To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Negliż emocjonalny w moim wydaniu ;))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Psi
Nie wiem czy wklejać czy nie wklejać...ok, zamykam oczy i wklejam. Wrzuciłam na youtubie kawałek własnego "tworu" i bardzo jestem ciekawa co o rzeczonym tworze myślicie. Jesli kupa Waszym zdaniem to piszcie śmiało - przyjmę z godnością chyba icon_wink.gif

To jest nagrane oczywiście 1:1 na nienajlepszej jakości mikrofonie.

Jeśli komuś sie spodoba to będę zobowiązana za like'a na Youtubie.

https://www.youtube.com/watch?v=tlujP8SacSM...0b5AUAAAAAAAAAA

------------------------------------------------------

Edit - mój drugi kawałek
https://www.youtube.com/watch?v=3P3_m0acv6Q

Pierwszy, który wrzuciłam w całości.
_Mała_Mi_
łał icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
Zbieram szczękę z podłogi. Nie znam się na muzyce, ale płyty chętnie bym posłuchała, jeśli taka odpowiedź ma dla Ciebie znaczenie. Mnie się podoba i jeśli coś gdzieś będzie można nabyć, daj znać icon_smile.gif

Ale moja szczęka potoczyła się z hukiem głównie dlatego, że - chroniąca do tej pory, jak twierdzy, swojej anonimowości - wzięłaś się tu roznegliżowałaś. I wiesz co? Bardzo się z tego cieszę! :]

Ach, jeszcze jedno. To podoba mi siÄ™ jeszcze bardziej.
https://www.youtube.com/watch?NR=1&feat...p;v=H5lIFw7pTKI
Dirty Diana
O kurczÄ™......
23.gif
gozar
Psi - ciary mnie przeszły jak przesłuchałam Twoje covery!!! Nieziemski jest Breakeven!!! Psi dlaczego my jeszcze cię nie widzieliśmy w żadnym programie muzycznym???? A może już kiedyś próbowałaś? Jak nie to wielka szkoda . Taki talent, nietypowy głos inny niż te komercyjne. Chętnie kupiłabym Twoją płytę.
Podziwiam, naprawdÄ™ podziwiam.
Ika
I like it icon_wink.gif
xxyy
icon_smile.gif
piekne , oczywiscie tez zalajkowalam
Psi
Dzięki Dziewczyny! Dzika frajda, że komuś się to może podobać w ogóle icon_smile.gif

PS. [użytkownik x] totalnie jestem narazie przerażona tym negliżem hehe icon_wink.gif
tolala
Przesłuchałam.
Rozumiem, że nagranie 1:1 oznacza, że bez montażu?
Generalnie bardzo fajnie, szczególnie, że ja lubię takie klimaty - szczególnie w zimie. Fajne jest też to, że słychać Twoje uczucia, że tak to nazwę.

A teraz trochÄ™ krytyki icon_wink.gif
Uczyłaś się śpiewać? Głos naturalnie taki matowy, z powietrzem, czy to maniera? Giną nutki, szczególnie te niskie. Brakuje techniki.
Musisz ugryźć formę piosenki, bo w połowie się nudzi. Nie rozwija się, ciągle to samo.

No i więcej musisz dawać wokalu, bo muzyka Ciebie przykrywa. Przy takim śpiewaniu fajnie jak słychać oddechy i taką bliskość, intymność icon_wink.gif
lornetka
Bardzo w moim klimacie icon_smile.gif
Psi
Tolala dzięki icon_smile.gif

Bez montażu, tak.

Głos naturalnie mam (niestety) taki. Dzięki za uwagi, to na pewno technicznie powinno byc o całe niebo lepsze. Nie byłoby pewnie wiele lepiej bo wokalistka ze mnie taka sobie ale zaśpiewałam to bez rozśpiewania. Straszne miałam opory przed wrzuceniem własnego kawałka więc zrobiłam to pod wpływem impulsu...na zasadzie "raz kozie śmierć". Jakbym zaczęła nagrywać kolejne wersje, poprawiać to co sknociłam to nigdy bym nie wrzuciła niestety. Na emisje od jakiegoś czasu chodzę ale jestem już zaawansowana wiekiem, jako młoda dziewczyna nie uczyłam się śpiewać niestety.

Ten urywek to kawałek kawałka wyrwany z piosenki. Narazie na tyle się odważyłam. Może za jakiś czas wrzucę całość.
madama
Bardzo mi siÄ™ podoba, rewelacyjny klimat.

CYTAT(tolala @ Thu, 15 Dec 2011 - 12:02) *
Uczyłaś się śpiewać? Głos naturalnie taki matowy, z powietrzem, czy to maniera?


Też się nad tym zastanawiam, tak czy siak, piękny głos, taki 'wełniany' icon_wink.gif

CYTAT(tolala @ Thu, 15 Dec 2011 - 12:02) *
Musisz ugryźć formę piosenki, bo w połowie się nudzi. Nie rozwija się, ciągle to samo.


Tutaj absolutnie sie nie zgadzam, rozumiem, że to fragment piosenki a całość można będzie wysłuchac na płycie? Kupuję!
madama
O, odpowiedziałaś na moje pytania wyżej:)
Użytkownik usunięty
CYTAT(tolala @ Thu, 15 Dec 2011 - 12:02) *
Przesłuchałam.
Rozumiem, że nagranie 1:1 oznacza, że bez montażu?
Generalnie bardzo fajnie, szczególnie, że ja lubię takie klimaty - szczególnie w zimie. Fajne jest też to, że słychać Twoje uczucia, że tak to nazwę.

A teraz trochÄ™ krytyki icon_wink.gif
Uczyłaś się śpiewać? Głos naturalnie taki matowy, z powietrzem, czy to maniera? Giną nutki, szczególnie te niskie. Brakuje techniki.
Musisz ugryźć formę piosenki, bo w połowie się nudzi. Nie rozwija się, ciągle to samo.

No i więcej musisz dawać wokalu, bo muzyka Ciebie przykrywa. Przy takim śpiewaniu fajnie jak słychać oddechy i taką bliskość, intymność icon_wink.gif


jawdrop.gif
To ja pójdę... dokroję salcesonu...
Kitka*
Psi, bardzo mi siÄ™ podoba, bardzo!
entropia
Psi, już Ci kiedyś mówiłam, że bardzo mi się podobasz icon_smile.gif

A swoją drogą cieszę się, że to nasze forum pełni też funkcję krytyka. Dzięki temu i Psi, i Gruszka rozwijają się icon_smile.gif Tolala zwróciła uwagę na coś, czego laik, taki jak ja, czy [użytkownik x] icon_wink.gif, nie wychwyci, a co dla profesjonalistów, którzy będą się kiedyś zastanawiać nad wydaniem płyty Psi, będzie ważne. (Ja jestem osobiście wdzięczna Skannie, jak mi mówi, na co zwrócić uwagę w grze mojej H., bo wiem, że mówi to z troską.)

Tak więc Psi, powodzenia! Też kupię płytę icon_smile.gif
ewita 77
Mnie siÄ™ bardzo podoba.
tolala
CYTAT(Psi @ Thu, 15 Dec 2011 - 14:24) *
Tolala dzięki icon_smile.gif

Bez montażu, tak.

Głos naturalnie mam (niestety) taki. Dzięki za uwagi, to na pewno technicznie powinno byc o całe niebo lepsze. Nie byłoby pewnie wiele lepiej bo wokalistka ze mnie taka sobie ale zaśpiewałam to bez rozśpiewania. Straszne miałam opory przed wrzuceniem własnego kawałka więc zrobiłam to pod wpływem impulsu...na zasadzie "raz kozie śmierć". Jakbym zaczęła nagrywać kolejne wersje, poprawiać to co sknociłam to nigdy bym nie wrzuciła niestety. Na emisje od jakiegoś czasu chodzę ale jestem już zaawansowana wiekiem, jako młoda dziewczyna nie uczyłam się śpiewać niestety.

Ten urywek to kawałek kawałka wyrwany z piosenki. Narazie na tyle się odważyłam. Może za jakiś czas wrzucę całość.



Pytanie o głos było dlatego, że łatwiej jest śpiewać z manierą, niż po prostu śpiewać. TO słychać, szczególnie w tych wszystkich programach muzycznych. Każdy próbuje upiększać.
Głos masz fajny, musisz tylko nad nim pracować, żeby nad nim panować. On nie może uciekać, łamać się przypadkiem.


Niepewność i nieśmiałość słychać icon_smile.gif I myślę, że dlatego mi osobiście brakuje formy. Chcesz dokonać negliżu emocjonalnego, i czasami tego dokonujesz, ale generalnie chowasz się i boisz, trochę wstydzisz. Jak nabierzesz pewności siebie powinno być lepiej.

Urywek, który wstawiłaś, mi się najbardziej podoba. O braku formy mówiłam głównie na podstawie tych innych kawałkow, które są w necie, choć to też fragmenty.


Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś coś wrzucisz icon_smile.gif
Dirty Diana
Tolala, jestem pod wrażeniem, że Ty to wszystko usłyszałaś. Dla mnie cover wstawiony przez Psi jest po prostu świetny. No ale ja jestem laikiem.



edit.
Aha, i masz niesamowitą, bardzo interesującą, twarz, przede wszystkim ust i oczy. Można na ciebie patrzeć i nie znudzisz się.
No to co? Następny X Factor, Must be the music czy co tam?
pomidorro
fajne icon_smile.gif
nie masz powodu sie " kryć" - spiewaj i wrzucaj- chętnie posłucham icon_smile.gif
Psi
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 15 Dec 2011 - 17:40) *
Dla mnie cover wstawiony przez Psi jest po prostu świetny.


Kalsea to nie cover, to mój własny kawałek (a raczej jego kawałek) icon_smile.gif

CYTAT(Tolala)
Urywek, który wstawiłaś, mi się najbardziej podoba. O braku formy mówiłam głównie na podstawie tych innych kawałkow, które są w necie, choć to też fragmenty.


To dla mnie najważniejsze icon_smile.gif

Co do braku formy w coverach, które mam wstawione absolutnie nie ma o czym dyskutować, bo tak po prostu jest. Budowanie atmosfery w utworze to jedna z rzeczy, które mi najtrudniej przychodzą (bardzo zachowawczo śpiewam wiedząc, że ktoś to usłyszy). Jestem tego świadoma.

Bardzo Wam dziękuję Dziewczyny za wszystkie komentarze icon_smile.gif
moko.
Psi - jaką Ty jesteś interesująca kobietą! Twoje oczy (wielkie) mnie zaczarowały icon_wink.gif
Pięknie śpiewasz jak na samouka?
A Breakeven mnie najbardziej powalił!
madama
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 15 Dec 2011 - 15:40) *
Dla mnie cover wstawiony przez Psi jest po prostu świetny.


To nie cover icon_biggrin.gif
Agnieszka_82
WoW ! Piękne i wzruszające icon_smile.gif
Agnelka25
Pięknie icon_biggrin.gif
Dirty Diana
CYTAT(Psi @ Thu, 15 Dec 2011 - 17:23) *
Kalsea to nie cover, to mój własny kawałek (a raczej jego kawałek) icon_smile.gif


Hmm, to pomyliły mi się utwory, bo wszystkie przesłuchałam i pisałam o tym Rihanny, gdzie byłaś na filmiku.
I ja jestem Kaelsa 08.gif
ajakielka
Jeny, jestem pod wrażeniem! Pięknie! Płytę kupuję- moje klimaty.
Carrie
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 15 Dec 2011 - 12:51) *
jawdrop.gif
To ja pójdę... dokroję salcesonu...

jak mi się brzuch oberwie ze śmiechu to bedzie na Ciebie, wiesz?

edit: ja jak [użytkownik x] - podoba mi się bardzo "Iris".Faaaaajny głos.
Dabriza
cudnie:) masz w sobie to "coÅ›":)
Psi
Kaelsa dzięki i przepraszam (głowę bym sobie dała uciąć, że jesteś "Kalsea" - zawsze tak Twojego nicka czytałam).

Mega Wam dziękuję Dziewczyny icon_smile.gif

Moko, oczy niestety z wiekiem mam coraz mniejsze icon_wink.gif
Dirty Diana
CYTAT(Psi @ Thu, 15 Dec 2011 - 22:05) *
Kaelsa dzięki i przepraszam (głowę bym sobie dała uciąć, że jesteś "Kalsea" - zawsze tak Twojego nicka czytałam).

Mega Wam dziękuję Dziewczyny icon_smile.gif

Moko, oczy niestety z wiekiem mam coraz mniejsze icon_wink.gif

Oczy masz piękne. Przepraszać nie trzeba.
Karm nas dalej swojÄ… sztukÄ….
Użytkownik usunięty
CYTAT(Carrie @ Thu, 15 Dec 2011 - 21:59) *
jak mi się brzuch oberwie ze śmiechu to bedzie na Ciebie, wiesz?

edit: ja jak [użytkownik x] - podoba mi się bardzo "Iris".Faaaaajny głos.


Czy Kuleżanka wie, z jakiego to filmu cytat jest? Ja jestem oddaną fanką 03.gif

Ja Agatę (jeny, jakie to przyjemne jest napisać tutaj Twoje imię!) znam od lat... ośmiu z okładem. Pierwszy raz widziałam ją jesienią 2003 roku. I jedna z rzeczy, które zapamiętałam uderzająco są OCZYSKA Agaty. Nie... to nie są oczy. To SĄ OCZYSKA. Zdjęcia - wiadomo. Retusze, fotoszop... Film - światło i tak dalej. Ja JE widziałam na ŻYWO. I one są nie do oddania na ŻADNYM nośniku icon_smile.gif

Agata, daj znać, kiedy i gdzie będzie można kupić płytkę icon_smile.gif Jak już pisałam wcześniej - pędem nabędę, Kobieto o magicznych oczach i wełnianym głosie icon_wink.gif
Dirty Diana
CYTAT([użytkownik x] @ Thu, 15 Dec 2011 - 22:15) *
Czy Kuleżanka wie, z jakiego to filmu cytat jest? Ja jestem oddaną fanką 03.gif

Ja Agatę (jeny, jakie to przyjemne jest napisać tutaj Twoje imię!) znam od lat... ośmiu z okładem. Pierwszy raz widziałam ją jesienią 2003 roku. I jedna z rzeczy, które zapamiętałam uderzająco są OCZYSKA Agaty. Nie... to nie są oczy. To SĄ OCZYSKA. Zdjęcia - wiadomo. Retusze, fotoszop... Film - światło i tak dalej. Ja JE widziałam na ŻYWO. I one są nie do oddania na ŻADNYM nośniku icon_smile.gif

Agata, daj znać, kiedy i gdzie będzie można kupić płytkę icon_smile.gif Jak już pisałam wcześniej - pędem na będę, Kobieto o magicznych oczach i wełnianym głosie icon_wink.gif

[użytkownik x] zrobiła byka frajer.gif
Dirty Diana
O dwa razy poszło z wrażenia.
Arwena.
Bardzo, bardzo mi się podoba! I choć faktycznie wokal niekiedy wymaga dopracowania to słucham z ogromną przyjemnością.
niunia23
piekny głos - barwa taka fajna nietypowa icon_biggrin.gif uwielbiam takie glosy icon_biggrin.gif
Psi
Nawet nie wiecie jaka to frajda, że się komuś mój kawałek kawałka może podobać!

[użytkownik x] ja serio z tymi oczami...one się zmniejszają. Jako dziecko miałam ogromne oczy, potem długo były duże i bardzo ciemne...a teraz mam takie przeciętne, piwne ślepia. To u mnie rodzinne i piszę całkiem poważnie, zero kokieterii. Wizja posiadania mikroślepek jest przerażająca ale rzeczywista w moim przypadku niestety icon_smile.gif
monte
Podoba mi siÄ™! icon_smile.gif

Kojarzy mi się klimatem z moimi ulubionymi płytami pani prezydentowej. icon_wink.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kaelsa @ Thu, 15 Dec 2011 - 22:24) *
[użytkownik x] zrobiła byka frajer.gif


Ale gdzie? Bo w pomroczności czytam tekst raz jeszcze i nie widzę 29.gif
entropia
pędem na będę icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(entropia @ Fri, 16 Dec 2011 - 09:15) *
pędem na będę icon_smile.gif


O Boże wallbash.gif
Dzięki Pa... znaczy entropia icon_wink.gif
Dirty Diana
I mnie to jakoś rozbawiło, bo rozumiem, że Ci się spacja wcisnęła. Znaczenie tej wypowiedzi też było zabawne.
Nie wskazuję nigdy na forum błędów, to po prostu rozśmieszyło mnie.
semi
Szacun Psi. Jestem pod wrażeniem. I równiez staję w kolejce po płytę.
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kaelsa @ Fri, 16 Dec 2011 - 15:46) *
I mnie to jakoś rozbawiło, bo rozumiem, że Ci się spacja wcisnęła. Znaczenie tej wypowiedzi też było zabawne.
Nie wskazuję nigdy na forum błędów, to po prostu rozśmieszyło mnie.


Wiem Kalesa... luz-blues. Dlatego tego nie widziałam, bo szukałam ortów... Dużo pracuję, mało widzę icon_wink.gif
Gruszka
Psi, rzeczywiście głos bardzo fajny, nie talki krystaliczny - tylko właśnie takie "brudnawy" icon_smile.gif lubię takie. Twoja własna kompozycja też dużo bardziej mi się podoba niż cover - może dlatego, że Iris kocham w oryginale i trudno by było mnie zadowolić w tym względzie icon_wink.gif niemniej jednak - zaskakująco świeżo i nietypowo. Ja tez se kupię płytę - a co! icon_smile.gif
Orinoko
Psi, właśnie Cię odkryłam. 06.gif Baaardzo mi się podoba, a chyba najbardziej Twój własny kawałek.
Kiedy płyta?
patrycja1000
Ja też jestem pod wrażeniem. Uwielbiam takie wokale.
Psi
Dzięki Dziewczyny jeszcze raz za odzew icon_smile.gif Naprawdę totalnie doceniam, że chciało się Wam posłuchać mojego wycia i jeszcze coś srobnąć. Duża frajda icon_smile.gif

Psi
Negliż emocjonalny w moim wydaniu - odcinek drugi icon_wink.gif

To pierwszy mój kawałek, który wrzuciłam w całości icon_smile.gif

https://www.youtube.com/watch?v=3P3_m0acv6Q

gosiagosia
jakie to swieze, z polotem i takie cieple. masz bardzo fajny glos icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.