To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czwartek 9.06 - spotkanie na Sępolnie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Ponieważ dobiłam na "Sprzedam" targu z Ewcią i zamierzam się z nią spotkać w celu sfinalizowania transakcji, pomyślałyśmy, że możnaby to w jakieś większe spotkanie zamienić. Moja propozycja to spotkanie w cukierni na Partyzantów w środę wieczorem - dajmy na to 18.30 - 19.
Znajdą się chętne? icon_smile.gif

Edit - propozycja Moniki wydaje siÄ™ sensowna, zatem nie cukiernia tylko pizzeria?
menada
Ja siÄ™ postaram icon_smile.gif icon_smile.gif
Ewcia!
Mi się już zdążyło zmienić (na lepsze) i mogę również w czwartek (po 18) , jeśli skanna Tobie nadal pasuje , a byłby to lepszy termin dla innych icon_smile.gif
skanna
Ok, mnie czwartek też pasuje, więc w takim razie poczekajmy na jakieś deklaracje icon_smile.gif Z Paką gadałam przez telefon, ale zawalona robotą raczej się nie wyrwie. A co z resztą biskupinianek i sępolnianek? I nie tylko?
Ila
Ja bardzo chetnie, ale na chwile obecna bardziej w czwartek icon_smile.gif W srode juz sie wstepnie umowilam.
Nie wiem wprawdzie w jakim stanie emocjonalnym dotre, gdyz bedzie to juz 4 dzien pobytu mojego mlodszego syna na zielonym przedszkolu 37.gif
basiaw
Ja mam niestety wycieczkę od środy do piątku,
Bawcie siÄ™ dobrze icon_smile.gif
Monika ww
Mi czwartek bardziej pasuje, bo w środę mam zebrania w szkole.
użytkownik usunięty
Mi też czwartek będzie bardziej pasował. Ale mną się nie sugeruje, bo ja wdepnę na bardzo krótką chwilkę.
Potwora
Ja środa - muzyczna do wieczora, w czwartek idę na koncert charytatywny icon_wink.gif
skanna
Czyli co? Te co nie mogą, to nie mogą w ogóle, te co mogą, to bardziej w czwartek, zatem czwartek.
Czy ta cukiernia na Partyzantów będzie ok? Czy macie jakiś inny pomysł?
Ewcia!
może w takim razie zmień tytuł icon_smile.gif

U Siemionki czynne do 21, wystarczy?
skanna
Każde spotkanie jest za krótkie, ale to dzień powszedni jednak, najwyżej pogadamy chwilę na zewnątrz jeszcze icon_smile.gif
To co, 18.30?
menada
OK, czwartek tez mi pasuje icon_smile.gif
Ewcia!
O, jak dobrze icon_smile.gif dawno Cię nie widziałam icon_smile.gif
Monika ww
Ale w cukierni jest bardzo mało miejsca, są tylko 2 większe stoliki, tzn. takie przy którym maksymalnie 5 osób sie zmieści, nie można ich złączyć, więc jak będzie nas więcej to nawet nie usiądziemy przy jednym stoliku.
Może lepiej byłoby w PizzaStation na Dembowskiego, nie dość, że miejsca dużo to czynne też dłużej.
skanna
Mnie obojętnie, chyba nawet to lepsze dla mojego montiniaka icon_smile.gif. Czy Pizza Station to to miejsce, w którym było spotkanie z cydorką?
Doruśka
obserwuję, aczkolwiek wątpię. Ja sie gubię na Sępolnie- oprócz wszystkiego
Ewcia!
skanna, tak, tylko wtedy chyba pod innym szyldem, teraz jest tam nawet więcej miejsca.
Doruśka, Pizzę station mam naprzeciwko - a do mnie parokrotnie dotarłaś już icon_smile.gif

menada
Doruśka, możemy jechać razem icon_smile.gif
basha
ale was dużo z sępolna icon_smile.gif, wprosiłabym się ale może nie będę się mieszac tym razem, fajnie że mam w pobliżu jest tyle forumowych mam
skanna
Basha, ale po to dajemy ogłoszenie publiczne, żeby każdy mógł przyjść - nie robimy selekcji icon_smile.gif. Zresztą, tradycją jest, że na każdym niemalże spotkaniu pojawia się choć jedna "nowa" icon_smile.gif
Dorka
Rozmawiałam z agą mamą i jak się uda to też przyjedziemy
użytkownik usunięty
Basha, każdy był kiedyś "nowy". Przyjdź koniecznie.
Ewcia!
Basha, przybywaj śmiało, taka okazja nieczęsto się zdarza (że tak blisko)
skanna
Zmieniłam w tytule miejsce spotkania, bo chętnych coraz więcej, więc pizzeria wydaje się lepszym pomysłem.
hawah
Około 19:30 wracałam Spółdzielczą z basenu z potomstwem, rzuciłam pozdrawiające spojrzenie w kierunku Pizza Station, mysląc o Was (i jeszcze o moim ulubionym tamtejszym makaronie ze szpinakiem...)
skanna
Hawah, można powiedzieć, że Ci synchronizacja nawaliła. A żałuj, jak zwykle było bardzo przyjemnie icon_smile.gif
basha
nie udało mi się wtedy dotrzeć, ale na następnym będę na pewno
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.