To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie kupujecie ubrania dla starszych dzieci?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ognistaplama
Powiedzcie prosze, gdzie najchetnieh kupujecie ubrania dla starszych dziewczynek (11 lat)? Zalezy mi, zeby byly dobre jakosciowo i zeby byl spory wybor. Szukam ubran nie przeslodzonych, nie takich ultra-dziewczecych, chcialabym znalezc jakas fajna alternatywe dla typowo chlopiecych ubran preferowanych przez moje dziecko.
I jeszcze szukam dla niej sportowej koszulki zakrywajacej klatke piersiowa na cwiczenia rehabilitacyjne - kiedys sama mialam cos takiego, widizalyscie moze gdzies?
ana
jaki ma wzrostu? Nie mam dziewczynki na stanie ale moja siostrzenica lubi Bershkę, Pull%Bear, Zarę. Dla siebie kupuję też w Cubus na dziale dziewczęcym bo są tam ubrania na 164-170
ognistaplama
Ok. 145.
marghe.
Kasiu, moja 11 latka nieco większa od Twojej (162 cm) icon_smile.gif - zdarza mi sie znaleźć jeszcze co nieco w H&M, ale juz coraz rzadziej.
Czasami znajdę coś w C&A (ostatnio głownie w dziale dla dorosłych..), ale najczęściej zaglądam do Zary, bo ma nieco większą rozmiarówkę dziecięcą. Najbardziej lubię tam buszować jak są przeceny.

Pomału zaczynamy też robić zakupy w sklepach "młodzieżowych"
Do Smyka nie zaglądam już od dłuższego czasu, mają dziwne fasony - zdecydowanie zbyt obcisłe na moją dojrzewającą potworę icon_smile.gif


Koszulki i spodnie na rehabilitacjÄ™ - Decathlon

ps. u nas najgorzej jest z butami. Rozmiar 40.. Damskie nie są najwygodniejsze, a dziecięca stopa nie przyzwyczajona do niewygodnych butów
ognistaplama
marghe, ana, dziekuje, bede zatem szukac. marghe, duze to Twoje dziewcze icon_wink.gif
Jakos mi nagle corka wyrosla ze wszystkiego zarowno pod wzgledem rozmiaru jak i stylu, wiec musze sie rozejrzec za ubraniami dla niej. Do tego niemilosiernie marudzi w sklepach, wiec wolalabym sie najpierw sie rozeznac a potem ewentualnie ja zabrac juz na przymiarki.
marghe.
Czasami latam sama po sklepach, wybieram różności i znoszę do domu gdzie królewna icon_wink.gif łaskawie mierzy.
Ubrania nie zaakceptowane przez jaśnie panią wędrują z powrotem do sklepu .

Gaba nie lubi chodzić po sklepach..
Fakt faktem, że nie zawsze trafiam w jej gust
Agnieszka AZJ
Julce kupuję w KappAhlu i H&M. Zosia poza tym lubi Zarę i CroppTown, chciałaby ciuchy z Bershki, ale niestety rzadko znajduje swój rozmiar.

Julka ostatnio dostała sporo rzeczy po córkach swojej reedukatorki i były tam niezłe bluzki z 5-10-15.

Dawno nie byłam w Reserved, ale kiedyś trafilam tam na parę niezłych ciuszków. Ze "Smyka" miałyśmy kilka sukienek i fajną spodniczkę w biało- czarną kratę, która służy Julce za strój galowy.
ognistaplama
Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?
Ciocia Magda
Moje dziewczynki bardzo chętnie noszą ciuszki z decathlonu - lubią się nosić na sportowo. No i jeszcze podoba im się endo - ostatnio kupiłyśmy tam sporo t-shirtów, mają też fajne dżinsy stamtąd.
A poza tym, to tak jak już dziewczyny napisały. bardzo trudno (mi) coś kupić dla tego wieku - w porównaniu z ofertą dla maluchów, dla starszych jest bardzo mało ciuchów i to nie za pięknych.
ana
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje icon_smile.gif W Reserved ostatnio cos kupilysmy (bluze i t-shirt), ale po kilku praniach wyglada nie za dobrze.
marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?


o tak ich jakość bywa kiepska. nawet raz miałam zmniejszoną po I praniu bluzkę i pofalowane szwy

o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)
Ciocia Magda
CYTAT(ana @ Mon, 22 Aug 2011 - 11:59) *
o czas na zwrot pytaj od razu przy kasie bo raz to 30 dni a w innym sklepie 7 albo tylko wymiana na inny towar (Benetton!)

o tak! mi pani w coccodrillo za to powiedziała, że nie ma możliwości zwrotu ani nawet wymiany - kupowałam ubrania bez dzieci, jak zwykle, i zapytałam, czy w razie gdyby rozmiar nie pasował można wymienić. No i nie, nie można. Teraz już tam nie wchodzę, chociaż może to tylko jeden taki dziwny sklep był.
ognistaplama
Wielkie dzieki icon_smile.gif Magda, wydawalo mi sie, ze endo dla mlodszych, ale dzisiaj pod wplywem watku weszlam i rzeczywiscie dostalam fajne dzinsy.
bb
Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.

Maja tez fajne tunikii sukienki letnie- uwaga jednak na rozmiary: 140 dla mojej strasznie wielkie 37.gif

No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.
Ciocia Magda
CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
No a koszulki typu MOJA MAMA MA ZAWSZE RACJE? 29.gif Boskie przeciez.

mają też takie dla dorosłych - MAMA MA ZAWSZE RACJĘ. kupiłam sobie i mam zamiar indoktrynować rodzinę. Tylko muszę pamiętać, żeby jej nie założyć przy mojej mamie 29.gif
bb
Dobre, dobre, tej nie znalam.

Ja jeszcze mam chrapke na taka:

i taka:



PS- jak nie mozna wklejac takich zdjec to niech ktos powie albo/i wywali.
Agnieszka AZJ
CYTAT(bb @ Mon, 22 Aug 2011 - 16:56) *
Alez ENDO ma fajne tez dla starszych. Jeansow nie przerabialysmy ale koszulki z nadrukami i owszem (ulubiony mojej 9 latki/143 wzrostu) to z pytaniem: czy mozna dotknac teczy?
Nie do zdarcia, nie traca kolorow ani fasonu.


Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.
bb
Pech Aga. Tak mysle. My mamy dwie- zupelnie rozne, zadna nie ma kameleona. Mniejsza ma tecze i dwustronny napis (z przodu pytanie a z tylu odpowiedz: prosze bardzo icon_wink.gif a druga zapisany caly przod. Obydwie piore zawsze (i czesto) w 40 stopniach. Jak wiekszosc pozostalych.
Adriannna
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 22 Aug 2011 - 18:25) *
Niestety nie do konca icon_sad.gif W zeszłym roku kupiłam Julce taką koszulkę z kameleonem i napisem "Czy można dotknąć tęczy ?". Z krotkim rękawem i kapturem - rewelacyjna na plażę.
W pierwszym praniu cała aplikacja zeszła 21.gif Na koszulce został tylko cień kameleona - można powiedzieć, że się wtopił w tło icon_wink.gif
Prałam w 40 stopniach, a na metce było, żeby prać w 30, ale to chyba nioe uzasadnia aż takiego efektu 37.gif

Ale poza tym - bez zarzutu. Trzyma fason i kolor na bawełnie.

To była nasza jedna nieprzyjemna przygoda z ENDO.

U nas dokladnie to samo. Kupilam Sophie t-shirt z nadrukiem, bardzo fajny. Nadruk byl jakby z meszkiem, wlozylam do pralki na delikatne pranie (zawsze rzeczy piore przed zalozeniem) i wyciagnelam bluzke...z nadrukiem, ale bez meszku juz 37.gif Meszek byl....wszedzie tylko nie na nadruku 21.gif Musialam potem jeszcze kilka razy prac aby zszedl bo bluzka wygladala jakby oblazla.
bb
Te nasze nadruki sa plaskie totalnie.
marghe.
CYTAT(wilga_kasia @ Mon, 22 Aug 2011 - 09:18) *
Agnieszko, dziekuje :)marghe, a ze zwrotami nie ma problemu?

W Zarze i H&M najmniejszego
Agnieszka AZJ
W KappAhlu też icon_smile.gif
marghe.
Gaba ma 2 t-shirty z Endo. MajÄ… siÄ™ bardzo dobrze
Adriannna
Uwierz mi bb gdybym znowu miala kupic u nich jakis t-shirt to bez meszku tym razem 08.gif Ba....gdybym o te wiedze byla bogatsza w zeszlym roku. Swoja droga drogie ten t-shirt byl.
Agnieszka AZJ
Ten kameleon był wypukły.
Dla mojej dwuletniej chrzesnicy kupiłam niedawno bluzeczkę z wierszykiem o chrząszczach, zeby jej Tata - Boliwijczyk miał ćwiczenie lingwistyczne icon_wink.gif i po pół roku jest bez zarzutu.
bb
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 22 Aug 2011 - 20:41) *
Dla mojej dwuletniej chrzesnicy kupiłam niedawno bluzeczkę z wierszykiem o chrząszczach, zeby jej Tata - Boliwijczyk miał ćwiczenie lingwistyczne icon_wink.gif


Nasz grecki tata nadal rozgryza co zabawnego w hasle z najnowszej koszulki (dziewczyny dostaly w PL w ramach polskich prezentow przysposabiajacych)...LEW i LEWKONIE 29.gif
Ceda
Jeśli nie masz jakiegoś konkretnego stylu to najłatwiej ogarnąć proste ciuchy w jednym kolorze. Najłatwiej czarne bo zawsze wszytko da się kupić czarne.
Ja mam czarne bluzki, spodnie, buty. Za to jedyna bluza jest zielona a kurtka granatowa. Mając wszytko bardzo uproszczone można szaleć z dodatkami.

Ubrania dla siebie oraz dla dzieci zamawiam głównie w sklepach internetowych. Jest taniej oraz można znaleźć o wiele ciekawsze i czesto o wiele lepszej jakosciowo ubrania.

Zerknij sobie rownież na portal Coupondojo https://coupondojo.com/pl . Na portalu mozna znaleźć kody rabatowe do sklepów online.
Kotelka
Najwygodniej jest w sumie zamawiać przez internet. Szczególnie jesli dziecko niekoniecznie lubi chodzić po sklepach z ubraniami i ubrania mierzyć, Uważam, ze nie ma sensu męczyć tutaj malucha i znacznie lepiej jest poszukać dla niego czegoś w sklepach online. Szczególni, ze obecnie w sieci można znaleźć wszystko.

Do katalogu ubranek dla dzieci dorzucę od siebie również sklep z ubraniami My princes https://myprincess.pl/kategoria/akcesoria akcesoria s - w sklepie można znaleźć świetne jakośćiowo ubrania dla małych dziewczynek icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.