To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pokarm w piersiach 2 lata od porodu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marzena1983
Witam Wszystkie Kobietki!
ProszÄ™ o radÄ™ i pomoc
Dwa lata temu urodziłąm synka. Karmiłam go piersią 3 miesiące, potem był dokarmiany z butelki. Stopniowo odzwyczaił się od piersi a pokarm sam zanikał. W obecnej chwili minęło 2 lata od porodu a ja mam w obu piersiach niewielkie ilości pokarmu( kropelki mleka)Byłam u gina i kazał zrobic badanie na poziom prolaktyny, oczywiście wyszedł podniesiony. Kazał zażywać biomergol i powiedział żebym sie do niego stopniowo przyzwyczaiła bo będe go musiała przewlekle zażywać. Strasznie się boje brać to świństwo icon_sad.gif proszę poradzcie coś? czy któraś tak miała? pozdrawiam
bumbum
Starszą córkę karmiłam 8 msc,do czasu pojawianie się drugiej mleko w piersiach cały czas miałam.Nie leciało samo,dopiero jak pierś ścisnęłam mocniej.Nie przeszkadzało mi to w normalnym życiu więc nic z tym nie robiłam.
Młodsza córcia odstawiła sie sama po 6 msc,mleko mam nadal i dokładnie jest tak samo jak za pierwszym razem.
MamaJulki
ja pokarm po odstawieniu pierwszej córki miałąm jeszcze rok (po ściśnięciu piersi) i też nic z tym nie robiłam
drugÄ… nadal karmiÄ™ (ale bardiej na zasadzie przytulania)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.