To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak biegac z....

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

niuniunia23
No właśnie, jak biegac z dużym biustem icon_question.gif 06.gif
Zawsze lubiłam biegać, tzn w podstawówca, bo później "wyskoczył" biusty i już przestało mi sie to podobać 32.gif
W podstawówce trenowałam siatkówke i jakos z biustem nie było takiego problemy a teraz jak podbiegne do autobusu to mam wrażenie że wszyscy się patrzą 32.gif po 2 ciążach zostało kilka kg i od wiosny chciałabym zacząc biegac ale co zrobic z poduszkami powietrznymi 06.gif
Kupic stanik sportowy icon_question.gif w moim rozmiarze są tylko markowe i kosztuja kupe kasy, a poza tym kiedys mialam to sa bez fiszbin a ja takich nie dam rady nosić 32.gif
bb
Zdecydowanie zainwestowac w dobra uprzez 06.gif Teraz w internetowych sklepach sa przeceny, takze na bielizne sportowa. Na co dzien nosze wylacznie fiszbinowce (70F) ale na gimnastyce (sporo biegania i skakania) mam taki i jestem zadowolona a mialam podejscie zupelnie jak Ty.

Widze, ze jest tez np czarny z fiszbinami
adam20
albo pomniejszyć biust ;p
grzałka
Bb dobrze pisze. Zainwestować w dobry stanik.
Honey*
obawiam sie ze niuniunia juz kupila stanik icon_smile.gif
bb
CYTAT(Honey* @ Sat, 14 Feb 2015 - 21:40) *
obawiam sie ze niuniunia juz kupila stanik icon_smile.gif


a adam20 gustuje w plaskich jak deska. Biegaczkach 06.gif
Honey*
CYTAT(bb @ Sat, 14 Feb 2015 - 21:34) *
a adam20 gustuje w plaskich jak deska. Biegaczkach 06.gif


hahhaha
AnitaKrolikowska
Myślę, że jedynym rozwiązanie jest kupno właściwego biustonosza. Można upolować dobre modele na wyprzedarzach. Inne rozwiązania nie przychodzą mi do głowy.
Ennie
Są specjalne modele biustonoszy sportowych. Powinny wyeliminować ten problem. W dobraniu odpowiedniego biustonosza może pomóc brafitterka, ale nie wiem ile kosztuje taka konsultacja.
paulinawaw
Kiedys widzialam gdzies w telewizji jak kobiety, ktore chcialy biegac, a mialy zbyt duzy biust, obwiązywały sie bandazem icon_razz.gif wiem ze to rozwiazanie sredniowieczne i buszowe, dlatego mysle ze warto zainwestowac w ten stanik ;p kupisz jeden na cale zycie i bedzie dobrze icon_wink.gif zainwestuj w siebie
bulba
dobry stanik sportowy to podstawa
agusiak123
Ja akurat nie mam jakiegoś wielkiego problemu jeśli chodzi o biust, ale koleżanka tak i ona zachwala bardzo staniki z firmy panache. Drogie, ale niby warte ceny. Warto poszukać gdzieś używanych, wtedy można zaoszczędzić trochę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.