To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

góry mi się marzą

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Góry marzą mi się, mamy 60km do morza, pogoda tak piękna, że chcę uciec z pomorza, zatęskniłam za górami... spędziłam kiedyś 2 miesiące w Dusznikach Zdrój i pochodziłam po Sudetach, ale typu na wyprawę w październiku z dzieckiem nie mam zupełnie. Może ktoś poleci... Miejsce niedrogie gdzie wyśpimy się i coś zjemy, fajnie położoną i przytulną "bazę", do której można wrócić po całym dniu "łazikowania". I w jakie góry się wybrać... pomocy blagam.gif
zilka
CYTAT(tysia24 @ Sun, 02 Oct 2011 - 16:15) *
I w jakie góry się wybrać... pomocy blagam.gif


Ja nie pomogę racjonalnie, ja sentymentalnie planuję zaciągnąć moje baby do Chochołowskiej, wleźć na Grzesia i wrócić, pewnie z dwoma noclegami w schronisku. Sensu to prawdopodobnie nie ma większego ale czy zawsze wszystko musi mieć sens? 29.gif
pirania
nieodmiennie polecam bieszczady icon_smile.gif

pozatym polecam tez Rabke- ladne, spacerowe gorki a jednoczesnie leza prawie w miescie, nie trzeba sie telepac 2 godziny do podnoza poloniny- no i czerwone bukowe widoki gwarantowane.
Laluna
Góry zimą są wyjątkowo urokliwe! Można się świetnie wyciszyć i miło spędzić czas z dzieckiem. Czy zamierzacie stawiać pierwsze kroki na nartach?

Polecam, to niesamowita zabawa!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.