To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

miesiÄ…c po poronieniu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agusia2
Witam!
Jestem prawie miesiÄ…c po poronieniu i mam takie pytanie.
Czy u was też tak długo trwało krwawienie, bo ja dokładnie 18.10 poroniłam i do teraz krwawię nie wiem ci jest grane tym bardziej że to druga moja strata i przy pierwszym tak nie było. Miałam tylko małą przerwę 2,3,4.11 i potem znów już mam tego dosyć do lekarza zapisała mnie na poniedziałek.
Moje drugie pytanie.
Właśnie tego 2,3,4.11 był mój mąż w domu bo pracuje za granicą i własnie w te dni współżyliśmy czy mogę być w ciąży bo wydaje mi się że nie ale on też bardzo chce dziecka i ciągle mi truje głowę żebym zrobiła test,ale przecież krwawię to jak?
Proszę pomóżcie odpowiedzieć mi na te pytania
asas-87
ja po łyżeczkowaniu krwawiłam jedynie 3dni świeżą krwią i w małych ilościach -chyba wszytsko bylo dopiero co zruszane i poranione. Później normalny okres dostałam po 1,5 mies.
agusia2
Może dlatego że nie miałam teraz zabiegu tylko dostałam tabletki dopochwowo.
już sama nie wiem co myśleć
aniuusx3
Ja po poronieniu krwawiłam ponad 3 tygodnie , dziecko w 24tc urodziłam sama , a jak poszłam do lekarza co z tym krwawieniem powiedział, że długotrwałe krwawienie jest po poronieniu , porodzie normalne ponieważ przez ten czas ciąży był przestój . Więc nie martw się .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.