To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pensjonat Avena w Niechorzu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mim0za
Szukam opini o tym pensjonacie. Była któras z Was w tym pensjonacie?
Emi, Ty chyba jesteś z tamtych rejonów. Znasz go?
semi
wiem tylko, jak wygląda z zewnątrz. dla mnie to taka mniej atrakcyjna część Niechorza i trochę jednak daleko do plaży. No, ale basen w ośrodku wart rozważenia- w razie niepogody jest czym się zająć. Jesli nie bedzie Wam bardzo przeszkadzało, że do morza trzeba się przespacerować te-tak myślę-15 minut, to ok. Od centrum też z 10-15 minut spacerkiem, co w sumie może być zaletą. Piszę, ze mnie atrakcyjna bo taka łysa-same łąki. Ja wolę tę drugą część, zalesioną.
mim0za
Ja też wolę bliżej centrum, ale jedziemy w 3 rodziny i to jedyne miejsce gdzie mają wolne pokoje.
Chyba jednak poszukam jeszcze. Dziękuję.
semi
a musi byc Niechorze? Pobierowo jest fajne. ośrodek Gryf wygląda ładnie, blisko plaży, od centrum z 10 minut ale w Pobierowie to lepiej, bo ciszej. w samym lesie, z basenem.
mim0za
No chyba nie musi. Ale uwielbiam Niechorze. Tylko okolice latarni wydają mi się takie mało zagospodarowane. Zazwyczaj spaliśmy na Kolejowej.
Zobaczę ten Gryf. Bardzo dziękuję.
mim0za
Emi, a co myślisz o Kormoranie w Niechorzu?
semi
to samo położenie. czyli te same minusy - no własnie ten teren jest taki nie bardzo atrakcyjny 29.gif . Patrzyłabym raczej na jakieś pensjonat na pocztowej/parkowej/bursztynowej - w tej części od PKSu. ale polecić nie potrafię żadnego konkretnego.
mim0za
Wiem, że to ten sam teren. Ale łudziłam sie, że napiszesz, że Polna jest trochę bliżej centrum niż Klifowa.
Szukałam w tych atrakcyjnych stronach, ale 3 pokoi w jednym budynku nie znajdziemy chyba.
Emi, a jakie jest dojście na plażę od Kormorana? I czy w tej części Niechorza są jakieś smarzalnie czy restauracje?
semi
własnie się zastanawiam nad tym dojsciem na plażę,albo do latarni i tam tym stromym, albo-bliżej i łatwiej-w pobliżu dyskoteki Bałtyk. Innych możliwości chyba nie ma. czyli też kawałek. Wiesz co, to jest podobnie w sumie od centrum.
mim0za
Emi, dziękuję za wszystkie informacje. Znalazłam 3 pokoje na Al. Bursztynowej. Teraz tylko muszę pogodę zaklinać.
semi
o, super:)optymalnie:).Musi być ładnie:). Nie sugeruj się tym, co mówią w telweizji, b. czesto te prognozy nijak się mają do faktycznej pogody nad morzem. już się nawet przestaliśmy dziwić rozbieżnościom.w mojej sygnaturze masz link do aktualnej fotorelacji pogodowej z wybrzeża rewalskiego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.