To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie zorganizować stypę??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

angielk
Przyszła taka chwila u nas że muszę zorganizować stypę.
Pogrzeb będzie na cmentarzu łostowickim, macie może jakieś pomysły gdzie w miarę blisko zorganizować poczęstunek dla rodziny? Nie chciała bym żeby wszyscy musieli jechać do Oliwy czy Wrzeszcza bo dużo osób będzie z daleka nie znających miasta... wiecie to tylko kłopot.

Jak to w takich sytuacjach nie wiem dokładnie ile będzie osób.... pewnie miedzy 30 a 50.
Czy tam jest coś w okolicy czy trzeba jechać daleko?

Pogrzeb będzie za jakieś 2 tygodnie dopiero.
blaire
angielk, my robiliśmy w Pasibrzuchu na Chełmie. Cenowo ok, jedzenie pyszne, miejsca wystarczająco.
blaire
I tak jeszcze pomyślałam - czy dojazd gdziekolwiek w ogóle nie wchodzi w grę czy tylko nie tak daleko? Bo jeśli to drugie to jeszcze na Górnej Orunii Chatka Smaku i na Łódzkiej jest też jakaś restauracja.
Chatkę i Pasibrzucha polecam, tej na Łódzkiej nie znam, po prostu mijam. No i jeszcze na Warszawskiej też coś jest.
angielk
Blaire dzięki no własnie bałam się tego pasibrzucha że tam tak barowo- pizzeriowo jest, ale jak polecasz to przejdę się tam po ofertę.

czegoś całkiem na miejscu (na piechotę) to się nie spodziewam, dojechać możemy, tylko żeby nie ciągnąć gości przez całe miasto.

Znalazłam sobie tą Chatkę smaku w necie i tez tam zaglądnę

dzięki przytul.gif

blaire
Nie ma sprawy.
Pasibrzuch naprawdę dobre jedzenie było, a cenowo też przystępnie, bo wtedy (lipiec 2009) chyba 25 zł od osoby.
Sulichna
jest jeszcze taki lokal przy samym parkingu łostowickim, niestety nie pamiętam nazwy - blisko, smacznie, schludnie i niedrogo
Sulichna
jest jeszcze taki lokal przy samym parkingu łostowickim, niestety nie pamiętam nazwy - blisko, smacznie, schludnie i niedrogo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.