To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pokonać Sanfilippo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ika
Agnieszka jest chrześnicą mojej mamy, znamy się od zawsze.
Jej 4,5 letnia córeczka, od urodzenia zdrowo się rozwijająca, ma obecnie zdiagnozowaną chorobę Sanfilippo...
Choroba jest bardzo rzadka, więc NFZ umywa ręce. Są prowadzone badania, jest szansa na lek, uzupełniający brakujący enzym, ale oczywiście brak funduszy.

Poprzez Facebook można wesprzeć działania i pomóc chorym na Sanfilippo. To nic nie kosztuje. Proszę.

https://kiedykonczasielzy.salon24.pl/322172...dzy-jest-prosba


Jeśli ktoś ma pomysł, jak jeszcze można pomóc, jak rozpowszechnić, nagłośnić - chłonę wszelkie sugestie.
magdosz
Byłam kiedyś na turnusie z dziećmi chorymi na tą chorobę, jako opiekunka...
Ja fejsa nie mam, ale od męża będziemy głosować.
sylwia65
Zaglosowalam.
Lutnia
Zagłosowalam i przekleiłam info na swój profil.
asiam23
Zrobione i wici rozesłane.
Ika
Dziękuję! brawo_bis.gif
I proszÄ™ o jeszcze...
menenka
No i ja też dołączam do "klikających codziennie".
dorsim
również zagłosowałam,zaraz porozsyłam znajomym.
justine1980
kliknęłam
Zuzia
Ja jestem lewa facebookowa, ale mogę wkleić link na swoją tablicę i nikomu krzywdy nie zrobię, prawda?
Ika
CYTAT(Zuzia @ Thu, 07 Jul 2011 - 20:56) *
Ja jestem lewa facebookowa, ale mogę wkleić link na swoją tablicę i nikomu krzywdy nie zrobię, prawda?


Oczywiście, ze nie zrobisz icon_smile.gif Dziękuję!
menenka
Ja sobie bardzo wzięłam do serca. I ponieważ ten wątek jest na samym dole i jakby nie było - mało tu wejść, to piszę, bo mi akcja bardzo się podoba. A bez wydania ani złotówki - można wygrać naprawdę dużo pieniędzy. SanFilippo brakuje 1000 głosów do zajęcia pierwszego miejsca!

https://www.facebook.com/event.php?eid=181365061917941
W tym linku jest coś takiego jak "Więcej informacji" i tam jest cała instrukcja co, gdzie, po co, na co.

Dziewczyny! GÅ‚osujcie!

P.S. Oby więcej takich akcji.


Edit: I pamiętajcie, żeby klikać codziennie. icon_biggrin.gif
rysa154
bede klikac
Ika
Agnieszka prosiła, żebym wam bardzo podziękowała za to, co robicie - od niej i od Moniczki... więc niniejszym dziękuję wam bardzo, w swoim imieniu również. Jesteście wielkie icon_smile.gif

https://kiedykonczasielzy.salon24.pl/322893...osimy-o-jeszcze
https://kiedykonczasielzy.salon24.pl/320505...eciecych-mozgow
https://www.uratujmyzycie.org.pl/index.php/...eciecych-mozgow
Ika
Klikam codziennie i was proszÄ™ o to samo icon_smile.gif

Dziękuję wszystkim, którzy pamiętają!
A_KA
Ja co prawda jestem zupełna noga z facebooka. No nie potrafię się tam poruszać i jakoś motywacji nie miałam dotąd. Jednak udało mi się icon_wink.gif. Zagłosowałam. Będę klikać codziennie.
Ika
A_KA, dziękuję icon_smile.gif
Agnelka25
I ja się przyłączę icon_biggrin.gif i porozsyłam po znajomych.
oliwka1983
Już zagłosowałam i dodałam na FB.
IzaS
Ja też zagłosowałam i będę klikać
menenka
Przeglądałam swój facebook i wpadły mi w oko wyniki, które zamieścił vivint.

Czy ja dobrze zrozumiałam, że Team Sanflippo jako ten, który zajął pierwsze miejsce w swoim regionie dostał 100 000 dolarów???????

No bo jeśli tak, to opłacało się pamiętać i klikać.
Agnes-3
Juz ide klikac..
menenka
Agnes, ale już "po ptakach" icon_biggrin.gif
Agnes-3
Uuuu ja zawsze jakas "opozniona" jestem 29.gif
IzaS
Tak, sanfilipo dostało 100 000 dol. Super!
Ika
Tak jest, sÄ… pieniÄ…dze na badania icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Dziękuję wszystkim, którzy klikali!
Ika
Podnoszę temat, bo walka o Moniczkę trwa. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na przekazanie swojego 1%, to może zechce rozważyć oddanie go dla niej...?
Wklejam wam list od Agi:

"Przesyłam ogromną prośbę o wsparcie starań związanych z zahamowaniem choroby Sanfilippo u Moniczki poprzez przekazanie 1% podatku na subkonto w Stowarzyszeniu Uratujmy Życie.
Spośród kilku instytucji, do których zgłaszaliśmy się o pomoc, jedynie od Stowarzyszenia "Uratujmy Życie" otrzymaliśmy realne wsparcie. Równie ważne jest to, iż głównym celem Stowarzyszenia jest pozyskiwanie środków na badania prowadzone przez prof. Węgrzyna - biochemika z Uniwersytetu Gdańskiego, którego dorobek naukowy jest uznany w świecie, a jego badania są w tej chwili najbardziej obiecującymi badaniami nad sposobem powstrzymania skutków Sanfilippo u chorych dzieci.

Przesyłamy ogromną prośbę o przekazanie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia "Uratujmy Życie". Gwarantujemy iż uzbierane w ten sposób środki zostaną wykorzystane w sposób najbardziej efektywny i służący chorym dzieciom.
Wystarczy na rocznej deklaracji , w odpowiedniej rubryce wpisać KRS Stowarzyszenia 0000219957 a w rubryce "szczegóły" Monika Ziętarska.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać więcej szczegółów odnośnie choroby, kierunków działania Stowarzyszenia, pracy naukowej prof. Węgrzyna służymy wszelkimi informacjami.

Jesteśmy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.


Agnieszka i Piotr Ziętarscy."



W razie potrzeby czy pytań służę kontaktem do Agnieszki.

A tutaj jej blog: Kiedy kończą się łzy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.