To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilnie potrzebna pomoc dla maluszków niechcianych

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Plutuss
Jest w Częstochowie taki dom (Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny), który przygarnia maluszki zostawiane w szpitalach, czy... wyrzucane na śmietnik. Zajrzyjcie na stronę www.ufnosc.prv.pl - tam są informacje o Osrodku i jego potrzebach, zdjęcia. Można też tam pojechać.

Dzis dostałam mail:
"(...) Mamy powazny deficyt mleka NAN 1, NAN 2 oraz NAN 2R a dzieciaków coraz więcej i wiecej... teraz 17 i kilka oczekujacych maluchow. (...)"

Przyłączcie sie, pomóżcie. Nie pozwólmy, by niekochane dzieci były głodne nie tylko miłości.
adeia
Jak przeczytałam jak żle gdzieś tam w polsce mają dzieci prawie serce mi pękło. Postaram się jakoś pomóc. Dzięki za wiadomość.
Plutuss
Ktoś jeszcze pomoże?
bianca
Mogłabym spróbować chociaż drobnej pomocy udzielić. Uwielbiam pomagać, ale nie wiem czy dam radę. zajrzę na stronę, zobaczę co da się zrobić.
az
A czy jest możliwość przekazać im ten 1 % podatku? Jeśli tak to napisz bo chciałabym komus przekazac a nie mam listy fundacji:)
az
Dzwoniłam do nich i niesety jeszcze nie mają tego statusu, ale pracują nad tym więc może w przyszłym roku.
kaasia
Witam!
Odrzewam ten temat, bo IOP ma wciąż poważne kłopoty finansowe. Teraz dzieci jest ponad 20! Potrzeba naprawdę duzego serca... Dzieciaczki czekają tam na swoje nowe rodziny, po tym jak zostały odrzucone. Żeby uniknąć Domu Dziecka - są przewożone do Interwencyjnego Oddziału Preadopcyjnego. czywiście tylko te dzieci, którym się poszczęściło... to takie szczęście w nieszczęściu, większość czeka w Domu Małego Dziecka. Jak tak tzrźwo o tym pomyśleć, to nasuwa się jedno: to takie niesprawiedliwe!!

Jeśli ktoś ma chęć pomocy - bardzo zachęcam! To nie będą zmarnowane pieniądze!

Kasia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.