To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problem ze sprawdzaniem pisowni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tusia8
Czy u Was w mozilli działa sprawdzanie pisowni? Bo u mnie nie działa icon_sad.gif Mąż sprawdzał, na innym forum działa a tutaj nie. icon_sad.gif
~Luna~
U mnie też nie działa, jak długo, nie wiem, odkryłam to dziś .
Sprawdziłam wszystkie ustawienia, są bez zmian, czyli powinno działać .
Myślałam, że to problem tylko mojej przeglądarki, ale jak widać nie.

Dodam tylko tyle, że kilka dni temu mozilla zaktualizowała się do najnowszej wersji, i potem zaczęły się dziać dziwne rzeczy.
Dirty Diana
Miałąm ten sam temat zakłądać, z tym że ja myślałam, że to problem maluchów.
~Luna~
No ale to chyba jest problem Maluchów, bo na innych forach sprawdzanie pisowni działa .
Pilawianka
Na innych forach nie piszę, więc nie wiem ale tu mi błędów nie sprawdza.
Dla dysortografika takiego jak ja to duży problem. Sprawdzam posty przed wysłaniem a błędy i tak znajduję już po wysłaniu.
Dirty Diana
Czy maluchy nie będę już sprawdzać błędów? Czy to może ja mam jakiś problem w koputerze?
~Luna~
Wyciagam wątek, bo od jakiegoś czasu problem ze sprawdzaniem pisowni powrócił, czekałam że samo się naprawi ale nic się nie zmienia, sprawdzania pisowni brak.

Sprawdziłam ustawienia swojej przeglądarki, wszystko jest OK, poza Maluchami pisownię sprawdza wszędzie.
Czy można z tym coś zrobić ?
ania.m
dubel
ania.m
U mnie pisowniÄ™ sprawdza.

Próbowałaś sprawdzić tutaj:
narzędzia -> opcje -> zakładka Zaawansowane -> karta Ogólne - i na samym końcu jest sprawdzanie pisowni

I jeszcze sprawdź to -> kliknij prawym przyciskiem myszy na polu tekstowym na maluchach, wybierz języki i sprawdź jaki słownik masz wybrany. I czy jest ptaszek przy Sprawdź pisownię.
~Luna~
Dzięki Aniu, problem rozwiązany.

Sprawdziłam obie opcje które opisałaś, ustawienia miałam OK, za to w drugiej opcji, w tej z polem tekstowym, miałam ptaszka przy pisowni, ale nie miałam zaznaczonego J.polskiego i tu właśnie tkwił problem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.