamowicie też czas leci.
Chyba jeszcze nigdy tak mi miesiące nie uciekały jak przy dziecku.
Cieszę się że Lilka zdrowa icon_smile.gif

Karola - najważniejsze że póki co tylko dietka icon_smile.gif
Z tym dasz sobie rade i na pewno cukier nie będzie wzrastał i insulinka nie będzie potrzebna nienie.gif

Biedronka - dobrze że u Was wszystko ok icon_smile.gif
ZaglÄ…daj do nas od czasu do czasu icon_smile.gif

Bel - witamy icon_smile.gif

A ja wczoraj byłam u siostry praktycznie cały dzień. Wróciliśmy po 20 myślałam że mały padnie bo zwykle o 19 już idzie spać, ale jak zwykle wśród innych dzieci spisał się na medal, a w łóżeczku kuzyna popołudniu spał dłużej niż w swoim w domku 37.gif
Nic tylko mu towarzystwa dzieciaków brakuje. Jak widzę się z siostra to normalnie nie mam syna - siedzi na podłodze i wpatruje się jak się rodzeństwo bawi, albo lata za nimi, mama ani nikt inny z dorosłych nie jest mu potrzebny.

Dziś zrobił mi pobudkę przed 6, takie piękne słonko było, a teraz znowu pochmurno 21.gif
bel
CYTAT(~justa~ @ Wed, 23 Mar 2011 - 08:31) *
uwierzycie, że spalam tylko dwie godziny???? Hania bardzo plakala w nocy, katar męczył.... a i tak 5:15 wstała! 21.gif
jestem nieprzytomna.....
cos czuję, że oprócz kataru zęby idą...a katar tez mam taki jak Hania- potwornie zatykający jest, glowa pęka i mam wrażenie, że inhalacje nie pomagają icon_sad.gif
Agata zajrzyj na czerwcowe icon_smile.gif



mam z Marysia to samo ostatnio jak byla chora mialam identycznie ten sam problem podawalam Marysi Ketotifen potem Bactrim a na koncu antybiotyk Zinnat obecnie Marysia dostaje Zyrtec ida jej 2 dwojki u gory ma juz 4 zabki czyli wszystkie 1-ki
Żabolek
Witam z rana i od razu sie chwale : Natalia wczoraj przeszla samodzielnie przez pół pokoju brawo_bis.gif

Nocka dzisiaj lepsza bo dałam jej na noc nurofen.

bel witamy w naszym rozgadanym gronie 03.gif

Pisalyście o tych ziołach i ja dokładnie tak samo przyprawiam obiadki. Bardzo fajne są te ziola co dasza pisala.

Z zupami to u nas podobnie jak u Agaty - tylko rosól.

Wczoraj Natalia zaliczyła pierwszy plac zabaw. Najfajniejsza była hustawka i niestety zjeżdżalnia (wieczorem to sie ruszac nie moglam tak mnie plecy bolaly od dźwigania mojej kluseczki) No własnie - kluseczki 10,900 i 81 cm 37.gif Ale Kuba ważyl tylko 200g mniej na 10 miesięcy wiec nie jest najgorzej.

Sorki ze tak niepoukładanie pisze ale Młoda szaleje po pokoju i co chwile mi tu sie dobiera do klawiatury.
A nad morze jedziemy dopiero w sobote bo jutro mąż ma cos tam jeszcze do załatwienia.

Jeszcze sie odezwe 29.gif
bel
dotti to taka podobna sytuacje ma moja bardzo dobra koleznka wychowuje samotnie syna. Marysia jest jego jednyna koleznka on jej kolega. Chociaz chodzi do zlobka to Lukaszek jest jej najblizszym przyjacielem. a tak mala nie miala by nikogo moge Ciebie zrozumiec przytul.gif

zabolek ile miesiecy ma twoja coreczka??
OK doczytalam jak ci zazdroszce gratulacje dla malej !!! impreza.gif jejku tylko sie cieszyc icon_smile.gif moze Marysia nadgoni Natalke ALE GRATULUJE kochana masz sie z niej pociehce !!! BRAWO NATALKO!!!
dotti
CYTAT(Żabolek @ Thu, 24 Mar 2011 - 10:07) *
Witam z rana i od razu sie chwale : Natalia wczoraj przeszla samodzielnie przez pół pokoju brawo_bis.gif


Brawo dla Natalki brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Kurcze fajnie macie z tym lokum nad morzem...ZazdroszczÄ™ 29.gif
Wstyd się przyznać ale wiecie że ja ostatnio nad morzem to byłam 19 lat temu 37.gif
pomidorro
Żabolek garulacje dla NAtusi!!!!!!!! brawo_bis.gif i pozdrów morze ode mnie icon_smile.gif
Hania wazy 8.5 a mi się wydaje że cięzko ją nosic 29.gif Chyle czoła i współczuje plecom 37.gif
agusia3310
Justa mój mąż pozdrawia twojego.
Mówi, że w końcu ktoś normalny.
On też musi mieć kawał mięcha, ziemniaki albo frytki.
Bo kasza czy ryż w zęby kują.
A co do urodzin to planujÄ™ jakiÅ› obiad i torta.
Tylko jeszcze nie wymyśliłam co to ma być.
CoÅ› prostego i szybkiego.

Żabolku gratulujemy.
Natusia zdolna dziewczynka.

Bel i ja jakoś ostatnio ze zdjęciami nie mogę sobie poradzi
bel
OKI dobrze ale gdyby co poszukam moze na watkach adminitratora cos bedzie wiem tylko ze wstawia sie ze strony internetowej

tu jest instrukcja znalazlam
https://www.maluchy.pl/forum/Jak-wkleic-zdj...cja-t16056.html


By belciora at 2011-03-24


By belciora at 2011-03-24

ok juz wiem

https://img20.imageshack.us/i/uf1.mp4/ - filmik tu MarysiA raczkuje
wiktore
Witajcie
Moze w końcu uda się coś skrobnąć.

Przedwczoraj zaliczylismy szczepienie i bilans 4 latkaz Wiktorem. Dorotka- 9280 wazy a Wiktor 22 kg i 111 cm icon_smile.gif Smieje się bo Wiktor wazyl 10,5 kg w wieku 7 miesiecy a Dorci aniedługo roczek a z pewnością go nie przebije icon_smile.gif
Dwa ostatnie dni non stop nsiedzielismy na dworku- na dzialce na placu zabaw icon_smile.gif więc dzieciaki dotlenione, ze na wieczór rumience od wiatru.
Z Dorcia tez dostalam skierowanie do endykrynologa, chociaz pediatra na Warynskiego kazal sie nie martwic- więc Justa mamy podobny problem i strasznie sie boję, ze coś nie halo.
Kurcze z Wiktorem nie wiedzialam co to usg a Dorci aod urodzenia chyba juz 6 miala. CiÄ…gle coÅ› tam jej wynajdujÄ… i sprawdzajÄ… na wszelki wypdaek. icon_sad.gif
Ja juz wagowo spadłam do wagi sprzed ciązy prawie- a diety nie stosuję icon_smile.gif Chyba dlatego ze duzó ruchu mam ostatnio.

No ichwalę się- Dorcia od wczoraj zainetersowała sięjedzeniem łyzeczką- ja jej nabieram daję a ona sama je. Myśle wiec ze juz nadszedl czas na babranie się jedzonkiem icon_smile.gif


Bel witamy na naszym wateczku!

Justa super obrazek- takie lubię więc z pewnością coś zamówię u ciebie dla Dorci - w stylu kota właśnie. Jak bedziemy jej robic pokoik to wpadasz na plener i malujesz icon_smile.gif współczuje choróbska- Dorcia jak jej coś dolega to tez w nocy załamka- bidulka z Hani- pewnie nosek ją w środku boli. Ja sama nie spie po nocach jak mam katar i wyschniętą śluzówkę- okropnie uciązliwy ból to jest. No i maluszki nie umieją odkrztuszac i zwyczajnie się duszą icon_sad.gif

Agusia ukłony w stronę męża- chłopak na medal! dobrze ze Lilka juz zdrowa!

Co do gotowania: ja vegetę robię sama z suszonych warzyw, używam dużó ziół i przypraw, sól tez używam, ale Dorci jak coś gotuję wspólnego to po prostu odkłądam przed posoleniem, bo sama nie lubię mdłych potraw.
Jak gotuje mieśko dla Dorki to zawsze dodaje majeranku, potem koperek, albo zielona pietruszka robi swoje.
Są super kostki rosolowe- warzywno-drobiowe i warzywene bez soli ekologiczne (niby) więc tych uzywam. maga i ksotki nigdy ni ebyły podstawą mojej kuchni i jak cos gdzies jem z tymi przyporawami to od razu czuję i myślę, ze psują cały smak potraw.

Asia brawo dla Ninki- no mam nadzieje, ze rehabilitacja was ominie- jak takie postęy zrobila to bez sensu robic.

Dotti ja dzisiaj mam lenia icon_smile.gif obiad mam wcozrajsyz, dla Dorci zupka zawekowana z wczoraj wiec kawka i forum icon_smile.gif ale zaraz spadam do kolezanki więc idę sie szykowac icon_smile.gif

Zabolek my smigamy nad morze na początku sieronia- odwołalismy Kolobrzeg bo tam plaża zaminowana i nie wiadomo czy zdążą przed sezonem więc nie ryzykuje. Jedziemy gdzie indziej. No i brawo dla Natusi- ale zdolniacha- idzie jak burza od początku!

Karola i Góralka trzyma kciuki za wasze sprawy i pozytywne zakonczenia!

Dorcia wczoraj zjadla drugie danie- wcinala ze szok i jeszcze kawalek moje pyzy ziemn. zjadla icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.