To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gÄ…ski-proszÄ™ o opinie:)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
prosze o opinie osob ktore byly w gÄ…skach-ewentulanie co tam polecacie??moze jakies fajne domki, pensjonaty....
zalezy mi na jakims fajnym miejscu nad morzem w zachodniopomorskim:)tzn.blisko do plazy, NIEDROGO:)), no i żeby nie było bardzo tłoczno:)
rysa154
ja nie wiem co tam można polecic, ale gąski polecam dla osob które nie potrzebuja zadnych atrakcji,bo tam chyba nawet ciężko z obiadem...z tego co pamietam to tylko 2-3 budki takie były...generalnie miejscowosc bardzo mała...
oliweczkas
Gaski to straszna dziura-życie koncentruje się wokół latarni, tam jest kilka knajpek. Ciotka mojego męża mieszka w blokach po PGRowskich w Gąskach byliśmy tam 3 lata temu. Pensjonatów to może ze dwa naliczyłam.
Plus to piękna, szeroka plaża z bardzo łagodnym zejściem.
amania
CYTAT(ryba154 @ Mon, 18 Apr 2011 - 23:18) *
ja nie wiem co tam można polecic, ale gąski polecam dla osob które nie potrzebuja zadnych atrakcji,bo tam chyba nawet ciężko z obiadem...z tego co pamietam to tylko 2-3 budki takie były...generalnie miejscowosc bardzo mała...


no to musiałaś tam być bardzo dawno temu

jest bar (to taka prawie restauracja) Włóczęga, czyny przez prawie pół roku, jest rewelacyjna pierogarnia, oprócz zaplecza gastronomicznego przy samej latarni, ciut dalej jest Błękitna Murena (choć osobiście nie lubię tam jadać) i dalej knajpa z pizzą i innymi daniami (nie pamiętam jak się nazywa)
potem są jeszcze mniejsze bary i smażalnie (to już dalej od latarni)
w każdym razie z obiadem nie ma najmniejszego problemu

poza tym to rzeczywiście maleńka miejscowość, choć pensjonatów w niej niestety coraz więcej (a atrakcje dla dziei koncentrują się głównie w okolicy latarni)
trudno mi coś polecić, bo sama nigdy w żadnym nie mieszkałam, ale znajomi byli ostatnio w Zielonej Gąsce i wrażenia wynieśli dobre
o ile dobrze pamiętam, to ktoś kiedyś był też w Lazurze i też miło wspominał
Agnelka25
Do Gąsek jeżdzimy od 9 lat z roku na rok Gąski się rozwijają na pewno nie ma problemu z obiadami my stołujemy się w Barze Włóczęga , w stołówce przy polu namiotowym czasami w smażalni niedaleko latarni jest także pizzernia, lodziarnia, kebab, gofry itd.

Największą zaletą Gąsek jest czysta i szeroka plaża icon_biggrin.gif I oczywiście brak dzikich tłumów.
Największym minusem jak już ktoś wspominał brak chodnika .
Dabriza
A gdzie warto się wybrać-poza plażą oczywiście- jak się juz w Gąskach osiądzie?
amania
W samych Gąskach nie ma nic ciekawego oprócz latarni (no może jeszcze Pałac Morski ma swój urok), ale niedaleko z nich do Kołobrzegu, po drodze jest jeszcze Ustronie Morskie (bardzo urokliwe imo), w okolicy jest Dobrzyca, a tam warte obejrzenia ogrody. A w drugą stronę Mielno (choć ja osobiście nie lubię) i po drodze Sarbinowo.
Adriannna
No i oczywiscie jesli was to interesuje warto wyskoczyc do Rusowa - to w gminie Ustronie Morskie, by zobaczyc najstarsze w Polsce Deby - Boleslawa (800 lat) i Warcislawa (640 lat). Prowadzi do nich blekitny szlak turystyczny. Mysle, ze warto, skoro juz sie jest w tych stronach :0)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.