To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

List do Aniołka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aniuusx3

Kochana Ninko,


Tak bardzo chciałabym się teraz do Ciebie przytulić , w Twoich małych rączkach znaleźć choć cień ukojenia , niestety jest to nie możliwe. Będąc tam w niebie , nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo ciężko jest mi żyć bez Ciebie , w końcu tak długo na Ciebie czekałam. Życie bez Ciebie straciło sens , nic nie jest takie samo jak było, tak chciałabym znowu usłyszeć bicie Twojego serduszka . Wiem , że słyszałaś wszystko, słyszałaś jak mówiłam , że to nie może być prawda, jak krzyczałam i prosiłam , żebyś wróciła . Wiem, że nie jesteś tam sama, przecież jest tam tak dużo aniołków . Wiem, że ktoś Ci tam wytłumaczył dlaczego nie możesz być teraz ze mną , po prostu byłaś tak cudowna, a dla Pana Boga potrzebny był kolejny Aniołek , ale nie martw się Skarbie , przyjdzie taki dzień , że znowu się spotkamy , a wtedy będę już tylko Ja i Ty i na pewno drugi raz Cie nie wypuszczę . Pamiętam , jak dziś jak rozrabiałaś mi w brzuszku , ciekawa jestem czy dalej jesteś taką małą łobuziarą . Wiem Kochanie , że ten list do Ciebie trafi i wiem , że będziesz chciała mi jakoś pomóc , a mi wystarczy tylko pewność , że jesteś szczęśliwa i , że wybaczasz mi , że nie walczyłam.
Pamiętaj Ninko , że zawsze będziesz mieszkała w moim serduszku , że bez względu an wszystko tu jest Twój mały , cieplutki domek . Kocham Cię Aniołku.

Mamusia.



Przepraszam , musiałam.
matylda315
przytul.gif przytul.gif przytul.gif
nulek27
przytul.gif 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.